Nişanlıma yapılan fiziksel şakalar

S
Daha önce eski hesabımda ilgili kişi ile alakalı konu açmıştım.

Tekrar tekrar tüm detayları anlatmamak adına o konuyu aşağıya bırakıyorum.

Okumak istemeyenler/vakti olmayanlar için güncel rahatsızlığımı dile getireyim hızlıca. (umarım)

Nişanlım ile farklı şehirlerdeyiz. Bir ay o benim olduğum şehre geliyor, diğer ay ben gidiyorum kv ve kp yi görmek için.
İkisi de pırlanta gibi insanlar, Allahım nazar değmesin. Bu yönden hep şanslı kalayım inşaallah :)

Görümcem kötü biri değil ama çok patavatsız, yaptığı şakanın nereye gideceğini bilmeyen ve aşırı ısrarcı bir kadın...
Daha önce yaşadıklarımız diğer konuda mevcut.

Neyse, geçen ay kv evine gittiğimde görümcem de geldi, yine "aranıza gireceğim" şakaları. Düğünde gelin damat masasına sandalye çekeceğim tüm gün yanınızda oturacağım şakaları. "Sizi gerdeğe sokarım, hadi yine isiniz" gibi çok çirkin espriler.
Nişanlım "kimse bizim aramıza giremez" diyor. "Adı üstünde gelin-damat masası, senin ne işin var yanımızda" diyor. Yani o ne şaka yapsa, uzatmaması adına tam tersi cevaplar veriyor. Ben cevap bile vermiyorum bir noktaya kadar.
Şaka uzayınca artık ya nişanlım gibi şakayla karışık veriyorum cevabını ya da artık yüzümü düşürüyorum uzatmasın diye.
Hiç yüz düşürmeyi sevmem fakat ben daha en başında şaka sevmediğimi defalarca söyledim.
Siz abla kardeş birbirinizle uğraşın, ben sevmiyorum böyle, üzülüyorum, rahatsız oluyorum dedim ama benimle de aynı şekilde iletişim kurmaya devam etti. Sevdiği insanlarla iletişim tarzı şaka yollu karşındakiyle uğraşma üzerine hep, normal bir sohbet kuramıyorsun...
Aradan birkaç saat geçti, biz koltukta oturuyoruz nişanlımla. Oda geldi benim yanıma oturdu ama direk dayanıyor bana. Nişanlıma doğru savruldum resmen. Yüzüne baktım dönüp, gülüyor. Şakalaşıyor yine yani.
O kadar sıkıştırdı ki, nişanlım tuttu elimden karşı koltuğu geçirdi bizi. Kalktı oda yerinden, bir anda geldi nişanlımın kucağına oturmaya çalıştı. Nişanlım "ne yapıyorsun, bir git" dedi itti. İtmeseydi bas baya kocaman kadın oturacaktı kucağına. Bu arada evli, çocukları var. Hani 15-16 yaşında ergen kız değil bu hareketi yapan.

Tam o noktada benim artık gözüm karardı, midem bulanmaya başladı.
Gözümde canlandı resmen gelecek...
Evime geliyor, eşimin kucağına oturuyor ve gülüyor. Sözde kardeşiyle şakalaşıyor, ne var canım bunda?

O gece nişanlıma, bir daha aramıza girmek ile alakalı şaka yaparsa bu sefer çok ciddi bir şekilde uyaracağımı söyledim. Daha önce gayet yumuşak bir şekilde böyle şakalardan hoşlanmadığımı söylememe rağmen devam etti. Her insanın iletişim tarzı farklıdır, benimkine saygı duyması gerekiyor, iyi niyetli olması bu davranışlara sürekli maruz kalmak zorunda olduğum anlamına gelmiyor, bu zamana kadar terslemediysem ve görüşmeyi kesmediysem sırf tatsızlık olmasın diye dedim.
Anne- babasını gerçekten çok seviyorum ve kızlarıyla sorun yaşamak, onları üzmek istemiyorum. (Kadının genel tavrı bu olduğu için ve herkes iyi niyetli gördüğü için hiç uyardıklarını görmedim, belki arkamdan uyarıyorlardır bilmiyorum) Aynı şekilde nişanlımda üzülsün istemiyorum. Evlendiğimizde tatsız ortamlar olmaması adına hep hadsiz şakalarını geçiştirmeye çalıştım uyarmama rağmen yaptığı için.
Arama belli bir mesafe koyar geçerim diyorum hep (koydum da) fakat ne zaman yan yana gelsek hep aynı şeyler...
Nişanlım sanıyorum ki o günden sonra uyardı ablasını ve 2-3 günde bir bana yazan kadın bir aydır hiç yazmıyor. Ortası yok yani. Ya çok abartılı hayatıma dahil oluyor ya da direk yok oluyor :KK70:

Şimdi bugün yine oraya gidiyorum, eğer gelirse (genelde ben ne zaman gitsem kv evine, oda geliyor) yine bu kucağa oturma gibi bir davranış olursa gerçekten ne tepki vereceğimi bilmiyorum. Kimseyi üzmek istemiyorum fakat şeytan diyor ki "Canım ben kalkayım, sen rahat rahat otur kardeşinle buyur" de git karşıya otur. Yoksa hiç tepki vermemeye devam edip, nişanlıma mı bırakayım konuyu tamamen yine bilmiyorum.

Normalde seviyordum kadını ama o kadar soğuttu ki kendinden beni. Burada insanlara akıl verirken iyi hoş, kendime gelince sıkıntı stres içine girmekten kanser olacağım. Bende çok çok fazla takıyorum kafaya. Günlük hayatta oturup düşünmüyorum ama yüz yüze geleceğim zamanlarda anksiyetem tutuyor resmen acaba bu sefer ne diyecek, ne yapacak diye. Düzgünce sohbet etmek çok mu zor arkadaşlar? Gel derdini anlat, mutluluğunu paylaş ama böyle şeyler yapma ya.
Saka adi altinda yapılan saygisizliklar insani cileden cikariyor bence mesafenizi sert şekilde koruyun ne kadar mide bulandirici hareketler dört tane görümcem var hicbirinden görmedim benimde erkek kardeslerim var umarim iyi insanlarla karşılaşıp huzurlu yuva kurarlar onlarin mutluluğu benim mutlulugum demek bu kaynanacilik gorumcecilik olaylari zaten sacma sapan

Böyle düşünmek, kendimi doldurmak istemiyorum. Bu sefer kötü niyetli olduğuna kanaat getireceğim ve konu rahatsız olmamdan çıkıp, nefret etmemle sonuçlanacak. Küçük kızı nişanlıma çok düşkün, keza beni de çok seviyor. (sözde bu çocuk için dayımız elden gidiyor vah vah, istemiyor dayısı evlensin) diyordu. Ben bu kadından nefret edersem ve tamamen elimi ayağımı çekersem ileride çocukta dayısından mahrum kalır. Annesiyle aramdaki sorunlardan onun dayısıyla ve benimle olan ilişkisi etkilensin istemiyorum bu yüzden mümkün olduğunca küslük olmaması için uğraşıyorum.
ya saçmalama. yengesi gicik diye kim dayisindan sogumus, hic mi KK okumuyorsun 😅 onlarin o kadar da takildigi biri degilsin. istersen dusman ol yine o cocuk gelir senin evinin ortasinda esinle film izler oyun oynar.
ayrica esi kardesini sevmiyor diye yegeninden mahrum kalacak adam kalsin yani. onun dayiligi o kadar demektir. benim de yegenim var. hangi erkek - hangi koca bir sey diyebilir de benim yegenimle arama girebilir?
cok ince düşündüğünüzü saniyorsunuz ama cok sacma düşünüyorsunuz

ya saçmalama. yengesi gicik diye kim dayisindan sogumus, hic mi KK okumuyorsun 😅 onlarin o kadar da takildigi biri degilsin. istersen dusman ol yine o cocuk gelir senin evinin ortasinda esinle film izler oyun oynar.
ayrica esi kardesini sevmiyor diye yegeninden mahrum kalacak adam kalsin yani. onun dayiligi o kadar demektir. benim de yegenim var. hangi erkek - hangi koca bir sey diyebilir de benim yegenimle arama girebilir?
cok ince düşündüğünüzü saniyorsunuz ama cok sacma düşünüyorsunuz
Her ailenin dinamiği farklı. Görümcem eltimle küs olduklarında karşılıklı aylarca görüşmediler, çocuklarını da göndermedi. Çocuklar birbirlerini göremedi. Hatta direk o ara abisiyle de arası bozuldu eşiyle tartıştığı için. Benzer şeyler olmasın, çocuklar etkilenmesin diye düşündüm. Belki sadece kv evinde görecek dayısını denk geldikçe biz birbirimizi gidip gelmediğimiz için. İster istemez görüşmeler azalır.
Size saçma gelmiş olabilir ama dediğim her aile de farklı oluyor bu durumlar.

Okumak istemeyenler/vakti olmayanlar için güncel rahatsızlığımı dile getireyim hızlıca. (umarım)

Nişanlım ile farklı şehirlerdeyiz. Bir ay o benim olduğum şehre geliyor, diğer ay ben gidiyorum kv ve kp yi görmek için.
İkisi de pırlanta gibi insanlar, Allahım nazar değmesin. Bu yönden hep şanslı kalayım inşaallah :)

Görümcem kötü biri değil ama çok patavatsız, yaptığı şakanın nereye gideceğini bilmeyen ve aşırı ısrarcı bir kadın...

Neyse, geçen ay kv evine gittiğimde görümcem de geldi, yine "aranıza gireceğim" şakaları. Düğünde gelin damat masasına sandalye çekeceğim tüm gün yanınızda oturacağım şakaları. "Sizi gerdeğe sokarım, hadi yine isiniz" gibi çok çirkin espriler.
Nişanlım "kimse bizim aramıza giremez" diyor. "Adı üstünde gelin-damat masası, senin ne işin var yanımızda" diyor. Yani o ne şaka yapsa, uzatmaması adına tam tersi cevaplar veriyor. Ben cevap bile vermiyorum bir noktaya kadar.
Şaka uzayınca artık ya nişanlım gibi şakayla karışık veriyorum cevabını ya da artık yüzümü düşürüyorum uzatmasın diye.
Hiç yüz düşürmeyi sevmem fakat ben daha en başında şaka sevmediğimi defalarca söyledim.
Siz abla kardeş birbirinizle uğraşın, ben sevmiyorum böyle, üzülüyorum, rahatsız oluyorum dedim ama benimle de aynı şekilde iletişim kurmaya devam etti. Sevdiği insanlarla iletişim tarzı şaka yollu karşındakiyle uğraşma üzerine hep, normal bir sohbet kuramıyorsun...
Aradan birkaç saat geçti, biz koltukta oturuyoruz nişanlımla. Oda geldi benim yanıma oturdu ama direk dayanıyor bana. Nişanlıma doğru savruldum resmen. Yüzüne baktım dönüp, gülüyor. Şakalaşıyor yine yani.
O kadar sıkıştırdı ki, nişanlım tuttu elimden karşı koltuğu geçirdi bizi. Kalktı oda yerinden, bir anda geldi nişanlımın kucağına oturmaya çalıştı. Nişanlım "ne yapıyorsun, bir git" dedi itti. İtmeseydi bas baya kocaman kadın oturacaktı kucağına. Bu arada evli, çocukları var. Hani 15-16 yaşında ergen kız değil bu hareketi yapan.

Evime geliyor, eşimin kucağına oturuyor ve gülüyor. Sözde kardeşiyle şakalaşıyor, ne var canım bunda?

O gece nişanlıma, bir daha aramıza girmek ile alakalı şaka yaparsa bu sefer çok ciddi bir şekilde uyaracağımı söyledim. Daha önce gayet yumuşak bir şekilde böyle şakalardan hoşlanmadığımı söylememe rağmen devam etti. Her insanın iletişim tarzı farklıdır, benimkine saygı duyması gerekiyor, iyi niyetli olması bu davranışlara sürekli maruz kalmak zorunda olduğum anlamına gelmiyor, bu zamana kadar terslemediysem ve görüşmeyi kesmediysem sırf tatsızlık olmasın diye dedim.
Anne- babasını gerçekten çok seviyorum ve kızlarıyla sorun yaşamak, onları üzmek istemiyorum. (Kadının genel tavrı bu olduğu için ve herkes iyi niyetli gördüğü için hiç uyardıklarını görmedim, belki arkamdan uyarıyorlardır bilmiyorum) Aynı şekilde nişanlımda üzülsün istemiyorum. Evlendiğimizde tatsız ortamlar olmaması adına hep hadsiz şakalarını geçiştirmeye çalıştım uyarmama rağmen yaptığı için.
Arama belli bir mesafe koyar geçerim diyorum hep (koydum da) fakat ne zaman yan yana gelsek hep aynı şeyler...
Nişanlım sanıyorum ki o günden sonra uyardı ablasını ve 2-3 günde bir bana yazan kadın bir aydır hiç yazmıyor. Ortası yok yani. Ya çok abartılı hayatıma dahil oluyor ya da direk yok oluyor :KK70:

Şimdi bugün yine oraya gidiyorum, eğer gelirse (genelde ben ne zaman gitsem kv evine, oda geliyor) yine bu kucağa oturma gibi bir davranış olursa gerçekten ne tepki vereceğimi bilmiyorum. Kimseyi üzmek istemiyorum fakat şeytan diyor ki "Canım ben kalkayım, sen rahat rahat otur kardeşinle buyur" de git karşıya otur. Yoksa hiç tepki vermemeye devam edip, nişanlıma mı bırakayım konuyu tamamen yine bilmiyorum.

Normalde seviyordum kadını ama o kadar soğuttu ki kendinden beni. Burada insanlara akıl verirken iyi hoş, kendime gelince sıkıntı stres içine girmekten kanser olacağım. Bende çok çok fazla takıyorum kafaya. Günlük hayatta oturup düşünmüyorum ama yüz yüze geleceğim zamanlarda anksiyetem tutuyor resmen acaba bu sefer ne diyecek, ne yapacak diye. Düzgünce sohbet etmek çok mu zor arkadaşlar? Gel derdini anlat, mutluluğunu paylaş ama böyle şeyler yapma ya.
Ben sevmiyorum ya böyle -çiğ- hareketler görüşmem iletişimi keserim

37 ya da 38 sanırım. Ben 30 yaşındayım. Terslemek istemiyorum. Kendi ailemden biri olsa 50 kere terslemiştim uyarmama rağmen yapıyorsa. Fakat karşımdaki nişanlımın ailesinden biri. Yapıcı olmaya çalışıyorum. Şakayla karışık değil de direk uğraşsa benimle kötü bir şekilde zaten ne olursa olsun görüşmem konuşmam.
Terslemezsen bu böyle devam edecek. O çok beğendiğin KV KP biraz akıllı olsa yarım akıllı kızlarının kulağını çekerdi. Ters düşmekten çekinme bu kadar. Kucağa oturmalar falan iğrenç ya, kafadan kontak sanırım kadın.

Ne kadar zamandır nişanlısınız? Bana nişanlınızın memleketine gittiğinizde her seferinde onların evini ziyaret etmeniz de saçma geldi. Onları görmek için gittiğinizi yazmışsınız. Hani bir yemek yersiniz birlikte ya da çaya kahveye gidersiniz de ablasının da gelip sizinle zaman geçirebileceği kadar kalmanız bana göre gereksiz samimiyet. Ayrıca 40 yaşına yaklaşan bir kadın anne babası hiç ağzını açmıyor, kardeşi kontrollü seviyede tutuyor falan. Aslında kadının omuzlarından tutulup sarsılarak kendine getirilmesi lazım.
Küçük çocuk bile olsa evlenecek olan çifte gerdek şakası yapsa annesi, babası haddini bildirir. Kazık kadar kadını bu şekilde bu yaşa getirenlerde başlıyor suç.

Ne kadar zamandır nişanlısınız? Bana nişanlınızın memleketine gittiğinizde her seferinde onların evini ziyaret etmek için gitmeniz de saçma geldi. Onları görmek için gittiğinizi yazmışsınız. Hani bir yemek yersiniz birlikte ya da çaya kahveye gidersiniz de ablasının da gelip sizinle zaman geçirebileceği kadar kalmanız bana göre gereksiz samimiyet. Ayrıca 40 yaşına yaklaşan bir kadın anne babası hiç ağzını açmıyor, kardeşi kontrollü seviyede tutuyor falan. Aslında kadının omuzlarından tutulup sarsılarak kendine getirilmesi lazım.
Küçük çocuk bile olsa evlenecek olan çifte gerdek şakası yapsa annesi, babası haddini bildirir. Kazık kadar kadını bu şekilde bu yaşa getirenlerde başlıyor suç.
1 yıldır nişanlıyım fakat 12 yıllık bir geçmişimiz var. Zaten nişanlanana kadar aile içine girip çıkma durumum olmadı.

Bu şakaları yaptığında genelde nişanlımla bizi balkonda yalnız otururken yakalayıp yapıyor. Anne babası çok şahit olmadı. O gerdek gecesi vs, kucağa oturma şeylerini görmediler. Bende gidip anlatmadım onlara "kızınız böyle dedi, böyle yaptı vs" diye. Ailecek onun sululuklarına artık alışmış gibiler. Ben rahatsızlığımı anne babaya yansıtmadığım için bir şey dememişlerdir diye düşünüyorum. Anneye söylesem bu arada eminim ki uyarır kızını çünkü diğer gelinleriyle arası çok çok iyi olmamasına rağmen, ne zaman bir şey olsa görümcemi uyarıyor. "Aman kızım abinin evliliği iyi gitsin yeter ki, boşver sen atışma yengenle vs" gibisinden. Ayrıca kaç yaşında kadın bu, çocuk gibi anne baba mı zapt edecek bunu? Herkes kendinden sorumlu. Tamam onlar yine uyarsınlar zaten eğer bu durum devam ederse ama başka çare kalmadıkça gidip kimseye kızlarını şikayet etmem ben.

Nişanlım ailesiyle yaşıyor şu an, bu sebeple zaten otomatik ailesini de görüyorum ve seviyorum bu insanları. Benim nişanlımda ne zaman buraya gelse annemle mutlaka görüşürler 2-3 saat. (Ben ayrı yaşıyorum annemden)

Ayrıca kaç yaşında kadın bu, çocuk gibi anne baba mı zapt edecek bunu?
Şimdiye kadar zapt edilmediği için bu kadar rahat, gevşek davranıyor olamaz mı? Size yaptığını annesi babası görmemiştir ama Ayşe'ye yaptığını görmüştür, Mehmet'e yaptığını görmüştür. Ya da nişanlınız ailece yalnızlarken bunu dile getirebilirdi. En kötü kadın hastaysa da bunun farkında olmayabilir, alıp doktora götürmek tabi ki çevresindekilerin sorumluluğu.

Şimdiye kadar zapt edilmediği için bu kadar rahat, gevşek davranıyor olamaz mı? Size yaptığını annesi babası görmemiştir ama Ayşe'ye yaptığını görmüştür, Mehmet'e yaptığını görmüştür. Ya da nişanlınız ailece yalnızlarken bunu dile getirebilirdi. En kötü kadın hastaysa da bunun farkında olmayabilir, alıp doktora götürmek tabi ki çevresindekilerin sorumluluğu.
Dediğiniz gibiyse eğer, yani gerçekten bu kadın hastaysa bence de terapi görmeli zaten. Haklısınız bu arada, bana olanları görmediyseler başkalarına olanları görmüştür. Ki başkalarına nasıl bilmiyorum. Evde ki herkesle uğraşıyor ama kimseyle ilişkisi üzerinden uğraşmıyor. Belki o yüzden mi çok sallamadılar ne yaptılar hiç bilmiyorum. Yaşadıkça göreceğim artık. Emin olduğum tek şey artık tepkimi koyacağım.

Bu hafta sonu aynı şeylere yaşarsam (umarım yaşamam) söyleyeceğim artık, kesin karar verdim.
"Daha önce böyle şeyleri sevmediğimi söyledim, rica ediyorum ben varken en azından yapma rahatsız oluyorum" diyeceğim. Alacağım tepkiden de çekiliyorum. Olgunca karşılayıp "tamam canım dikkat ederim " diyebilecek mi? Yoksa bir anda ben onu tersleyen kötü gelin mi ilan edileceğim. Kalkıp birde kv ye kp ye açıklama yapmaya uğraşmak, kızlarının yaptıklarını şikayet eder gibi anlatmak istemiyorum. Onlarda ana baba sonuçta...
Kötü gelin ilan edileceğim diye yaptığı hadsizliklere ses çıkarmazsanız bir gün illa size cinnet geçirtir ve o gün ipler daha beter kopar.

Tepkinizi başta verip sınırınızı çizin. Ergen gibi davranan görümce kötü olmayacak da siz uyardınız diye mi kötü olacaksınız? İmadan pek anlamadığı belli, sizin pek rahatsız olduğunuzu düşünmüyor veya arsızın teki olduğu için umurunda değil.

Bu durum sizlik değil nisanliniz çözecek ne var bunda idare et e gelecek o durum pırlanta kayinvalideniz tarafindan birde evlenince bakalım kaç ayar olacak gerçi elmas da olur o kaç kıraat neyse bence bu kadar ciddi bir laubalilige bu kadar ciddi bir sıkıntı varsa mümkün olduğu kadar uzak durmak da ise yaramıyor da o görümce adayı ile oturup nisanlinizda orada iken ciddi ciddi konuşmak durumundasınız öyle ne şiş yansın ne kepao sorunun etrafında dolasasayim bu sorun çözülsün olmuyor.Sorunun üzerine tam üstüne net gidin.Guzelce kibarca olgunca insanca konuşun nisanliniz konuşsun hatta ve tabiki aglamalar krizler olabilir karşı tarafta bunlara hazır şekilde rahatsızlık dile getirilmeli.Yoksa bir ömür uğraşırsınız bunla hatta sıkıntılı olan siz ilan edilirsiniz zamanla

sosyopat biri gibi davranıyor. Ben şaka kaldıran biriyim ve laubaliliği severim ama bu hareketler psikolojik bir sıkıntının belirtisi. Kardeşiyle olan samimiyetini istemeden abartılı belli ediyor olabilir ya da ortamı gergin buluyorsa suyu kaynatmak için saçmalıyor olabilir. Bence pek üzerinde durmayın. Görümcem kocamın kucağına oturabilir hatta güreşebilirler ama ortam buna müsait değilse kızar geçerim sadece

Of böyle insanlarda nefret ediyorum yaa. Ne gereksiz hareketler, muhabbetler. Bence hiç onunla yüz göz olmayın. Normal bi insan olsa zaten bu hareketleri yapmazdı.
Benim de eşimin bi kuzeni böyleydi. Kossskoca kadın eşimi görünce ay bu benim elimde büyüdü diye saçma sapan hareketler yapardı. En sonunda bi gün eşimi görünce boynuna atlayıp bacaklarını beline doladı. Küçücüktün bak şimdi beni taşıyorsun vs diye. Hiç kadınla muhabbete girmedim. Çünkü zaten amacı beni çıldırtmak. Ben seni muhatap alır mıyım. Hiç oralı değilmiş gibi yapıp eşime mesaj attım hemen kalkıyoruz diye. Arabaya bindiğimiz gibi bir daha o kadın böyle şeyler yaptığında sessiz kalırsan geri kalan hayatına kuzeninle devam edersin çok netim benim için tartışmaya kapalı bu konu dedim. Bi daha kadın yaklaşmaya çalıştığında eşim köşe bucak kaçıyordu en sonunda napıyorsun kendine gel vs diye ittirmeye başladı. Şimdi yıldı herhalde artık yeltenmiyor bile.
Neyi ispatlamaya çalışıyorlar bilmiyorum ama cidden tahammül edilecek şeyler değil. Siz hiç laf anlatmaya çalışmayın. Zaten hoşuna gider sizin bozulmanız. Direkt nişanlınıza resti çekin. O keskin bir sınır koysa asla yeltenemez böyle deli deli hareketlere. Böyle tipler küsüyorsa da küssün zaten. Bir ömür uğraşılmaz böyle salaklıklarla.

Of böyle insanlarda nefret ediyorum yaa. Ne gereksiz hareketler, muhabbetler. Bence hiç onunla yüz göz olmayın. Normal bi insan olsa zaten bu hareketleri yapmazdı.
Benim de eşimin bi kuzeni böyleydi. Kossskoca kadın eşimi görünce ay bu benim elimde büyüdü diye saçma sapan hareketler yapardı. En sonunda bi gün eşimi görünce boynuna atlayıp bacaklarını beline doladı. Küçücüktün bak şimdi beni taşıyorsun vs diye. Hiç kadınla muhabbete girmedim. Çünkü zaten amacı beni çıldırtmak. Ben seni muhatap alır mıyım. Hiç oralı değilmiş gibi yapıp eşime mesaj attım hemen kalkıyoruz diye. Arabaya bindiğimiz gibi bir daha o kadın böyle şeyler yaptığında sessiz kalırsan geri kalan hayatına kuzeninle devam edersin çok netim benim için tartışmaya kapalı bu konu dedim. Bi daha kadın yaklaşmaya çalıştığında eşim köşe bucak kaçıyordu en sonunda napıyorsun kendine gel vs diye ittirmeye başladı. Şimdi yıldı herhalde artık yeltenmiyor bile.
Neyi ispatlamaya çalışıyorlar bilmiyorum ama cidden tahammül edilecek şeyler değil. Siz hiç laf anlatmaya çalışmayın. Zaten hoşuna gider sizin bozulmanız. Direkt nişanlınıza resti çekin. O keskin bir sınır koysa asla yeltenemez böyle deli deli hareketlere. Böyle tipler küsüyorsa da küssün zaten. Bir ömür uğraşılmaz böyle salaklıklarla.
Demek ki çok benzer oluyorlar. O kadar çok benim yanımda "Elimde büyüdün, ben büyüttüm seni" dedi ki. Neden bunu özellikle belirtme ihtiyacı duyduklarını anlamadım.
Bacaklarını beline dolamak mı? Sen koru allahım, en sevmediğim davranışlar....

ispatlamaya çalıştıkları şey belli. kişinin aslında kendine ait olduğunu, orada baskın kişinin kendisi olduğunu ve yeni gelen kadının haddini bilmesi gerektiğini anlatıyorlar akıllarınca. yaptıkları şeyin bilinçaltındaki sebeplerini söyleseniz bu sefer de siz kötü niyetli olursunuz. kendisini dünyaya yeni gelmiş çocuk gibi masum gösterirler.

Demek ki çok benzer oluyorlar. O kadar çok benim yanımda "Elimde büyüdün, ben büyüttüm seni" dedi ki. Neden bunu özellikle belirtme ihtiyacı duyduklarını anlamadım.
Bacaklarını beline dolamak mı? Sen koru allahım, en sevmediğim davranışlar....
Ya o kadar çirkin yerlere çekilebilecek şeyler ki inanamıyorum koca koca insanların kendilerini bu hallere düşürdüklerine…

ispatlamaya çalıştıkları şey belli. kişinin aslında kendine ait olduğunu, orada baskın kişinin kendisi olduğunu ve yeni gelen kadının haddini bilmesi gerektiğini anlatıyorlar akıllarınca. yaptıkları şeyin bilinçaltındaki sebeplerini söyleseniz bu sefer de siz kötü niyetli olursunuz. kendisini dünyaya yeni gelmiş çocuk gibi masum gösterirler.
Ya aslında edepsizle, edepsiz olup madem sana bu kadar ait niye benle evlenmek için bu kadar çırpındı diye çirkefleşeceksin ama insan kendine yakıştıramıyor. Onun bilinçaltının pisliği var da benim yok mu mesela ben de insanım. Ay Allah uzak tutsun böyle terbiyesizleri yaa.

Gorumce gerizekali galiba. Ailesinin uyarmasi lazim. Boyle tiplerden ben de hic hazzetmem. Simdiye kadar coktan terslemistim ben olsam.

X