Kilo veriyorummm

saol canim ins devam edicem bende tartildim bugun 77.9 gordum cok sukur.

Canim nasil gidiyor senin diyetin.spora baslayabildin mi? Benim bu hafta da iptal.uykusuzum diyete uygun yemek yapamiyorum.annem ne yaparsa onu yiyorum.o da makarna karniyarik yani direk diyet dusmani yiyecekler yapiyor.hastaligim da yaklasti.gelecek haftaya insallah tekrardan baslarim.haftasonu da bozulacak benim zaten.cocuklarimin dogumgunleri var cmt.gunu.hedwfledigim kiloya gelememis olacagim.

bende diyeti hafta sonu bozdum.iste devam edebildigim kdr edebiliyorum spor hala yok.simdi bide ise baslayacam hayirlisi bakalim.ev yemekleride bulamam ise baslarsam bilmiorum ya sikinti olcak.

Y Ygteymn nasil oldu baban.gelisme var mi? Yazamadim burkac gun ama aklim hep sende.kizim ateslenmisti.birkac gundur uykusuzum.solunumunda duzelme oldu mu babanin?insallah daha da guzel haberlerle donersin.
Çok geçmiş olsun canım şimdi nasılar iyiler mi? Dün yeni bir antibiyotiğe başladılar önceki pek fayda vermemiş solunumu da düzelmemiş. Bugün doktorla konuşulacak inş iyi şeyler duyarız o kadar özledim ki babamı sesini kızım deyişini.her anım korkuyla geçiyor ha şimdi haber gelcek ha şimdi bişey olcak çaresizce beklemek o kadar zormuş ki.Rabbim hakkımızda hayırlı olanı kılsın ömrü varsa tez elden iyileştirsin eğer yoksa da acı çektirip yataklarda yatırmasın.onun iğnelerin altında acı çekmesine dayanamıyorum.hani derler ya dünyam yıkıldı diye benimde oyle yıkılmış da altında kalmış gibiyim.duadan başka elimizden birşey gelmiyor.Rabbim tüm hastalara şifa versin.

Insallah canim insallah en kisa zamanda ayaga kalkar da tekrar kizim deyisini duyarsin.anne,baba,kardes gibisi var mi ne kadar kiymetliler.kizim bugun iyi.sanirim azi disleri cikiyordu.sadece ates yapti neyseki.gelismeleri yaz canim merakta birakma.

bende diyeti hafta sonu bozdum.iste devam edebildigim kdr edebiliyorum spor hala yok.simdi bide ise baslayacam hayirlisi bakalim.ev yemekleride bulamam ise baslarsam bilmiorum ya sikinti olcak.

Yine de cok yagli hamurisi yemezsen bir de aksamlari dikkat edersen cok etkilenmezsin.zaten baslarda daha rahat gidiyor kilolar.oglen icin evden de goturebilirsen aslinda daha iyi olur.

yok cnm yagli hamur isi falan yokda herseyden yiyorum iste.ins goturebilirim bakalim canim hayirlisi.

Ben 64.9 ciktim bu hafta.adetime 3 gun var.tuvalet sorunu devam ediyor.bakalim gelecek hafta tekrar sıkı bir sekilde baslayabilirsem belki haziran sonu istedigim kiloya dusebilirim.

Sinemaki rezene kuşburnu papatya karışımı ile yapılan çay tarifi var nette 10gunluk kullanım kalça ve basen eriten cay olarak geçiyor kulananlar varmi

Uzun bir aradan sonra yeniden diyete başlıyorum. Yaklaşık 3 aydır diyet yapmıyorum 2 kilo almışım almamın sebebi malesef meyveli soda ve gazoz bugunden itibaren kestim nedense ekmekten yemekten ziyade bana kiloyu bunlar aldırıyor anlamadım gitti. Neyse verdiğim 20 kilonun yanında görmüyorum şimdi hedef 58.

Ben de geldim tekrardan.yarin tarti gunu guncel kilomuzu yazip kaldigimiz yerden devam edecegiz tekrar.son kilolar yapisti kaldi gitmiyor.neyse artik eskisi gibi motive olursak yuzumuzu gulduren sonuclar alabiliriz bence.yarin sabah burdayim insallah.

Gunaydin.Tartildim bugun.62 olmusum.En son 18 mayista yazmisim.64.9 musum.Haziran ve temmuzun bir kismi bazen diyete uydum bazen bozuldu.tatilde 2 kilo aldim sonra donuste sıkı bir diyetle fazlasini verdim.Simdi tekrar diyet ve sporu birlikte goturelim.ben 10 temmuzdan beri diyetteyim aslinda ama su son hafta biraz motivasyonum kacti.simdi birlikte tekrar yakalayabiliriz sanirim.

Adet başlangıcına denk geldim ben yıne bugun yarın gelir. Ağrıdan spor yapamıyorum bıkac gündür. Ödem zaten fazlaca. Gelse de bi bitse. Son gaz devam etsem artık

İkinizi de çok ama çok tebrik ederşm atlaya atlaya tüm sayfalara göz gezdirdim harika kilolar vermişsiniz.. Ben se 80 ile başladım ve gedik 58. İkiniz bana ilham oldunuz diyebilirim... Aylarca beraber hiç bozmadan devam etmişsiniz
Gerçekten tebrik ederşm umarım 58 ki rakamları da görünce. Yazarsınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…