Anket kk ya üye oldunuz ve en yakın arkadaşınız erkek

en yakın arkadaşınız erkek çıkarsa?

• Ankete Katılan
    126

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.870
11
50
kızlar diyelimki en iyi anlaştığınız arkadaşınız erkek çıktı. ne yaparsınız?hala arkadaş olmaya ve sırrını saklamaya devam eder misiniz?yoksa çok iyi anlaşmanıza rağmen görüşmeyi kesip yönetime haber mi verirsiniz?yani o kadar iyi rol yapan bir erkek düşünemiyorum ama...aklıma geldi birden:))

eğer erkekse bunu açıklayacağımı söylerim ya kendisi durumu açıklar ve gider ya da zaman vermeme rağmen bunu yapmazsa durumu gerekli yere bildiririm ne kadar iyi arkadaşım da olsa bu sitenin bazı kuralları var ve bu kurallar herkes için aynı ölçüde geçerli

bilmemki ne yaparim yoksa aman allahim:uhm: sen erkekmisin????yasakkelime:1shok:

:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

yok ben yönetime haber vermem neden vereyimki oda sonucta bir insan ama bilemiyorum belkide haber veririm cünkü burasi kadinlar kulubü:Roflol::Roflol:

yazmayı unutmuşum iyi arkadaşımsa cinsiyeti önemli değil görüşmeye devam ederim ama kk da değil a.s

iyi anlaşıyosam görüşmeye devam ederdim ama yönetime sölemeden önce de ben bi uyarırdım,iyi arkadaşım ya belki beni dinler:uhm:

ben de canım açıklamasını isterdim.iyi arkadaşsak dinlerdi beni belki. ama galiba ben haber veremezdim.ne bileyim zor bir durum olurdu.

hııı rahim filmimi gösteririm bak:)))itiraf et şüpelendin bir an değil miiiii:)))ya birden aklıma geldi.ne yaparım diye düşündüm, size de sorayım dedim:)

ya evet ama yalan söylemiş olmuyor mu:uhm:arkadaşlar birbirlerine yalan söylerse güven sarsılır.a.s
öylesine bir nüans ki bu:uhm:
itiraf edeyim ben bir okey sitesinde kendimi erkek olarak tanıtıyordum yoksa rahat okey oynatmıyorlar sürekli asılma modundalar:Roflol::Roflol:
evliyim desende yaşım şu desen de umurlarında değil o zamanda evliliğinde sorun mu var yardım edelim en cegaver erkek benim üfff yani bir sürü dert o yüzden ismimi mustafa olarak veriyorum gerçi bir iki kez de bayanlardan teklif almadım değil bulunca böyle kibar asılmayan bir erkek haklılar aslında:Roflol::Roflol:
şimdi bu yazdıklarımdan sonra sakın benden de şüphelenmeyindelaelaelaelaelae

mustafa yaaa sen çok yaşaaaa:Roflol:evet bence de kadın olduğunu anlamasınlar diye biraz kur yap bayanlara.:Roflol::Roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…