Kilo veriyorummm

Zar zor sıkıştırdım araya.benim bu hafta yerimde sayma ihtimali yüksek.şu 65in altını bi görebilsek yarın.nisan sonu da baya bi vermiş olmamz lazım ya.havalar iyice ısınmaya başladı.yarın toplamda verdiğimiz kiloları da bi yazalım. Eski kilo güncel kilo olarak

Benim cocuklarin dogumgununde 60 in altinda olma hayalim imkansiz artik.1.5 ay var.yazalim yarin.1 kilo uzerinde vermis olmam lazim herseye dikkat ettim.vermezsem cok gicik olurum.

Ve gicik oldum.gecen hafta 67.6 dim.bu hafta 66.8 olmusum.800 gr. gitmis.baslangic kilom 77.6.baslangictan bu yana 10.8 kg gitmis 8 ocaktan beri.toplamda 1 senede 18.2 kg vermis oldum.hedef kilo (o zamana kadar sabredersem )57.bu arada tam 3 ayim cmt.dolacak.cmt.diyetisyendeki kilom 3 ayda tam olarak kac kilo gittigini gosterecek.

Canım ben tartılamadım sabah mide bulantısıyla uyandım istifra ettim ve su içmek zorunda kaldım hemde birkac bardak tartılmadım artık.dün spordan sonra soğuk su içtim kesmiyor diye içmez olaydım.midem dün akşamdan zaten şişmişti.hala kötü. Şimdi nane limon kaynatıyorum.yarın sabah erkenden tartılacağım artık. Sen kas mı yaptın acaba ondan mı 800 gr görünüyor ki.66yı gormüşsün ama bi 800 gr daha gitse 65tesin sıkma canını bn yarın korkuyorum sporum olmadı bu hafta. Yemekleri cogu zaman gc yemek zorında kaldım bnim durumum dha kötü ya. Keşke ben de 800 gr verebilsem bu hafta ama zor. Bozma moralini sakın.

Gecmis olsun canim.dikkat et kendine.bilmiyorum ki.ama soyle birsey de var.cmt.gunu diyetisyende 68.3 cikmistim.ona gore kiyaslarsam bayaa guzel gitmis aslinda.niye bilmiyorum persembeleri hep az vermis gorunuyorum cmt.leri depar yapiyor.vucudum persembeleri tarti gununu sevmiyor:)nisan ayini 62-63 le bitirsek bari.gercekten havalar iyice isinmadan az vaktimiz kaldi.haziranda spor yapmak cok zorlasacak.klimada mumkun degil yapmam.normalde de kolumu bacagimi sizlatir klima bir de terli terli cok kotu olurum.hazirana kadar 50 li kilolari gorur muyuz acaba?

Sagol canım.goruruz ya mayıs ayı var daha.hazirana ben de yapmam kesinlikle.benim de adet günüm yaklaştı sanrm ya bi şişkinlik var belim de ağrıyor.yarın fazla cıkcam kesin. 50li rakamları göreceğiz ama nisan ayını 63le bile kapatsak 4 kilocuk kalıyor 59a.

Canım tartıldım 67.0 ödem var sanırım 200 gr vermiş görünüyorum ama karnım şiş.adetime zaten 4 gün var.üzülemıyorum da sevinemiyorum da.

Canım tartıldım 67.0 ödem var sanırım 200 gr vermiş görünüyorum ama karnım şiş.adetime zaten 4 gün var.üzülemıyorum da sevinemiyorum da.

Uzulme zaten adetten once 1-1.5 kilo fazla cikarim tartilarda.buna ragmen 200 gr.vermis gorunuyorsan odemsiz rahat 66 hatta 65 sonlarini bile gorursun.super yani.haftaya guzel bir sonuc cikacak bak gor.

Kac saattir arastiriyorum.off kafam cok karisti.ne yaparsam yapayim su gobek gitmiyor.ben zayifladikca bir de su yanlarda simit dedikleri seylerden cikiyor.gobek icin yaptigim hareketleri arttirmak istemiyorum ters teper meper cok da hassas su bunyemiz.yok diyete cok takma yok sporu abartma yok sıkı diyet yapma eee istedigin gibi de yeme...kararinda yapiyorum simitler cikti simdi de.daha once hic olmamistim boyle.soguk lipoliz midir nedir ona bakiyorum.guvenilir mi cok mu pahali arastiriyorum.cok tatmin etmedi bilgiler.7-8 kilo daha gidecek ama heryerden gidiyor orantisal olarak bu gobek ve simitler portluyor.bugun dar bir bluz giydim her tarafim bayaa incelmis goze batmiyor ama gobek ve simit cok kotu gorunuyor.ne yapacagiz?nasil yollayacagiz bu civik civik yag parcasini?

Canım aslında ben de farkettim.ama şöyle oluyor yağlar eridikçe vücut şekilsizleşiyor.o şekli de kardiyoyla sıkılaştırmamz lazım destek lazım yani mesela mekik gibi. Ben de uzun süredr bıraktım bnım de üst karnım boşalmış gibi ama alt karın şiş.mekiğe başlıyorum tekrar yarın. Doğal olmayan hcbrsey bence yararı olamaz olsa da uzun vade olmaz.yine arastrmak istersen bak. Ama kilo verdikçe ve mekikle destekledikçe toparlanacak inşallah.

Uzulme zaten adetten once 1-1.5 kilo fazla cikarim tartilarda.buna ragmen 200 gr.vermis gorunuyorsan odemsiz rahat 66 hatta 65 sonlarini bile gorursun.super yani.haftaya guzel bir sonuc cikacak bak gor.
İnşallah ben de öyle umuyorum 65i diktim gözüme birkere :) 65.9 da cıksam cok sevincem. Bi gelse de bitse şu ödem

Diyetisyenden geldim.yine 67.2 olmusum.benim vucut iyice sasirdi yag artisi varmis.diyeti de sporu da bozmadim halbuki.galiba vucudum direnc gostermeye basladi.o yuzden bu hafta serbest verdi.zaten bekliyordum ne zaman tam olarak direnc gosterecek diye.birseyleri degistirmem lazim sanirim.gobek bel olayini sodum hulahop cevir diyor.bir de onu mu alacagim simdi.

Yağlarımız ne kadar yerleştiyse artık bize 60lı rakamlarda daha bir zorlar oldu. Ne kadar direnirse dirensin gidecek yani öyle yada böyle. Spora da biraz ara ver canm vücut alışıyor gercekten.istedgn kadar yorul bana mısın demiyor.

Spora da oyle alisti ki vucudum bir an yapmamayi dusunmek garip geldi.onceden cocuklari yikarken son suyu kucagimda dokerdim belim kopardi sanki simdi cok rahat kaldiriyorum.kolum belim cok guclendi.bakalim bu hafta diyette guzel giderim.cunku esim is icin 5 gunlugune ist.a gidecek.ona da yemek yapmayinca tamamen diyete donerim.gerci gidecek diye haftasonu bayaa bir bozuldu diyet yine.7 kilo daha yaa.vucut direnci bir kesse sonra hep birlikte rahatlayacagiz.

İnşallah ya.bi 7 kilo da bi gitse.benim adet de daha gelmedi. Oh sen bu hafta rahatsın o zaman yemeği kendine göre hazırlarsın daha rahat geçer senin için.kilo resmen bir yük insana ya. Verdikçe hafifliyor insan.ben de farkındayım merdivenlerde soluk soluğa kalırdım smdi rahat inip çıkıyorum.

Aklima ne geldi.benim koca 5 gun olmayinca evde dedim ki su sok diyetler var ya.hatta bir ara sen de ayran diyeti mi ne diyordun ya.oyle birsey mi yapsam ki?sporu bayaa azaltayim bu hafta boyle de bir diyet yapsam.vucuda degisiklik olmus olur.ben de yemek yapmak zorunda olmadigim icin tamamen diyete uygun kendime birseyler yaparim ne dersin?int.baktim patates diyeti yogurt diyeti falan birseyler var.oyle birseyle normal diyeti karistirip birseyler mi yapsam.bu gece arastirma gecesi olacak benim.

merhaba :) buraya yeni üye oldum yarın diyete başlayacagım her hafta buraya sonuç yazmak istiyorum 1.72 boy 70-71 kilodayım gönül ister ki 52 kilo olmak ama şimdilik ilk hedefim 64 kilo olmak umarım herkes istediği kiloya en kısa zamanda ulaşır

Sok diyetten vazgectim.mantikli gelmedi.birazdan alisverise gidecegim.brokoli bruksel lahanasi falan saglikli sebzelerden alip onlarla yapacagim diyetimi.sporu azaltacagim.tavuk gogsunu haslayip salatayla yiyebilirim hem saglikli hem de kalorisi cok az.bu sekilde gidecegim.

Zaten şok diyeti 2gün yapmak gerekir canım sen bütün haftaya yaymak istersen sebze ağırlıklı daha mantıklı olur.bu haftayı iyi değerlendir.ben dün kaçamak yaptım eşim yüzünden sadece 1 gün ama şişliğim de hala devam ediyor bi gelemedi gitti 1 haftadır şu adet

Merhaba hoşgeldin.aklında bitirdiysen yaparsın öncelikle diyet diye değil sağlıklı besleneceğim diye başla.kilon çok fazla değil.biz nerelerden geldik şimdiki kilolara.ben zaten 83tüm başlarken.burada sadece 2 kişiyiz devam eden. Bircok kişi geldi başlıyorum diye yazdı birkere tartı gününde ortada yok. Devam edersen başarırsın.her perşembe tartı günü sabah aç karına tartılıp buraya yazıyoruz.kaçamak yaptıysak yada adet günündeysek yada hasta olup spor ve diyeti aksattıysak kısaca herseyı.hem kendımızı hem birbirimizi takıp edebiliyoruz.şimdiden başarılar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…