Kilo veriyorummm

Ayyyy sorma ekmek kırıntıları bisküvi parçaları yıldım toplamaktan süpürmekten. Biraz akılları başın gelse bu dert de bitecek de.yaza 2 yasında falan yarım gün kreşe vermeyı dusunuyorum. Tek başıma dışarı cıkaramıyorum yazın nasıl kapatcam eve.en azndan yarım gün gider enerjilerini atar gelirler. haftasonu da hele hele 2 gün kaçamak oldu mu cok az gidiyor. Bende gecen hafta sonu kacamak yapmadım farkı gördüm.ben de yapmayacağım artık.yaz yaklaştı suan da tam ara beden oldugumuz ıcın bısey de alamıyorum.dışarıya gıycek kıyafetm hc yok artık. Eşofmanlarım bile cok bol iç çamasr bile :) adan zye hepsi değişecek sanırım. Ben evlenırkende 73-74 kiloydum.o yuzden üstüme olan hcbrsey yok su an zayfladgm için. Yaz da geliyor hemen şu ara bedenden kurtulup alışveriş yapmak istiyorum. Sen buyuk ıhtımal cmt günü 66yı görürsün. Eger vaktm olrsa bn de tartılayım ınsallah cmt günü sevinçle yazarz buraya.

Bu arada sessiz takipçilerimiz var mı bilmiyorum ama eğer okuyorlarsa sunu söylemek istyrm. Diyet kelimesinden korkmayın.başlarken de diyettteym demeyin. İstediğinizi yiyin ama az.ilk zamanlar bol ara ogun yapın alısmanz için.ara ogun dedgm mesela meyve ana yemekten 2 saat once mutlaka yiyin. Diyet değil sağlıklı beslenme verin adına.İnanmak başarmanın yarısıdr birkere başlarsanz devamı gelir yeterki SADECE KENDİNE İNAN.Kimsenin kimseden farkı yok. O, bu, şu herkimse yaptıysa sen de yapabilirsin.Herşey senin elinde.Severek Yediğin herşeyin hazzı sadece 2 dklık.Ama zayıflığın tadı hiçbir yiyecekte yok buna inan.Ve hemen kalk pazartesi değil bugün şimdi başla
ŞİMDİ İNAN KENDİNE. YAPABİLİRSİN..

Evet bu haftasonu sabah kahvaltisinin disinda kacamak yok.haftaya bugun 65 sonlari ya da en azindan 66 baslarini gormeliyim.ben kendimi gaza getirmek icin birkac parca birsey aldim.uzun zamandir giyemedigim bedenler.nasil zevkli M beden ya da 38 lere bakmak.evet bu cmt.sen de tartil.kilomuzu gorup haftasonuna fren yapalim kendimize.ayy insallah ya cmt.66.9 gorsem cok mutlu olacagim.

Ayyy ne eğlenceli olmuştur ama 38 beden hee ayy cok iyi yapmışsın.ben de oyle bi çılgnlk yapmak istyrm :) 65i de göreceğiz sonra 62de de sızlanıp durcaz 58 diye :)

Ayyy ne eğlenceli olmuştur ama 38 beden hee ayy cok iyi yapmışsın.ben de oyle bi çılgnlk yapmak istyrm :) 65i de göreceğiz sonra 62de de sızlanıp durcaz 58 diye :)

En kisa zamanda 62 olup soylenmek istiyorum.evet cok guzel bir his gercekten.bir de dusunsene 36 oldugumuzu.kim inanir o zaman ikiz annesi oldugumuza.gobek yok bel incecik millette soyle bir dusunce neresinde tasimis iki tane bebeyi kendi el kadar zaten:)))) hayali bile ne gaz veriyor bee...

O zman bizde hava 1500 olur sen ne diyorsun :):) bugün aspir yağım da elime ulaştı. Vücuttaki katılaşmış yağları eritiyormuş metobolizma hzlandırıyormus kabızlığada iyi geliyormus.bircok kişiden duymuştum ozellikle spordan yarım saat önce içmek gerekiyormuş.baklım haftya persembe nasıl bir sonuç verecek.sımdı ıcıp sporumu yapacagım.

Kullan bakalim.iyi gelirse ben de alayim.yarin diyetisyende iyi kilo kaybi gormezsem ben de diyetisyene l-karnitini hatirlatmayi dusunuyorum.gerci kuzenim de artik karnitin kullanmiyorlar onun yerine turk kahvesi iciliyor demisti ama bilmiyorum.eger 200-300 gr verdiysem hatirlatacagim.zaten artik eskisi gibi veremeyebiliriz.kac gundur bozmuyorum.ve 5 gundur ustuste cok guzel spor yaptim.yag oranimiz azaldugi icin verme hizimiz dusebilir.ama benim yavaslamaya hic sabrim yok o yuzden ne yapip edip hizlandirmaliyim yeniden.kafaya taktim 1 haftaya 65 i gorecegim.

Diyetisyenden ciktim.gitmeden once evde tartildim 68.2 ciktim.diyetisyende 68.3 ciktim.kilo almisim gorunuyordu.moralim cok bozulmustu.ama oyle degilmis.yagdan 1.2 kg vermisim.ve bayaa kas yapmisim bu hafta.spor stilini degistirmistim ya o farketti hemen.hizli kilo vermek icin sabirsizlaniyorum dedim bayaa agir bir diyet verdi bu hafta.lahana corbasi agirlikli.odem de varmis vucutta cunku.diyetisyen bayaa memnundu sonuctan.kas yapmami iyi birsey sonucta ama kilo da artmasaydi daha iyi olurdu.

Aaa baya cok hepsi kas olmaz ya. Ödem vardır mutlaka. Aslında ağır diyet yapmasan daha iyi olur.ağır diyette cabuk veriliyor ama uzun sürede takılıyor. Eskiye döndüğünde ya alıyorsun yada sabit kalıyorsun.bilemiyorum. Benim dertler de devam ediyor. Çocukların ikisi de dün gecedir ateşli 39a kadar cıkıyor diş geliyor sanırım agzının suyu akıyordu ısırıyordu 1 haftadır.uykusuzum bide bugun yoruldm evin tüm temizliği oldu dip bucak.tiril tiril heryer temizlik gibisi yok bide cocukların ateşi bitseydi.

Gecmis olsun canim.ama disin atesi 38 i gecmez diye bilirim.insallah distendir.eczanelerde probiyotik tozlar satiliyor.ben benimkilere bagisikliklari guclu olsun diye onlardan alip yogurtlarina karistirip yediriyorum.diyeti listedeki kadar agir yapamayacagim zaten.bugun bir baktim sabah kalvaltisi sadece yumurta ve domates salatalik yesillik.1 dilim ekmek bile yok.ben kahvaltiya boyle baslarsam gun icindeki kosusturmacaya hic gucum kslmaz.bir de spor yapiyorum.aksam yemeklerinde uyacagim sadece.bugun sabah 7 de esim abim onun esi bizim cocuklar sahilde yuruyuse gittik.abimle esim bebek arabalarini ittiler yengemle ben de yuruduk kostuk.1.5 saat 9 km.bu listedeki kahvaltiyla beni yerden kazirlardi herhalde.mumkun degil.bu hafta sonu neyseki cok bozmadim.bugun sabah kahvsltisinda ceyrek gozleme bile yedim.ama sabah yuruyusunu iyi yapmistim sonucta.aksama da diyete gore corba yogurt yapacagim.insallah bu haftabasi kilo vermeye baslarim.persembe ya da cmt.66 nin baslarini gormek istiyorum.almis gibi gorundugum kilonun tamami kas degil.odem de varmis.ohh tertemiz oldu evin.gule gule kirlet.

O tozun ismi ne diye geçiyor canm hıc duymadım.öldüm 3 gündür.sabahlara kadar ates düşmüyor. Ates dusurucu fitil hiç işe yaramıyor.Neler yapmadım ki.doktorra da goturdum. Antibiyotik verdı. Ama dişten yapıyor. Çünkü 8 aylıkken de boyle 1 hafta cektık yuksek inatçı atesi.3 dişi birden patladı ates kesildi.o zaman da doktor diş değil demişti ama diş çıktı.cok beter haldeyim.dayancak gücüm kalmadı.dua et bize olur mu cabuk gecsin bitsin artık

Allah allah nedir boyle haftalardir bir rahatlayamadin.Allah daha beterinden korusun canim.kiziminda bir ara oyle 1 hafta dusmeyen atesi olmustu bilirim cok zor geciyor gunler.ama bizimki bogaz enfeksiyonu cikmisti.ozelden yazayim ismini reklam gibi olmasin.insallah bir an once biter de rahatlarsiniz.Allah yardimciniz olsun canim.dua ederim tabii etmez miyim.cocuklar ozellikle hic kiyamam onlara.cok cok gecmis olsun canim.

Sağol canım Allah razı olsun. Evet neden böyle bu kadar hersey üst üste geldi anlamadım ya.Allah beterinden korusun inşallah bunu da atlatacağız.o kadar yorgunum ki moralim sıfır.napacağımı şaşrdm artık.şu 2 yaşı da bi atlatsak dertlerini bi anlatabilseler.yine nerden baksan 3 yaşına kadar biraz daha zorlanacağız sanırım.senin diyet nasıl gidiyor?

Gelecek sene bu zamanlar rahatlariz insallah.gelecek seneyi pekcok yonden bekliyorum valla.kac senedir dogruduzgun bir yere gidemedik.cocuklarin pesinde kosturmaktan hicbirsey yapamiyoruz disarda.o kadar cok tatile ihtiyacim var ki.kisin erken rezervasyonda birvyerler ayarlayalim demistik.gozumuz kesmedi.hele 1 sene daha gecsin dedik.deniz memleketinde yasiyoruz gecen sene 1 kez gittik denize.diyete baslamamla bitirmem bir olacak gibi.lahana corbasi diyeti vermisti ya.mumkun degil yapabilmem.bugun yaptim ama 1 ogun daha o corbadan nasil yerim bilmiyorum.bir de cok ac gezdim butun gun.sporu bile yapacak gucum kalmadi.o yuzden yarin normal diyet yapacagim valla.bu sekilde zor diyetle ters teper yiyeceklere saldiririm.bu kadar ac kalmak mantikli gelmedi.int.ten arastirdim metabolizma da yavaslayabilirmis.haftasonu bozmadim sayilir normal diyet yapsam yeter.

Aynen biz de hıcbıryere çıkamıyoruz cıksak da rezil olup geliyoruz hep.seneye rahatız inşallah.Bencede ya. O sıkı diyeti bırakıp normale döndüğünde ya kilo vermen duracak yada alacaksın.lahananın kokusu mide bulandırıyor zaten nasıl içtin ki. Bence bırak canm ya cidden hem tehlikeli bünyen zatıf düşer tam da hastalık havası var zaten.

Sadece lahana degil icindeki ama tadi ac karnina gicik geliyor.bugun karnimin indigini hissediyorum.oglen normal diyet yemegimi yedim.lahana corbasini da aklima geldikce yine de iciyorum.yag yakiyormus.belki iyi gelir.dun cok halsiz dusmustum.bugun iyiyim.bu sekilde yapmaya karar verdim.insallah 66 yi gorurum persembe gunu.68 den sonra ihtiyacim var bu morale.

Canım yani gercekten zor bir diyet yanı ve gecen günlerde de boyle zor br dıet yapıp 2kilo vermstn ve yavasladı farkında mısın. Tamam verdiriyor ama sonrası iyi olmuyor. Ben sporu değiştirdim. Bakalım fark yapacak mı. 3 şarkı dans ve 400 tane ip atlıyorum hiç durmadan baya yoruyor. Hergün elli elli artırıyorum.300le başlamıştım. Süre de tutmuyorum boyle iyi geldi.süre oldu mu gözüm saatte oluyor.yapmak içimden gelmiyor.şimdi iyice yorulana kadr canm istediği kadar yapıyorum.ınsallah persembe günü 66yı goruruz.diğer haftaya da 65 inşallah.

Lahana corbasi diyetini 1 gun yaptim zaten.dun normal diyete dondum.ara ogunlerde lahana corbasi iciyorum.yarinki kiloyu cok merak ediyorum.ben sporu haftasonunda da 1 gun yapiyorum artik.haftasonu da bozmuyorum.bakalim bu hafta nasil farkedecek cok meraktayim.valla 61-62 ye bir dussem ondan sonra ister yavaslasin ister dursun umrumda degil cok yildim artik.zaten sporla oldugu icin 59-60 gibi gorunur.yeter.canimi disime taktim valla.

Benim spor kactı bu hafta 4 gün falan. 3 gün yapms olacgm bu hafta.sağlık olsun şükür iyileştiler ateş kalmadı düzeldiler.dudakları çatladı yavrularımın sıkıntısından.benim ne cıkacak baklım. Bu hafta ben senden ümitliyim.baya güzel gittin bakarsın 65 cıkarsın.diyeti normale döndürdüğün iyi olms ya lahana diyeti yapcak kadar da obez değiliz yani :) senin diyetisyen çıldırmış. Hem spor hem o diyet çekilir mi hiç.baygınlık gecırırım ben :) hadı bakalım yarını merakla bekliyorum

Iyi cok sevindim cocuklara.her dedigini yapmiyorum zaten.birkac kilo daha vereyim gitmeyecegim.yag olcumu icin aslinda biraz gidisim.ayyy insallah ya 65 ya da en kotu ihtimal 66 baslari ciksam bari.bu hafta spor da diyette super oldu.tabii canim sadece spor da degil gun icinde popom nerdeyse yer gormuyor.o kadar az seyle cocuklari uyutacak dermanim bile kalmiyor.bir de az yiyince ertesinde cilginlar gibi yemege vuruyordum kendimi.3 gun yaptiysan yine iyi yapmissin.gunlerdir bir suru seyle ugrasiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…