20 kilo verme günlüğüm

Evet ekside yarışabiliriz. Yarın başlayalım o zaman.
Benim de çok yoğun bir hayatım var. 2 si Bebek olmak üzere 3 çocuk, iş, ev derken spora da vakit bulamıyorum :KK43:
Bir hafta bile olmadan 2 kilo vermişsin resmen maşallah.
Oy maşallah 3 çocuk büyütüyosun ne güzl.🌟kilomuzu da verince fit anneler olucaz inşallah
Tamam yarın tartı yazalım bekliyorum başlığa 😍😍

Bir hafta bile olmadan 2 kilo vermişsin resmen maşallah.
Oy maşallah 3 çocuk büyütüyosun ne güzl.🌟kilomuzu da verince fit anneler olucaz inşallah
Tamam yarın tartı yazalım bekliyorum başlığa 😍😍
O giden ödem bence. Çünkü onun gibi veremiyorum hiç. Gram gram gidiyor benden.
İnşallah. Yarın başlıyoruz o zaman. Tartılıp buraya yazacağım inşallah

Kızlar ben 75.6 geldim :KK43:
+300 yani
Hiç anlamadım nasıl böyle oldu tamam şok diyet yapmadım ama kaçamak da yapmadım.
Ufak ufak kalori kaçırdım heralde her öğünden.işte çok kısmamanın handikapı da bu azck kaçırsan tersine dönüyor.
Biraz canım sıkıldı ama ne yapayım

Kızlar ben 75.6 geldim :KK43:
+300 yani
Hiç anlamadım nasıl böyle oldu tamam şok diyet yapmadım ama kaçamak da yapmadım.
Ufak ufak kalori kaçırdım heralde her öğünden.işte çok kısmamanın handikapı da bu azck kaçırsan tersine dönüyor.
Biraz canım sıkıldı ama ne yapayım
Hiç moralini bozma canım. Eksi de artıda göreceğiz tartıda. Önemli olan dikkat etmek, pes etmemek. Bazen tartışsaydı olur ama beden incelmeye devam eder. Bugün başlıyoruz bakalım bir haftada ne kadar gidecek?
Ben hayatımda 70 li kiloları sadece hamileliğin son aylarında görmüştüm. Doğumdan sonra bile 70 li kilo görmemiştim. Ama alıştım artık. Düzeltmek benim elimde biliyorum. Bunun için pes etmeden yola devam edeceğim.

Hiç moralini bozma canım. Eksi de artıda göreceğiz tartıda. Önemli olan dikkat etmek, pes etmemek. Bazen tartışsaydı olur ama beden incelmeye devam eder. Bugün başlıyoruz bakalım bir haftada ne kadar gidecek?
Ben hayatımda 70 li kiloları sadece hamileliğin son aylarında görmüştüm. Doğumdan sonra bile 70 li kilo görmemiştim. Ama alıştım artık. Düzeltmek benim elimde biliyorum. Bunun için pes etmeden yola devam edeceğim.
Gerçekten dikkatli gittim ekmeklerimi falan hep tarttım.
Ama arada pişirirken eklenen kaloriler kaçtı demekki.
73leri görseydim diyet yapabildiğime ikna olucam
Çünkü nisandan beri diyet yap al ver döngüsü 74-77 arasındayım.
O kdr komikki insan nasıl 3 kilo aşağısına kıpırdayamaz yani anlamıyorum kendimi....yapıcaz dmi ya

Gerçekten dikkatli gittim ekmeklerimi falan hep tarttım.
Ama arada pişirirken eklenen kaloriler kaçtı demekki.
73leri görseydim diyet yapabildiğime ikna olucam
Çünkü nisandan beri diyet yap al ver döngüsü 74-77 arasındayım.
O kdr komikki insan nasıl 3 kilo aşağısına kıpırdayamaz yani anlamıyorum kendimi....yapıcaz dmi ya
Yaparız merak etme. Sen yeter ki pes etme. Her gün 3 lt su iç mutlaka. Havalar soğuyunca su içmek zor oluyor. Beyaz un ve şekerden, kızartmalardan uzak dur bakalım nasıl gidecek kilolar. Tabiki hareketi de eklememiz lazım hayatımıza. Benim işim masabaşı çok hareketsiz kalıyorum.

X