“İyi aile kızı” olmak ve yalnızlık?

Hadi eğlence lafı geçti de mutluluk ne alaka :KK70: :KK70: Mutlu değilim gibi bir şey yazmadım nazar değmesin çok neşeli ve mutluyumdur. Daha gencim?????? :KK70: Genç olmakla övüneni de ilk kez görüyorum yazık. Kaldı ki 27 olduğunuzu söylemiştiniz. Fiziksel olarak yaşlısınız ama beyin yaşı konusunda haklı olduğunuza eminim zira 14-15 ergenliği var üstünüzde.

Bir çatlamadığınız kalmış gibi duruyor aman diyim. Mesajları okuyan üçüncü kişiler fark edebiliyor bunu. Allah mutluluğunuzu bozmasın.

Mesajları okuyan 3. kişiler neyi fark etmiş? Sizi kıskandığımızı mı? Kusura bakmayın da neyinizi kıskanalım? Sizden 10 yaş büyüğüm, iyi bir mesleğim var, başarılıyım, gayet güzel ilişkilerim oldu, sevdim sevildim, güzel arkadaşlıklarım var. Tam olarak neyinizi kıskanalım gerçekten çok merak ettim.

Mesajları okuyan 3. kişiler neyi fark etmiş? Sizi kıskandığımızı mı? Kusura bakmayın da neyinizi kıskanalım? Sizden 10 yaş büyüğüm, iyi bir mesleğim var, başarılıyım, gayet güzel ilişkilerim oldu, sevdim sevildim, güzel arkadaşlıklarım var. Tam olarak neyinizi kıskanalım gerçekten çok merak ettim.
Yaa gerçekten 20 yaşında yeni ergenlikten çıkmış bir gençle mi aşık atıyorsunuz? Sakin olun biraz çocuk yaşadıklarını kendine göre anlatmış.. Bu yaşlarda genellikle yaşadıklarını kafalarında çok büyütürler siz 10 yaş farkla tabi ki daha olgun bakacaksınız

Ben seni anladım konu sahibi ama bence yanlış ifade etmişsin kendini. Biraz üstten konuşuyor ve bakıyor gibi bi tavırla yazmışsın, ama senin ne demek istediğini anladım aslında. Yorumum ise şu, sen kendini değiştirmeden prensiplerini bozmadan dilediğince yaşa. Zaten gerçek aşk gerçek dostluklar seni sen olduğun için sevecek. Zengin olduğum anlaşılmış ve kıskanılıyorum kısmını gençliğine veriyorum, çünkü ortalama altı ve üstü birçok insan var üniversitede zaten, senin çantanı pantolonunu kimsenin kıskandığını sanmıyorum. Bu önyargını sen kırmaya çalış insanlara karşı ‘kıskanıyolar’ diye baktığından belki de samimi olamıyorsun kimseyle

Düzenleme 2: Sevgili hanımlar, geçmişte ve şimdi ne kadar “eğlenceli” olduğunuzu anlatmış ve bana sıkıcı diyip durmuşsunuz. Suratsız enerjisiz kibirli olduğumdan bahsedip durmuşsunuz bu nefretinizin nedenini anlayamadım. Bir derdim var diyerek samimiyetinize tecrübelerinize güvenerek buraya içimi dökmek ve akıl danışmak için yazmıştım ama tanımadığım hemcinslerimin oturup ağlamama sebep olacağını hiç aklıma getirmemiştim.

“İyi aile kızı” olma olayı zaten toplumun bana yapıştırdığı bir sıfat. Ben bununla övünüp gurur duymuyorum. İnsanların ailemi baskıcı zannetmesi, yok “eğlenilecek değil evlenilecek kız” gibi pis pis lafları duymuş olmaktan bıkmış haldeyim, erkeklerin aptal tespitleri
yetmiyormuş gibi üstüne bu forumda hemcinslerim kötü yorumlar yapıp kapak yaptıklarını falan düşünüyorlar? “Erkekler senin tam zıttın eğlenceli kızları seviyor hahaha :dd” seviyesine düştünüz anlamadım burası böyle bir yer mi???

Ne kibirliyim, ne suratsızım. Ne muhafazakarım ne oturup sohbet edemeyeceğiniz sıkıcı biriyim. Aksine hoş sohbet ve komik olduğumu sık duyarım. Sadece incinmekten, kötü deneyimlerden biraz fazla korkan biri olduğumu düşünüyorum.

Zengin züppelik konusuna gelince, bölüm arkadaşlarım çalışıp harçlığını kazanan giderlerini kendi karşılayan insanlar çoğunlukla. Bu konuda onları çok takdir ediyorum. Bu forumda hepimizin maddi durumu farklı, beni anlayacağınızı düşünüyorum. Onlar böyle çalışarak okurken beni her zaman fönlü saçla, özenli kıyafetlerle okula gelip dersi dinlemeden çıkıp kampüste vakit geçirip tembellik yapıp çıkıp gittiğimi gördüklerinde ister istemez bir düşmanlık hissettiklerini düşünüyorum. İnsanların nefretini almak hoşuma gitmiyor ama saçımı yapmadan okula gitmek istemiyorum? Özenle hazırlanacak enerjim ve zamanım varken neden yapmayım ki?

Sandığınız gibi alkol sigara kullanan, gece hayatı olan vs vs insanları kötü görmüyorum. Ben de kullandım, denedim. Doğum günüm ya da bazı özel günlerde çevreme uymak amacıyla az da olsa alkol alıyorum. Herkes alkol içmek zorunda mı? Çabuk etkileniyorum ve tadını sevmiyorum içmememin sebebi yalnızca bunlar olamaz mı? “İyi aile kızı” olmak ve beğenilmek için içmiyormuşum, benim de şimdi haberim oldu. Benim gibi olmayan insanlarla vakit geçirdim, geçiriyorum ( Örnek olarak paraşüt tayfayı verebilirim) Onlarla da eğleniyorum, insanlar çeşit çeşit olduğu için herkes gibi benim de çeşit çeşit arkadaşım var ama hayat tarzı bana benzemeyenlerle çok samimi değilim.

Temizlik ve yemek yapma işine çok takılmışsınız, bunları yaparak kendimi diğerlerinden prenses gördüğümü falan sanıyorsunuz ama ben yaptığım hiçbir şeyi toplumun ya da birinin beğenisini kazanmak için yapmıyorum. İçimden yemek yapmak gelmesi bundan keyif almam çok mu anormal? Su böreği dedim diye mi beni ev kızı ilan ettiniz? Eğer konu buysa çok güzel somon açıp sushi de yaparım. İtalyan mutfağı kursuna gittim taze makarnalarda iddialıyım. Teyit etmek isteyen olursa şarabını alıp gelebilir zira alkole ve tüketenlere pü kaka demiyorum

Buraya yazarak ne duymayı bekledim ve istedim hala emin değilim. Benim kargaşam yaşıtlarımın yaptığı şeylerin benim ilgimi çekmemesi yüzünden hayatımın sıkıcı olduğunu düşünmemdi ama siz direkt benim sıkıcı olduğumu söylediniz, anlamadım ve kafam karıştı. Erkek arkadaş mevzusu da var tabi. Kötü de olsa yorumlara teşekkür ediyorum.

Düzenleme: Hobilerim var, yamaç paraşütü yapıyorum ve binicilikle uğraşıyorum ikisinde de profesyonelim fakat oradan da kısmet çıkmadı :) Devlet okulunda okuyorum ve “zengin” olduğum için bölüm arkadaşlarım tarafından haksız bir nefrete maruz kalıyorum (marka kıyafetlerimden bu çıkarımda bulunmuşlar) yani okuldan birileriyle bir aşk tutturabileceğimi sanmıyorum.

Merhabalar, kulağa çocuksu gelebileceğinin farkındayım ama ciddi cevaplar istiyorum lütfen. 23 yaşındayım, iyi bir üniversitenin zor bir bölümünü okuyorum bu yıl 6. senem olacak ama bitireceğim inşallah.

Benim sıkıntım tanıdığım en “iyi aile kızı” olmam. Alkol sigara kullanmam hiçbir kötü alışkanlığım yoktur. Geç olmadan eve dönerim, aileme hiç yalan söylemem, izin vermedikleri yere gitmem (genelde hep izin verirler) Partilere, mekanlara gitmem. Ailem baskıcı değildir, muhafazakar da değilim sadece içimden gelmiyor. Dahası temizlik takıntım var sürekli temizlik yaparım, ev işlerinde iyiyim, güzel yemek yaparım su böreği bile yapabiliyorum.

Bu yaşıma kadar bir tane sevgilim oldu onunla da 3 sene sürdü ve ayrılalı 2 sene oldu. Bu durum canımı sıkıyor ilişkim olduğu zamanları özlüyorum insan vakit geçirecek birini arıyor. Ayrıca zamanı gelince evlenmek de istiyorum ama 2 senedir tek flörtüm bile olmadı. Tüm erkekler tamamen cinsellik peşinde. Bir kere buluşsanız ikinciye eve çağırıyorlar. Cinselliğe tamamen karşı değilim ama tanımadığım sevmediğim biriyle yaşamak istemiyorum, erkeklerin ilk amacı cinsellik oluyor bu da bana ters.

Liseden, üniversiteden birkaç kız arkadaşım var erkeklerle arkadaş da olamıyorum. Bana arkadaşım kankam diyen erkekler mutlaka seviyesiz espriler yapıyor ve gereksiz temas etmeye çalışıyorlar soğuyorum. Böyle yıllarım yalnız geçecek ve kimseyi bulamayacağım gibi geliyor umutsuzluğa kapılıyorum. Ev okul arası takılıyorum yeni insanlarla tanışma fırsatım olmuyor.

Özetleyecek olursam bu devirde cinsellik olmadan sevgili olmak mümkün değil mi? Yaşıtlarım benim gibi yalnız değil istedikleri sıklıkla sevgili değiştiriyorlar acaba sorun bende mi? Yeni ve seviyeli insanlarla tanışmanın bir yolu var mı? Belki yaşım küçük olduğu için yaşıtım erkekler henüz olgunlaşmamıştır diye düşünüyordum ama yaşımdan büyüklerle nerede tanışabilirim ki?
Sende birileriyle görüş bu kötü birşey değil ki. Bir yemeğe çık sana doğru gelen yanlış gelen şeyleri söyle dikkat etmiyorlarsa veya yapmam dediğin şeyde diretiyorlarsa yol ver. Herkes cinsellik istiyor diye birşey yokki illa inancından dolayı yanlış görende vardır veya sağlıklı bir ilişki kurmak isteyip herşeyin zamanı olduğunu düşünen biri vardır (az olsada). Hep istemediğin adamları cekiyorsan hayatına ortamını da değiştirebilirsin zaten birçok hobin varmış yeni şeyler ekle. Sosyal medyada arkadaşlarında buluşmalar ayarla fotoğraflar paylaş belki onların hesabindakilerden biri yazar.

Yok 27 değilim 38’im. Evet genç olmak övünülecek bir şeydir. Genç hissetmek, yaşamayı sevmek, pozitif olmak önemlidir. Fiziksel olarak da sana taş çıkartırım muhtemelen 🥰

Çatlayacak bir durum göremedim, senden daha iyi şartlarda okumuşumdur, üstelik çok da eğlenerek. Çevresinde kimse olmayan, kendini ancak aldığı kıyafetle çantayla mutlu eden bir üniversite öğrencisinin kıskanılacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Ama sen kendini böyle avutabilirsin tabi ki.

Konuyu anlamadim bile Ankaradayim bu sekilde 2 donem arkadasim 1 yurt arkadasim oldu ilk ikisi cok saygili sevgi dolu guzel insanlardi ve aradan 15 sene sonra hala oyle elektrikleri var + birlikte konserlere de gittik ( hic alkol almadim kisisel tercihim ) grup calismalari da yaptik
Digeri de kibar mutevazi gayet normal insandi. Etrafimda sacim fonlu cantam pahali diye gezen birini o yasta da anlardim ya bence insan karsidakine elektrigini cok net yansitiyor

Yok 27 değilim 38’im. Evet genç olmak övünülecek bir şeydir. Genç hissetmek, yaşamayı sevmek, pozitif olmak önemlidir. Fiziksel olarak da sana taş çıkartırım muhtemelen 🥰

Çatlayacak bir durum göremedim, senden daha iyi şartlarda okumuşumdur, üstelik çok da eğlenerek. Çevresinde kimse olmayan, kendini ancak aldığı kıyafetle çantayla mutlu eden bir üniversite öğrencisinin kıskanılacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Ama sen kendini böyle avutabilirsin tabi ki.
Gittikçe saçmalamaya başladınız teyzecim.

Çevremde kimse yokmuş da sadece alışveriş yaparak mutlu oluyormuşum da :KK70: benimle uyumlu bir erkek arkadaş bulamadığımdan yakınmak için açtığım konuları nerelere getirdiniz? Her zengin sadece alışverişten mi keyif alıyor her su böreği açan ev kızı mı oluyor o kadar saçmaladınız ki el ele verip. Koca koca “olgun” kadınlar toplanıp sen kibirlisin, sen sıkıcısın, sen ev kızısın, sonradan görmesin, erkekler senin tam zıttını ister, BEN SENDEN DAHA MUTLUYUM :KK70: BENİM FİZİĞİM SENDEN DAHA İYİ :KK70: bile dediniz.

Çok şükür yapıştırmaya çalıştığınız olumsuz özelliklerin hiçbirine sahip değilim, üniversite hayatınızı bilemem, haddimi aşmak da istemem ama hayatınızın belli dönemlerinde sorunlar yaşamasanız bu utanç verici cümleleri kurmazdınız herhalde.

Büyük olan benmişim ya yine bende kalsın kalbinizi kırdıysam affola. Size çok mutlu çok güzel fiziğinizin olduğu hayatınızın devamını diliyorum.

Konuyu anlamadim bile Ankaradayim bu sekilde 2 donem arkadasim 1 yurt arkadasim oldu ilk ikisi cok saygili sevgi dolu guzel insanlardi ve aradan 15 sene sonra hala oyle elektrikleri var + birlikte konserlere de gittik ( hic alkol almadim kisisel tercihim ) grup calismalari da yaptik
Digeri de kibar mutevazi gayet normal insandi. Etrafimda sacim fonlu cantam pahali diye gezen birini o yasta da anlardim ya bence insan karsidakine elektrigini cok net yansitiyor
Saçım fönlü çantam pahalı diye gezme kısmını buradaki ablalar uydurdu, böyle bir insan değilim ama yine de hiç böyle bir tutum takındım mı diye gözden geçirip dikkat edeceğim.

İlişkisi olmayan erkekler haricinde kimseyle anlaşmakta sıkıntı çekmiyorum. Arkadaş konusunda sorunum yok yalnızca erkek arkadaş konusunda bahtsızım

Konu sahibi imkanlarıyla, yaptıklarıyla, tavırlarıyla çevresindekileri ezdiğinin farkında değil ve farkına varmak da istemiyor. Nasıl bir algıyla büyütüldüyse bunlara başka kimsenin de sahip olmadığına, herkesin (hatta bizim bile) bu sebeple onu kıskandığımıza inanıyor. Piremses sendromu diyoruz buna. Kendi tercihi ama yalnızlıktan yakınması tuhaf.

Gittikçe saçmalamaya başladınız teyzecim.

Çevremde kimse yokmuş da sadece alışveriş yaparak mutlu oluyormuşum da :KK70: benimle uyumlu bir erkek arkadaş bulamadığımdan yakınmak için açtığım konuları nerelere getirdiniz? Her zengin sadece alışverişten mi keyif alıyor her su böreği açan ev kızı mı oluyor o kadar saçmaladınız ki el ele verip. Koca koca “olgun” kadınlar toplanıp sen kibirlisin, sen sıkıcısın, sen ev kızısın, sonradan görmesin, erkekler senin tam zıttını ister, BEN SENDEN DAHA MUTLUYUM :KK70: BENİM FİZİĞİM SENDEN DAHA İYİ :KK70: bile dediniz.

Çok şükür yapıştırmaya çalıştığınız olumsuz özelliklerin hiçbirine sahip değilim, üniversite hayatınızı bilemem, haddimi aşmak da istemem ama hayatınızın belli dönemlerinde sorunlar yaşamasanız bu utanç verici cümleleri kurmazdınız herhalde.

Büyük olan benmişim ya yine bende kalsın kalbinizi kırdıysam affola. Size çok mutlu çok güzel fiziğinizin olduğu hayatınızın devamını diliyorum.
Teşekkür ederim. Darısı başına haminnecim.

Son düzenlemeleriniz çelişkilerle dolu.
Okula fönlü saçla gidip dersi dinlemeden kampüste tembellik yapıyormuşsunuz mesela. Bunu kimlerle yapıyorsunuz tam olarak? Arkadaşlarınızla mı? Arkadaşınız varsa sorun ne? Herkes sizi sevmek zorunda değil ki.

Onlar maddi durumları sebebiyle sizin aksinize okumak ve çalışmak zorunda (bunu bu anlama gelecek şekilde ifade eden sizsiniz) ve sizin böyle bir zorunluluğunuz olmadığı için size düşmanlık beslediklerini düşünüyorsunuz.
Sizin okuyor numarası yapabilme özgürlüğünüzü kıskandıklarını iddia ediyorsunuz farkında mısınız 🙄
O düzenlemeyi yapmasanız daha iyiydi.

Ayrıca çevrenizdeki insanlar eğlenilecek ve evlenilecek kız ayrımı yapan kafada insanlarsa nasıl yalnız kalabildiniz onu da anlamadım. Çünkü konuyu ilk açtığınızda eğlenilecek kız olmamakla övünüyordunuz.
Şimdi sanki böyle görülmekten rahatsız oluyormuşsunuz gibi yazmışsınız, yemedik.

Ne kadar negatifsiniz şaşırdım gece gece. Öncelikle ilk mesajı düzenlemedim ekleme yaptım. Ne dediysem zıttını söylemeye çalışınca rahatladınız mı?

Okulda maddi durumum yüzünden dışlandığımı uyduruyor muyum yani :KK70: Bu nasıl bir fantezi Allah aşkına. Bir vakıf üniversitesine gitseydim bu dışlanma olayını yaşamazdım. Evet bölüm arkadaşlarımdan güzel paralar kazanan var ama yine de aramızda fark var ki anlattığım olaylara maruz kalıyorum. Yani sizi bölümdeki insanlarla aramın soğuk olmasının sebebinin yalnızca bu olduğuna ikna etmek için detayları dillendirmem mi gerekiyor tatillerimi şurada yapıyorum şurada oturuyorum maddi durumum şu kıvamda vs diyerek? Böyle yaparsam da kibirli diyeceksiniz?

Harçlığımı çıkarmak için çalışmıyorum, sevdiğim için yapıyorum ve ileride de öğretmenliği meslek haline getirmek istiyorum. Öğretmenliğime laf etmeniz de sizin haddinize değil zaten böyle ahkam keserek ne kadar 30 yaş üstü hayatıyla uğraşan olgun bir insan olduğunuzu da kanıtlamaktan çekinmiyorsunuz maşallah.

Kötü özelliklerimi cımbızla çekip sıralamanıza ayrı hayran kaldım. Kaldı ki onlar da yalnızca kısmen doğru.

Sınırlarımın keskin olduğunu ben de düşünüyorum. Daha farklı şeyler yapayım, benlik olmayan şeyleri deneyim sınırlarımdan çıkayım derken yamaç paraşütünde profesyonel oldum ama değişen bir şey olmadı.

Paran varmış, gidip psikiyatriden randevu alıp, parasını basıp terapistin kafasını şişirir misin lütfen.

Özel üniversitelerde okuyanlar seni çiğ çiğ yerler. Benim kardeşim tr nin eski ve pahalı özel okullarından birinde burslu okuyor, hiç böyle varoş marka muhabbetleri olmuyor.

Ne kadar negatifsiniz şaşırdım gece gece. Öncelikle ilk mesajı düzenlemedim ekleme yaptım. Ne dediysem zıttını söylemeye çalışınca rahatladınız mı?

Okulda maddi durumum yüzünden dışlandığımı uyduruyor muyum yani :KK70: Bu nasıl bir fantezi Allah aşkına. Bir vakıf üniversitesine gitseydim bu dışlanma olayını yaşamazdım. Evet bölüm arkadaşlarımdan güzel paralar kazanan var ama yine de aramızda fark var ki anlattığım olaylara maruz kalıyorum. Yani sizi bölümdeki insanlarla aramın soğuk olmasının sebebinin yalnızca bu olduğuna ikna etmek için detayları dillendirmem mi gerekiyor tatillerimi şurada yapıyorum şurada oturuyorum maddi durumum şu kıvamda vs diyerek? Böyle yaparsam da kibirli diyeceksiniz?

Harçlığımı çıkarmak için çalışmıyorum, sevdiğim için yapıyorum ve ileride de öğretmenliği meslek haline getirmek istiyorum. Öğretmenliğime laf etmeniz de sizin haddinize değil zaten böyle ahkam keserek ne kadar 30 yaş üstü hayatıyla uğraşan olgun bir insan olduğunuzu da kanıtlamaktan çekinmiyorsunuz maşallah.

Kötü özelliklerimi cımbızla çekip sıralamanıza ayrı hayran kaldım. Kaldı ki onlar da yalnızca kısmen doğru.

Sınırlarımın keskin olduğunu ben de düşünüyorum. Daha farklı şeyler yapayım, benlik olmayan şeyleri deneyim sınırlarımdan çıkayım derken yamaç paraşütünde profesyonel oldum ama değişen bir şey olmadı.

Kırk saat fön çekeceğine git bir düzgün şekillendirici al. Fön mü kaldı her gün fön mü çekilir.

Siz bakmayın budaki kıskanç kadınlara konu sahibi. Kimse için kendiniz değiştirmeyin. Sizin hayat tercihiniz kimseyi ilgilendirmez. Siz hobilerinize vakit ayırmaya devam edin. Sizin gibi düşünen birisini mutlaka bulacaksınız. Yaşını daha genç. Ama bence biraz daha farklı sosyal ortamlara girmeye çalışın. İnsanlarla iletişimi koparmayın. Elbette bunu kendinizden ödün vermeyerek yapın.
Ayni şeyleri düşünüyorum.
Ne bu ön yargı. Kız derdini anlatmış. Gerçekten de böyle olamazmı. Bende bekarken evime vakitlice dönerdim şu saatte gel diyen de yoktu bu arada. İçki sigara da kullanmadım kullanmıyorum. İstesem yapardım istemedim. Bunları yapmıyorsun diye yaşlı diyenlerede takma. Ohhh misss daha 2o lerin başlarindasin hayatını yaşa.
dedikleri gibi küçük flortler et. Senin istemediğin seyleride yapmalarına izin verme.

Ayni şeyleri düşünüyorum.
Ne bu ön yargı. Kız derdini anlatmış. Gerçekten de böyle olamazmı. Bende bekarken evime vakitlice dönerdim şu saatte gel diyen de yoktu bu arada. İçki sigara da kullanmadım kullanmıyorum. İstesem yapardım istemedim. Bunları yapmıyorsun diye yaşlı diyenlerede takma. Ohhh misss daha 2o lerin başlarindasin hayatını yaşa.
dedikleri gibi küçük flortler et. Senin istemediğin seyleride yapmalarına izin verme.
Gerçekten içki sigara içmiyor diye haminne dediğimizi düşündünüz? Buna gülürüm ben 😂

Yorumları okumadım siz sadece milletin taktığı sıfatı yazmışsınız kompleksli genç kızlar da üzerinize gelmiş belli ki. Benim okuduğum ortamla sizin okuduğunuz ortamı benzettim. Ben de cinselliğe karşıydım bu yüzden erkekler uzak dururdu. Ama derslere girmeyip boş boş kampüste takılan kızları “iyi aile kızı” olarak tanımlamazlar orada yanılmışsınız. Ben de gece çıkmak isterdim ailem izin vermediği için istediğim ortamlara maalesef girip milletle kaynaşamadım. 30 yaşına gelmiş bir kadın olarak size önerim mutlaka tüm eğlencelere katılın. Sadece ders saatlerinde boş yaparak istediğiniz kişiyle samimiyet kuramazsınız.

Yaa gerçekten 20 yaşında yeni ergenlikten çıkmış bir gençle mi aşık atıyorsunuz? Sakin olun biraz çocuk yaşadıklarını kendine göre anlatmış.. Bu yaşlarda genellikle yaşadıklarını kafalarında çok büyütürler siz 10 yaş farkla tabi ki daha olgun bakacaksınız

Aşık vs atmıyorum. 23 yaşındaki genç kız, yorum yapanların kendisini kıskandığını iddia etmiş, sigara alkol tüketen gece dışarı çıkan sevişen insanların hayatını “bataklık” olarak tanımlamış. Bunun olgun bakıp bakmamakla ilgisi yok, kendisini kıskanmadığımı, bunun için bir sebep olmadığını belirttim sadece.

Yorumları okumadım siz sadece milletin taktığı sıfatı yazmışsınız kompleksli genç kızlar da üzerinize gelmiş belli ki. Benim okuduğum ortamla sizin okuduğunuz ortamı benzettim. Ben de cinselliğe karşıydım bu yüzden erkekler uzak dururdu. Ama derslere girmeyip boş boş kampüste takılan kızları “iyi aile kızı” olarak tanımlamazlar orada yanılmışsınız. Ben de gece çıkmak isterdim ailem izin vermediği için istediğim ortamlara maalesef girip milletle kaynaşamadım. 30 yaşına gelmiş bir kadın olarak size önerim mutlaka tüm eğlencelere katılın. Sadece ders saatlerinde boş yaparak istediğiniz kişiyle samimiyet kuramazsınız.
Okuduğum bölüm ve kariyer planımın alakası olmadığı için okulu savsaklıyorum biraz, ama aktiviteler konusunda bir tık kendimi zorlayıp katılmayı planlıyorum bu dönem. Teşekkür ederim

Aşık vs atmıyorum. 23 yaşındaki genç kız, yorum yapanların kendisini kıskandığını iddia etmiş, sigara alkol tüketen gece dışarı çıkan sevişen insanların hayatını “bataklık” olarak tanımlamış. Bunun olgun bakıp bakmamakla ilgisi yok, kendisini kıskanmadığımı, bunun için bir sebep olmadığını belirttim sadece.
Laflarımı sapıtıp saçma eleştirilere devam edebilirsiniz eğlencenizi bozmayım

Kırk saat fön çekeceğine git bir düzgün şekillendirici al. Fön mü kaldı her gün fön mü çekilir.
Sizin jenerasyon fön dediği için fön kelimesinden devam ettim, cidden oturup uzun uzun fön yapan kalmamıştır muhtemelen.
Buna bile laf attığınıza göre mantığınızı gittikçe kaybettiğinizin siz bile farkındasınız herhalde olgun hanımlar

X