Kilo veriyorummm

Ediyorum canim.ama aklim hep Y Ygteymn de.insallah iyi haberlerle doner bize de daha enerjik istekli devam ederiz.benim motivasyon kirildi ama direniyorum canim.
Canım ne iyi yüreklisin teşekkür ederim.dün tedaviye başlamıştı doktorlar.akciğerinde sonradan oluşan iltihap için.haftasonu hastanedeydim zaten. Dünkü tedaviye cevap vermiş şükürler olsun kan değerleri düzelmiş ama solunumda sıkıntı varmış hala.doktor tedaviye devam demiş. 2 -3 gün daha kritik ama tedaviye cevap vermesi beni çok umutlandırdı. Zaten kanserdi heryere sıcramıstı yaşı da çok 79 yasında ve cok zayıflattı bu kanser 40 kiloya düşmüştü su an belki daha az. ama inanmazsnz beli bükülmedi saçlarnda cogunluk siyah var kalp seker tansyn yok. Ama illet kanser sıcradı heryerıne ama onu kemoterapiyle durdurdular üremesini baya. Su an tek sıkıntı sonradan olusan akciğerdeki iltihap.o da tedavi ediliyor ınsallah solunumu da düzelir.ağlaya ağlaya gozlerimde yaş kalmadı.suan bile o kadar zor yazıyorum ki.nolur dualarınızı eksik etmeyin. İkizleri gormeyı cok istiyordu tam götüreceğim gün yoğun bakıma girdi.Rabbim Şafi ismiyle şifa versin bütün hastalarımıza.

cook cook zor bi durum cok uzucu.insanin annesinin babasinin yerini hic bisey hic kimse alamaz.Allahim size bagislasin sifa versin.hic bi bagimiz yok ismini bile bilmiyorum.ama sanki cok yakin bi akrabammis gibi uzgunum canim.sen guclu olmalisin.

cook cook zor bi durum cok uzucu.insanin annesinin babasinin yerini hic bisey hic kimse alamaz.Allahim size bagislasin sifa versin.hic bi bagimiz yok ismini bile bilmiyorum.ama sanki cok yakin bi akrabammis gibi uzgunum canim.sen guclu olmalisin.
Sağol canım duaların için Allah razı olsun.bugun BERAT KANDİLİ. Hayırlı kandiller.bu geceki dualarınıza da babamı eklerseniz çok mutlu olurum.ismi Hüsem.elimden duadan başka brsy gelmiyor.Herkesten dua topluyorum o kadar çaresiz o kadar bitik haldeyim ki Rabbim sizin analarınıza babalarınıza da uzun ömürler nasip eylesin inşallah

Cok sevindim canim tedaviye cevap vermesine.insallah su 2-3 gunu de bir atlatsin baban.torunlarini sevdigi opup kokladigi gunleri de gorsun tez zamanda.zaten ediyorum bu gece de ederim babana dua.iyi haberlerini bekliyorum canim.

kilom 78.5 ama benim tartim diyetisyendeki tartiya gore 700 gr fazla tartio.hangisini kabul etsem acaba.

kilom 78.5 ama benim tartim diyetisyendeki tartiya gore 700 gr fazla tartio.hangisini kabul etsem acaba.

Evdeki tartiyi kabul et bence.benimde oyleydi ben hep evdekine gore hesapladim kilomu.ben bugun tartilamadim.esim ist.a gitti is icin cocuklarla bogsurken unutup bayaa su ictim kalkinca.zaten birkac gundur bagirsaklarim calismiyor.yarin tartilip yazarim.

Allah razı olsun tesekkur ederim dualarınız ve iyi niyetiniz için.diğer hastalıkları kontrol altında tutuyorlarmış.solunumda hala sıkıntı varms dr bu aksm da deneyecekmiş solunumu. Tamamen düzeldiğinde normal odaya alabiliriz demiş dr içim biraz rahatladı eksik etmwyın dualarınızı kızlar. Rabbim geri çevirmeyecek

Canim cok sevindim.aklim sende hep.dualarimdasin.insallah duzelecek baban.sen de kendine dikkat et.

Ben bugun tartildim 64.3 olmusum.gecen haftaya gore -200 zaten bekliyordum boyle birsey.spor yapamadim bu hafta catlagim vsr agrisindan zor yuruyorum.diyetim de bozuldu zaten.almadigima sevindim.zaten bu hafta motivasyonum hic yoktu.@ygteymn gelince tekrar azimli gunlerimize doneriz.sen bize uyma ama S SunaYigit baslarda boyle degildik.cok fazla azimliydik.simdi bikkinlik girdi isin icine artik.zaten son 4-5 kilo yavas yavas da gitse olur modundayiz.ama seni de yanliz birakmayacagiz merak etme.burdayiz biz yavas yavas sen daha azimli gidersen bir sure daha paylasiriz burdan fikirlerimizi.

Kızlaaaaarr babamın durumu iyiye gidiyormuşş.3- 4 gun sonra solunum cihazını cıkarcaklarmıs.çoook mutluyum inşallah Rabbim bize bağışlayacak

saol canim ins devam edicem bende tartildim bugun 77.9 gordum cok sukur.

Kızlaaaaarr babamın durumu iyiye gidiyormuşş.3- 4 gun sonra solunum cihazını cıkarcaklarmıs.çoook mutluyum inşallah Rabbim bize bağışlayacak

Cok sevindim canim.insallah hastaneden de bir an once cikar evinize gidersiniz.gelismeleri yaz bize yine.

Y Ygteymn nasil oldu baban.gelisme var mi? Yazamadim burkac gun ama aklim hep sende.kizim ateslenmisti.birkac gundur uykusuzum.solunumunda duzelme oldu mu babanin?insallah daha da guzel haberlerle donersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…