Kilo veriyorummm

Ben de haziran basi gibi dusunuyordum.herhalde 59 lu kilolarda oluruz o zaman.ondan sonra da dikkat edecegim.yazin zaten daha kolay gidiyor birkac kilo.

Kizlar bahar detoksu var int.te takip ettigim biri hazirliyor.pzt.ona baslayacagim.1 haftalik birsey.sitenin adini yazamiyorumdur buyuk ihtimal.ama int.te aratirsaniz bahar detoksu alisveris listesi diye site cikiyor.yksk tpklr diye.bu bayan isin uzmani ve kendi de bir ara yapmis.54 kiloymus yaptiginda.2.8 kg vermis.ben kendi adima 65 civari olunca en az 3 kilo veririm diye dusundum.menuleri gun gun verecekmis.eger agir gelmezse yapmayi dusunuyorum.2 kilo bile versem raziyim.ilgilenirseniz bir bakarsiniz isterseniz.

Bende bakayım şimdi canım. Yazdıgon siteui anladım hemen bakıyorum :)

Kizlar bugun diyetisyene gittim.ona da sordum bu bahar detoksunu pek sicak bakmadi.tum gun sivilarla besleniyorsun cok ac kalirsin falan dedi.gunum cok yogun geciyor cok hareket halindeyim kaldiramam cok ac kalirsam.pzt.menuleri yayinlayacakti.bakacagim agir gibi gelirse yapmam.ama mesela bulgur ve mercimekle corba gibi birsey yaptiriyordu.bu tok tutar diye dusunuyorum.diyetisyen detaylari bilmedigi icin bu sekilde dusunmus olabilir.menulere bakip oyle karar verecegim baslayip baslamayacagima.bu arada diyetisyende tartida 64.3 ciktim.evden cikmadan kendi tartimda da tartildim 64.6 ciktim.aspir yagi onerdi.eczanelerde satilandan.yag yakimini hizlandiriyormus.onu da almayi dusunuyorum.

Canım ben baktım ona bende pek mantıklı bulmadım o yüzden yapmıcam.aspir yağını ben kullanıyorum canm bayadır ama abarttıkları kadar bir etki göremedim hatta kilomu yavaşlattıgını düşünüyorum bide uşaktan soğuk sıkım getirtmiştim orjinali yani.ve ilk defa bugun içmedim.kullanmadan önce daha hızlı veriyordum bilmiyorum denemek istersen al.

Almayayim o zaman.zaten su kahveyle hindistancevizi yagini kullandim bu hafta hep.sanki ise yaradi gibi geldi.ikisi birarada olmazmis.o zaman hindistanceviziyle devam edeyim.zaten gunde 1 kez kullaniyorum.aspir yagi kapsulu yazmisti diyetisyen.gunde 3 sefer diyor.yine de yag.3 sefer icince cok gibi geldi.b7gun hemen hemen hic bozmadim sayilir diyeti.yarin da boyle gidersem bu hafta bayaa iyi bir sonuc alirim insallah.63 baslarini gorurum insallah.

Hindistancevizi yağını nasıl kullanıyorsun canım

Hindistancevizi yağını nasıl kullanıyorsun canım

Bir fincan sade turk kahvesine bir cay kasigi olacak sekilde.yagin soguk sıkım olmasi lazim.havalar serinken kati duruyordu simdi civiklasti biraz.kahveyi pisirip fincana koyduktan sonra 1 cay kasigi karistirip iciyorum.spordan yarim saat once.

Bir fincan sade turk kahvesine bir cay kasigi olacak sekilde.yagin soguk sıkım olmasi lazim.havalar serinken kati duruyordu simdi civiklasti biraz.kahveyi pisirip fincana koyduktan sonra 1 cay kasigi karistirip iciyorum.spordan yarim saat once.
Faydası oldu mu canım ben de kullanayım faydası varsa.eczaneden mi aldın?

Aspir yağı hikaye sanırım ya bilmiyorum onu kullandığım haftalarda kilo veremiyorum hatta cıkıyor bile. Adet zamanında kullanmamstm ne güzel gitmişti. Bıraktım artık ya.bu hafta nasıl olcak bakalım.

Aspir yağı hikaye sanırım ya bilmiyorum onu kullandığım haftalarda kilo veremiyorum hatta cıkıyor bile. Adet zamanında kullanmamstm ne güzel gitmişti. Bıraktım artık ya.bu hafta nasıl olcak bakalım.

Canim ben de gecen hafta basladim icmeye hindistan cevizi yagini.benim de adet don.i oldugu icin mi bilmiyorum.hizli kilo verdim.ise yariyor gibi geldi.sonucta tutk kahvesini yapiyorum spordan once bir kasik karistiriyorum icine.birkac hafta daha kullanirsam net olarak anlarim.haa bir de bu sekilde kahveyi ictikten sonra bol su tuketmek gerekiyormus.oturarak yudum yudum.

Kullan bakalım canm bu hafta ne kadar etkisi olcak bakalım. Ben de şimdi 40 dakika dans ettim epey terledim.nane limon ve salatalık detoks suyu hazırladım onu ıcıyorum.persembe gününü cok merak ediyorum. Pazar gunu yıne bozuldu 1 tane dondurma yedim misafrlerim de vardı.ama bugun baya acısını cıkardım persembye kadar boyle. Bakalım nasıl bir sonuc cıkacak.63ü görsek bari

Diğer arkadaştan da ses cıkmıyor hiç.diyetı bozdu mu sakın. İnşallah bozmamıştır.

bozmadim canim takipteyim adetim yaklasio stresliyim yasiskinligim cok sanki basa dondum.
Hmm sevindm canm bozmadığına. Aynen benm de yaklaştı sanrm bi 10 gün faln var heralde akşamdan beri kasıklarım fena ağrıyor perşembeyi çok merak ediyordm ama ödem olcak sanrm

Bu hafta cok bozmadim ama 3 gundur surekli bulgur yiyiyorum.bulgur pilavi ve kisir yedim cok.nasil etkileyecek diyeti bilemiyorum.bagirsaklarim calusmiyor yine bende de o yuzden siskinim.bakalim persembeye niyeyse ben cok umutlu degilim.sporu da zoraki yapiyorum ve cok verimsiz.

Son 4-5 kilo gitmez artk.bi verseydik şu kalan kiloyu da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…