Kilo veriyorummm

kizlar bide kacamak yaptiginizda ne yapionuz ne yiyonuz kacamakta.

Benim yaklasik 1.5 aydir herhafta sonu 2 gun bozuluyor.esim 2 gun evde benim diyeti sabote ediyor ve hala diyetin yuzunden istedigim hicbir seyi yiyemiyorum diyor.daha ne yiyecekse:))ben bizunca butun hafta sporun dibine vuruyorum.ac geziyorum anca dengeleniyor.sabah kahvaltimi kismam cok guzel yaparim.oglen genelde yemek yapma firsati bulamadigim icin yesil elma ve cig bademle gecistiriyorum.aksam sebze yemegi yogurt ya da et yemegi salata yiyorum.bazen de yulaf yogurt yaban mersini tarcin ile aksami gecistiriyorum.ama ilk baslarda oglen ve aksam yemeklerim daha duzenliydi tabii.

yok yok tabikide yanlis anlamam canim bana da fazla geliyor zaten yiyemiyorum.bu kadar ekmek olurmu demistim evet olir dedi oncelikle metobalizmanin calismasi icin ac birakmicaz dedi daha sonra listeyi degistircez dedi bi ay sonra dedi.5mayista gidicem bakalim iste .ama gercekten ekmek fazla geliyor hele sabahlari.

Benim yaklasik 1.5 aydir herhafta sonu 2 gun bozuluyor.esim 2 gun evde benim diyeti sabote ediyor ve hala diyetin yuzunden istedigim hicbir seyi yiyemiyorum diyor.daha ne yiyecekse:))ben bizunca butun hafta sporun dibine vuruyorum.ac geziyorum anca dengeleniyor.sabah kahvaltimi kismam cok guzel yaparim.oglen genelde yemek yapma firsati bulamadigim icin yesil elma ve cig bademle gecistiriyorum.aksam sebze yemegi yogurt ya da et yemegi salata yiyorum.bazen de yulaf yogurt yaban mersini tarcin ile aksami gecistiriyorum.ama ilk baslarda oglen ve aksam yemeklerim daha duzenliydi tabii.

aynen ya ben direniyorum esimle ogluma simdilik karsimda yemelerine.bende suan kacamak yapmamaya calisiyorum.ama pazar gun kahvaltida kaciyor tabi.

Kızlar ben şok ben iptal. Yüksek kolestrol cıktı.Dedim ben baya kilo verdim ekmek seker zararlı şey yemiyorum diye. O zaman önemli değil yaktığın yağlar kana karışmıştır sporla erir gider dedi ama içim rahat değil bi özele mi gitsem acaba. Zaten 2 haftadr baş dönmem vardı aniden kalkınca falan.kilo oynamalarım da çok oluyor. Düşüyor kilo bi bakıyorum geri çıkıyor.kas yapıyorumdr diyodum ama kolestrol kaynaklı olabilir mi acaba. 83 kilodayken bile yoktu böyle birşey bilemedim

Kızlar ben şok ben iptal. Yüksek kolestrol cıktı.Dedim ben baya kilo verdim ekmek seker zararlı şey yemiyorum diye. O zaman önemli değil yaktığın yağlar kana karışmıştır sporla erir gider dedi ama içim rahat değil bi özele mi gitsem acaba. Zaten 2 haftadr baş dönmem vardı aniden kalkınca falan.kilo oynamalarım da çok oluyor. Düşüyor kilo bi bakıyorum geri çıkıyor.kas yapıyorumdr diyodum ama kolestrol kaynaklı olabilir mi acaba. 83 kilodayken bile yoktu böyle birşey bilemedim

Vucudumuz saglikli beslenmeyi kaldiramadi.gercekten ilginc.ama soyledigi bana cok mantikli geldi.yaglar kana karisiyor olabilir.bu arada bas donmesi bende de oluyor bu aralar.ben acliga yoruyordum ama bilemiyorum.az kilo vermedik vucudun alismasi tekrar buna gore bir duzen kurmasi gerekiyor belki de.ben diyetten once bu kadar meyve yesillik falan yemiyordum.bagirsaklarim normal calisiyordu.diyette guzel beslendigim spor yaptigim bol su ictigim halde takviyesiz bagirsaklar calismiyor.icim rahat etsin diyorsan baska bir doktora gotur sonuclari.belki o da ayni seyi soyler kana karismistir diye ya da yeniden yapar.sen bilirsin.Allah korusun bizleri yavrularimiza bagislasin.

Sağolun kızlar. Biraz daha bekleyeyim diyorum belki anca adapte olur dediğiniz gibi. Kolestrol olması için bi sebep yok cunku.seker falan hiç yok hayatımda börek corek hıcbırı. Doktor kolestrolü olana diyet veriyor önce zaten. ben aylardır diyetteyim.bana da mantıklı geldı dediği.belki gecer zamanla. Cunku epey yuksek sınır 150 benimki 191 imkansz bişey. Kana karstı sanırım

Persembeleri iple cekiyorum resmen.64 u gordum sonunda.64.6 olmusum.ohhh cok az kaldi.4.5 kilo sonra diyetimi hafifletecegim.resmen canimi disime taktim spor diyet yapiyorum cunku cok sıkıldım.nerdeyse 4 ay bitecek 5.aya girecegim.su haftasonu bozma olmasa belki bu ay sonu ya da 1 mayista 63.9 bile olsa 63 u gorebilirdim.neyse mayis ilk haftasi olur belki.

64.8 de benden. İlk defa 1 hafta boyunca sadece mekik çektim.ve sonuc 200 gr. Bu hafta hem dans hem de mekik cekeceğim. Kaç aydır ben de sıkıldım.şu 5 kilo artık mayıs sonuna bitsin ya korumaya gecelim artık.

Ooooo herkes kilo vermis ne guzel.

64.8 de benden. İlk defa 1 hafta boyunca sadece mekik çektim.ve sonuc 200 gr. Bu hafta hem dans hem de mekik cekeceğim. Kaç aydır ben de sıkıldım.şu 5 kilo artık mayıs sonuna bitsin ya korumaya gecelim artık.

O tip hareketler genelde kas yapiyor uzun vadede belki zayiflama olur belki ama bizim o kadar beklemeye sabrimiz yok.hem o hareketler hem aktif spor hem de diyetle daha hizli oldu hep.

kizlar oncesi ve simdiki fotolarinizi atarmisiniz.

Benim kiloluyken pek fazls resmim yok.cok kotu hissediyordum kendimi o yuzden ya cikmiyordum resimlerde ya da vucudumu net gorunmeyecek sekilde gizleniyordum.bir tane buldum onda da cok anlasilmiyor.su anki hslimde de foto cektirmemistim bugun cekebilirsem yollarim ikisini de.

Ben bi ara denedim ama atamadım. Ben cok çekmiştim 78li 75li falan ama şu anki yok. Çekerim yine ama bugun temzlik yapıyorum yarın cekeyim ama dediğim gibi beceremiyorum siz biliyorsanz atmasını anlatın bana :) bitürlü yapamadm

Ya evet benim bacak kısmım ince daha da ince olup üstle alt orantısız olacak dıye sadece mekik çekiyordum ama boyle de cok yavas gidiyor.1 hafta kaybım oldu.

Ya evet benim bacak kısmım ince daha da ince olup üstle alt orantısız olacak dıye sadece mekik çekiyordum ama boyle de cok yavas gidiyor.1 hafta kaybım oldu.

Ben eklemeye calistim hep hata diye yaziyor.yukleyemedim.
Benim de belim vucudumun diger kisimlarina gore orantisiz.bel kalca oranina gore de zaten belim kalin cikiyor.sporda bel ve gobek kismina yogunlastim.bakalim farkedecek mi.baska daha neler yapabilirim arastiriyorum.kilolar gidince simdi ince kusurlar goze batmaya basladi.diyorum ki son noktada 6-7 kilo var verecegim.herhalde gobek iyice gider.ama bel nasil olacak.bele yogunlasmaliyim artik.

Ben eklemeye calistim hep hata diye yaziyor.yukleyemedim.
Benim de belim vucudumun diger kisimlarina gore orantisiz.bel kalca oranina gore de zaten belim kalin cikiyor.sporda bel ve gobek kismina yogunlastim.bakalim farkedecek mi.baska daha neler yapabilirim arastiriyorum.kilolar gidince simdi ince kusurlar goze batmaya basladi.diyorum ki son noktada 6-7 kilo var verecegim.herhalde gobek iyice gider.ama bel nasil olacak.bele yogunlasmaliyim artik.
Aynen canm bnde de hata veriyor hep. Ben Mayıs sonunda bitirmeyi düşünüyorum kac kiloda kalırsam artık. Çok sıkıldım kaç aydır ya. Sıcaklarda başladı.kilo bir duruyor bir hızlı gidiyor sonra o rakamda çakılıyor.anlamadım gitti.

X