Kilo veriyorummm

Deneyelim görelim bakalım :) ben de 50li rakamlara hiç bu kadar yakın olmamıştım ya geri sayım başladı :) artık istediğim kiloya inip alışveriş yapmak istyrm gönlümce.sabrım kalmadı ya 58e düşsem yeter bana sonra korumaya geçip sabitlicem.

5 kilo ya 5 kilo daha versek sıkı diyet donemimiz bitecek.su an altima hicbirsey almiyorum.60 dan itibaren alacagim.ben de cok sabirsizlaniyorum alisveris icin.36 beden alacagiz.46 giyerken 36 ya dusmek muthis bir his.benim koca da beni kiskanmaya basladi.saclarimi kizila boyattim.zayifladim.gitgide kendimle barisiyorum.

Ayy iyi yapmışsın saçları bende mayısta ombre yaptıracağım :) 36 beden ha ayy inşallah. Kıskansnlar valla bundan sonra çıtır hatun olacagz artık. Yanlarında anneleri gıbı durmayacağız.

süpersiniz kizlar ins.bende oyle olcam ins ama yolum uzun ya umutsuzlaniom.
Olursun canm inan yeterki. Vakit o kadar hızlı gecıyor ki anlamıyorsun bile sadece bıraz sabır ve emek.sakın umutsuzluğa kapılma kendine kısa siüreli hedef beilirle once 75 sonra 70 indiikçe düşür. Diğer türlü sadece motivasyonun düşer. Sakın pes etme.sonunda mutlulk var ozguven var.kazanan sen olacaksın bunu bile bile nıye vazgececeksın ki

tmm cnm diyetisyenle ilk hedef 70 koyduk ayy ins yaa dusundukce mutlu oluyorum.
Canım şöyle düşün senin bir hedefin var ve sen mücadele verirsen kaybetme şansın yok sonunda kazanıyorsun.sınava girersin 1seneni verirsin sınav günü heyecandan yada olur ya şansszlk kazanamazsn ve biter ama bu girdiğin yolun sonunda ihtimal yok şans yok sadece sen ve mucadelen var. Mücadele edip kazananı sensin.Emeğinin karşılığını mutlaka alacaksın ve bunu biliyorsun neden pes edeceksin ki.. Çevremdeki konu komşu olsn tanıyan olsun onceden hakaret eder gibi çok kilo almışsın benim 2 katımsn kilo ver deyıp gülerlerdi kimisi otururken etimi sıkıştırırdı bınlar ne böyle az ye derlerdi o kadar zoruma giderdi ki hırslanr daha fazla yerdim.ama şimdi goren herkes nasıl yaptın cok vermişsin verme artk deyip böyle bir imrene imrene bakıyorlar.bakacaklar da.hele bir yaz gelsinn hepsini çatlatacağım. Ben ağlarken onlar arkamdan güldü. Sakın pes etme herkese inat devam et 100 gr da olsa verdiğin hcbr kiloyu küçümseme.hem sağlığın için hem özgüvenin için.

Kızlar bugun kan verdim tahlil için kontrol amaçlı..Yaklasık 18 kg verdim. Bir baktırmak istedim.yarın cıkacak sonuclar inşallah iyi çıkar

dogru soyluyorsun canim kendim icin yapacagim.hersey guzel olcak.

Herhangi bir liste benim yok canım ben ven biraz duruma göre takılıyorum :) ama şunu söyleyeyim maydonozlu limonlu su hazırlıyorum akşamdan 1 lt falan.gün içinde onu içiyorum ödem için.ekmeği de chialı unonun ekmeği var tahıllı ondan yıyorum.bol su. Ve spordan yarım saat önce sade türk kahvesi.yağ yakımını hızlandırıyor.akşam yemeklerini hafif atlat yeter ben pek listeye uyamam o yüzden diyetisyene hiç gitmedim netten arastırdım hep. Bi ara akşamları zerdecal zencefil yogurt karısımı yıyordum haftada 2 gün akşam ogunum buydu.vücudu şaşrtmak ve duraklamayı önlemek için.bide içtiğin suyun içine kabuk tarcın at 1 tane.dursun ıcınde bttıkce doldur iç. Tatlı ihtiyacını ve iştahını kesiyor.Canın cok tatlı cekerse de ya tarcınlı süt iç şekersiz yada elma dilimle üzerine tarcın serp hemen tatlı ihtyacn kesiliyor zaten. Baya şey yaptım ama aklıma gelenler bunlar :) hatrladıkca yazarım yine canm.

Kızlar bugun kan verdim tahlil için kontrol amaçlı..Yaklasık 18 kg verdim. Bir baktırmak istedim.yarın cıkacak sonuclar inşallah iyi çıkar

Canim insallah iyi cikar sonuclarin.sonucta saglikli besleniyoruz kac aydir.ben omrumde bu kadar yesillik sebze yememistim.

Ben de diyetisyenin listesine pek uymuyorum.genelde ayni seyleri veriyor.oglen 7 kasik sebze yemegi yogurt veriyordu.aksamlari 100 gr et turevi ve salata.ben sıkıldim kafama gore gidiyorum artik.arada bir degisik birsey onerirse sadece onu yapiyorum.ama baslarda daha sıkı tutuyordum.

Haa bir de aksamlari yatmadan mistik tea ile yesilcayi karistirip iciyorum.mistik tea nin icinde tarcin oldugu icin yesilcayin tadini bastiriyor tavsiye ederim.metabolizmayi hizlandirip yag yakiyormus.sabah ac karnina bitki cayinin icine (bende bagirsak tembelligi oldugu icin) sen ilik suya da katabilirsin corekotu yagi katip iciyorum.corekotu ac karnina icilirse zayiflatiyormus tok karnina icilirse kilo aldiriyormus.benim cocuklara tavsiye etmisti aktar ama ben cocuklara o tur seyler vermeye korkarim.bir de yeni ogrendim sporsan once c vitamini agirlikli beslenmek de yag yakimini hizlandiriyormus.aklinda bulunsun.

gercekten saolun kizlar guzel bilgiler var.bende sabah limonlu su iciyorum.sonra kahvalti 3 dilim ekmek yumurta peynir domates.ara ogun 3kasik yogurda 1 elma dograyip yiyorum.oglende 2 dilim ekmek sebze yemegi yogurt tursu.2. ara ogun findik sut falan deigisio.aksamda 1 dilim ekmek corba bitiriyorum.bide her ana ogunden sonra limonlu yesil cay iciyorum.henuz spora baslamadim.

kizlar bide kacamak yaptiginizda ne yapionuz ne yiyonuz kacamakta.
Canım kacırdıgım zaman ertesı gün şu yazdıgım zencefil zerdecal ve yoğrt karışımını akşam öğünü olarak yiyordum ve sporu arttırıyordum. Hala kaçamak var pazar günü hamburger yedim mesela :) dısarı cıktık mı benim koca yuzunden bozuluyor. Pzt toparlıyorum ama bir günümü yok sayıyorum.

Canim sen diyetisyene mi gidiyorsun yoksa kendin mi belirliyorsun yiyeceklerini.cunku bana ogunlerde aldigin ekmekler biraz fazla geldi.isine karismak gibi olmasin.ben 2 ayri diyetisyene gittim ikisi de bu kadar ekmek yazmamisti menuye.sporu cok yogunlastirdigim zaman belki o da oglene 1 dilim bazen yaziyor bazen yazmiyor.sabah her zaman 1 dilim tam bugday ekmegi veriyor.yani oglen de hadi diyelim var 1 dilim ama aksama hic yazmadi ekmek.spora da baslayabilirsen cok iyi olur bence cok kilo verdiginde sarkma yumusama olabilir ve sıkılastiginda oldugundan daha zayif gorunuyorsun.tursu da su tutar vucudunda az yemeye calis bence.boyle yazdim ama umarim yanlis anlamazsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…