Anket kk ya üye oldunuz ve en yakın arkadaşınız erkek

en yakın arkadaşınız erkek çıkarsa?

• Ankete Katılan
    126
Ben olsam çok kızardım herhalde, o kadar yakınlaşana kadar geçen sürede beni yanılttığı için. İnsanın kadınla konuşabileceği konular ayrı erkekle apayrı. Düşünsenize ben adama reglimin düzensizliğinden, nasıl korunduğumdan falan bahsediyorum..aaa.. o da ne... kadın sandığım erkek çıkıyor. Kurallara uymayan, arkadaşlığın daha bismillah başında yalan söyleyen bi arkadaşım olmasa da olur yani. Yönetime bildirir miydim bilmiyorum ama muhtemelen görüşmezdim bir daha.

ii anlaşıosak cinsiyet önemli değil ki... yönetime haber vermeye hele hiç gerek yok...

Mevzu iyi anlaşmak ya da cinsiyet değil ki Bilgecim. Benim de bir sürü erkek arkadaşım da vardır çok güzel anlaştığım. Mevzu adamın sana yalan söylemiş, seni kandırmış olması. Bulunmaması gereken bir yerde olması. Arkadaşlığın gerekliliklerini daha başından sabote etmiş olması.

ÖNCE kara kara dusunurdum acaba ozel birseylerimi paylastim mi diye:uhm:

sonra da ne kekliyon adami sapik misin sen derdim:mymeka:. eger kotu niyetli biri deilse ifsa etmezdim ama gozum uzerinde olurdu. yok isi casusluksa ipligini pazara cikarir Ekim anneleri basliginda bile konu acar aleme rezil ederdimÇok üzgünüm çoook

hem kk yönetimine haber veririm
hemde arkadaşlığımı keserim
çünkü bi erkekle samimi bi arkadaşlık yapmam

ayy hemen haber eririm bi erekle arkadaşlık yapmakistesem zaten burdane işim var aslaa:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…