Anket kk ya üye oldunuz ve en yakın arkadaşınız erkek

en yakın arkadaşınız erkek çıkarsa?

• Ankete Katılan
    126

evet haklısın. benim de güvenim sarsılırdı ve görüşmezdim sanırım.

Ben görüşmeyi keserdim aşkım kızar çünkü tatlicadiarzu şaka bi yana bana yalan attığı için görüşmezdim bi daha ama yönetime de söylemezdim heralde sonuçta en yakın arkadaşımmış bu kadarcık tolerans gösterirdim ama ben uyarırdım seni şikayet etmiyorum ama bu kadın sitesi lütfen üyeliğini sildir diye

biriyle en yakın arkadaşım olacak kadar samimiyet kursam ve bu sürecin sonunda erkek olduğunu öğrensem aklımdan şüphe ederdim sanırım.böyle bir oyuna geleceğimi sanmıyorum.

evet canım ben de yalan söylediği için görüşmezdim.a.sa.s

biriyle en yakın arkadaşım olacak kadar samimiyet kursam ve bu sürecin sonunda erkek olduğunu öğrensem aklımdan şüphe ederdim sanırım.böyle bir oyuna geleceğimi sanmıyorum.

:Roflol::Roflol kadar güzel rol yapacak bir erkek, var mıdır acaba:uhm: nerden anlarsın mesela:uhm: ama yazma boşver eğer sitede erkek varsa, tiyo vermiş olursuna.sa.sa.s

Hahhahaha ben hepsini önce msn de test ettim!!
Bayan mı erkek mi diye?3 soru,3 anında cevap..Veremeyen erektir by by

*En çabuk ahngi saç boyası akar...Hemen cevap

*spiral nedir....Hemen cevap

*sir ağda mı iyidir? su ağda mı iyidir? Hemen cevap..

Kem küm eden erkektir..Hahhahahahahahah hiç kem küm eden çıkmadı karşıma..

sir ağdada ne:Roflol::Roflol::Roflol:aaa ben erkek miyiiim:)şaka bir yana en çabuk kızıl renk akıyordu dimi:))

bikere konuştuğum insanın erkek olduğunu çok iyi arkadaş olana kadar anlarım..
kimseyede haber vermem bana ne kendileri bulsun..
hem ne malum erkek olmadığı burda ben çok kişiden fena şüpheleniyorum...

bana ne kendileri bulsun ha bayıldım canım:Roflol::Roflol::Roflol:

Bir kere bu alandaki insanlari bu sekilde suistimal eden kisi benim arkadasim olamaz,ikincisi tek kalemde silerim,erkek arkadas istiyor olsaydim baska sitelere giderdim burada isim neydiki?ucuncusude hemen haber verip attirirdim edepsizi,burasi bir kadin paylasim alani bir kere ne isi olur onun burada,agda muhabbetleri,adet muhabbetleri;cilt bakimi kadin dedikodusu ilgisini cok cekiyorsada vardir zaten onun erkekliginde bir sakatik,bu soylediklerim sadece buraya kadinim diye giren erkekleredir ona gore,baskalari alinmasinn.

kim alınacak ki canım.çok doğru söylemişsin.a.s

1. ve 3. soruya bende cevap veremeyeceğim artık siz düşünün ben erkekmiyim bayanmıyımşakkıdı

gözünün yaşına bakmam attırırım kkdan Kötü Kazen

Benimle yakın arkadaş olabildiyse zaten kesin kızdır yerimseniben erkek olma şansı sıfır niye mi?Çünkü beni görür görmez aşık olup iki dakkada kimliğini açıklarda ondan :Roflol:

bende hemen ispiyonlardım neticede bi çok özelimizi paylaşıyoruz burda kocacıma söylemediğim şeyleri bile yeri geliyo anlatıyorum hiç gözünün yaşına bakmam...

yazık kııııız:))

Benimle yakın arkadaş olabildiyse zaten kesin kızdır yerimseniben erkek olma şansı sıfır niye mi?Çünkü beni görür görmez aşık olup iki dakkada kimliğini açıklarda ondan :Roflol:

heeeeey alkııııııışşşutarafagitti.ama canım fotoğrafın yokkiii.nerden görecek?:uhm::uhm:yine de güzel fikir.a.sa.sa.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…