Nişanlıma yapılan fiziksel şakalar

Oldum olası şakanın her türlüsünden nefret ederim
Birde saçma birşey söylediğinde tepki verdiğinizde ,hemen şaka diyorlar ,o zaman daha çok sinir oluyorum :KK45:

Herkes şakadan , bel altı konuşmadan hoşlanmayabilir
Bunu anlamaları için sert bir dille uyarmaktan başka çareniz yok

Sakın işin içine nişanlınız veya ailesini karıştırmayın
Bu defa size cephe alabilir

Of böyle insanlarda nefret ediyorum yaa. Ne gereksiz hareketler, muhabbetler. Bence hiç onunla yüz göz olmayın. Normal bi insan olsa zaten bu hareketleri yapmazdı.
Benim de eşimin bi kuzeni böyleydi. Kossskoca kadın eşimi görünce ay bu benim elimde büyüdü diye saçma sapan hareketler yapardı. En sonunda bi gün eşimi görünce boynuna atlayıp bacaklarını beline doladı. Küçücüktün bak şimdi beni taşıyorsun vs diye. Hiç kadınla muhabbete girmedim. Çünkü zaten amacı beni çıldırtmak. Ben seni muhatap alır mıyım. Hiç oralı değilmiş gibi yapıp eşime mesaj attım hemen kalkıyoruz diye. Arabaya bindiğimiz gibi bir daha o kadın böyle şeyler yaptığında sessiz kalırsan geri kalan hayatına kuzeninle devam edersin çok netim benim için tartışmaya kapalı bu konu dedim. Bi daha kadın yaklaşmaya çalıştığında eşim köşe bucak kaçıyordu en sonunda napıyorsun kendine gel vs diye ittirmeye başladı. Şimdi yıldı herhalde artık yeltenmiyor bile.
Neyi ispatlamaya çalışıyorlar bilmiyorum ama cidden tahammül edilecek şeyler değil. Siz hiç laf anlatmaya çalışmayın. Zaten hoşuna gider sizin bozulmanız. Direkt nişanlınıza resti çekin. O keskin bir sınır koysa asla yeltenemez böyle deli deli hareketlere. Böyle tipler küsüyorsa da küssün zaten. Bir ömür uğraşılmaz böyle salaklıklarla.
Gözümde canlandıramadım o anı siz nasıl yaşadınız? İyi yönetmişsiniz valla ben olsam en iyi ihtimalle bi höst derdim heralde

X