74 ten 50 ye uzun bir yolculuk

Merhaba arkadaşlar bende diyete başladım 10 gün oldu .
Aralıklı oruç yapıyorum 78 kiloyum hedefim 1 martta kadar 55 olmak her ay ortalama 3 kilo vermek istiyorum , bol eksili günlerimiz olsun 😍😍
Benim bugün ki menüm
Sabah 2 yumurta domates salatalık biber peynir 3 zeytin
Ara öğün süt ve meyve
Akşam balık salata
Gündüz dörtte yeme olayını bitiriyorum , sabah 10 da kahvaltı . 16 saat açlık umarım iyi gelir 💐💐
Menün çok iyi, yeme saatlerin de öyle. Suyuna dikkat ediyor musun?

Evet ortalama 2.5 litre içiyorum . İlerleyen saatlerde canım çok inek arası peynir istiyor ama direniyorum 😁😁
Bol bol eksili günler bizim olsun 😎😎
Pazartesi tartı günüm heyecanla bekliyorum ,
Benim de cumartesi tartı günüm. Sonucu merakla bekliyorum. Dikkat edince eksiler geliyor. Ben bu haftanın başında biraz kaçamak yaptım ama sonrasında toparladım. Yarın tartıya yansıyabilir diye korkuyorum. Bakalım kaç göreceğim tartıda.

Günaydın arkadaşlar sabah suyumu içtim kahvaltımı yaptım , kahvaltıdan sonra yeşil çay içtim . 1 de ara öğününü yapacağım , regli olduğum için biraz protein ağırlıklı besleneceğim .
Birde ben ödem için takviye kullanıyorum çok memnun kaldım .
Benim de cumartesi tartı günüm. Sonucu merakla bekliyorum. Dikkat edince eksiler geliyor. Ben bu haftanın başında biraz kaçamak yaptım ama sonrasında toparladım. Yarın tartıya yansıyabilir diye korkuyorum. Bakalım kaç göreceğim tartıda.
Yarın güzel haberleri bekliyoruz ☀️☀️🌸🌸

Günaydın arkadaşlar sabah suyumu içtim kahvaltımı yaptım , kahvaltıdan sonra yeşil çay içtim . 1 de ara öğününü yapacağım , regli olduğum için biraz protein ağırlıklı besleneceğim .
Birde ben ödem için takviye kullanıyorum çok memnun kaldım .

Yarın güzel haberleri bekliyoruz ☀️☀️🌸🌸
Hangi takviyeyi kullanıyorsun canım? Bende de çok ödem oluyor.

02.08.2024
Kahvaltı: Pastırmalı yumurta, 1 tk fıstık ezmesi, 1 çk acılı ezme, peynir, salatalık domates, 2 wasa
Ara: 1 fincan Türk kahvesi, 1 maden suyu, 1 lifalif

Günaydın,
Bugün tartı günümdü. Bir haftada 300 gram vermişim. Kaçamaklardan dolayı bu sayı olabilir veya regl yaklaştığı için ödem olabilir.

03.08.2024
Sabah: Pastırmalı yumurta, 1 yk yoğurt kaymağı, 1 çk acılı ezme, salatalık domates, 2 dilim çavdar ekmeği, 3 incir
Ara: 1 fincan Türk kahvesi, 1 maden suyu, 1 lifalif yulaf bar
Akşam: 1 porsiyon adana ve tavuk pirzola, cacık, domates
Spor olarak yürüyüş yapacağım

04.08.2024
Sabah: Pastırmalı yumurta, 1 tk fıstık ezmesi, 1 çk acılı ezme, 3 yeşil zeytin, 2 dilim çavdar ekmeği, domates salatalık, 2 incir
Ara: 1 fincan Türk kahvesi, 1 maden suyu, 1 lifalif yulaf bar
Akşam: 1 tabak etli dolma, 1 kase cacık
Bugün malesef Leslie ve yürüyüş yok

05.08.2024
Sabah: Sucuklu yumurta, peynir, 1 tk fıstık ezmesi, 1 çk acılı ezme, salatalık domates, 3 dilim çok tahıllı ekmek
Ara: 1 fincan Türk kahvesi, 1 maden suyu, 1 yulaf bar
Akşam: 3 haşlanmış tavuk baget, 1 kase cacık
Spor malesef yok. Bu hafta hiç yapamayacağım gibi :KK43:

06.08.2024
Sabah: Sucuklu yumurta, peynir, 1 tk fıstık ezmesi, 1 çk acılı ezme, salatalık domates nane, 2 dilim tam tahıllı ekmek
Ara: 1 fincan Türk kahvesi, 1 maden suyu, 1 yulaf bar
Akşam: 1 tabak etli yaprak sarma, 1 kase cacık

Merhaba günlük, bir süre yazamadım çünkü misafirim vardı. Haftaya misafirim gidecek. Gelecek hafta güzel bir başlangıçla döneceğim inşallah

Selam günlük misafir be tatilden sonra tekrar buradayım. Malesef bu süreçte hiç dikkat edemedim. Bu dikkatsizliğin sonucu 73.8 kilo olmuşum :KK43: Bugün tekrar bismillah diyerek başlıyorum.

X