Kilo veriyorummm

Tesekkur ederimmm sana da basarilar :)) persembe gunu eksilerimi yazarak buradayim insallah eheheh :))

kizlar selam bende katilmak istiyorum.ben 90 kiloydum kendi cabamla 81.8 kiloya indim gecen hafta diyetisyene basladim bugun 80.6.sizi takip ediyordum uye olmayinca yazamiyordum.bende tarti gunune fln katilmak istiyorum

Tesekkur ederimmm sana da basarilar :)) persembe gunu eksilerimi yazarak buradayim insallah eheheh :))
Hadi bakalım bekliyoruz iyi haberlerini :)
kizlar selam bende katilmak istiyorum.ben 90 kiloydum kendi cabamla 81.8 kiloya indim gecen hafta diyetisyene basladim bugun 80.6.sizi takip ediyordum uye olmayinca yazamiyordum.bende tarti gunune fln katilmak istiyorum
Hosgeldin sende aramıza :) persembe günü tartı günümüz sabahleyın ac karnına tartılıp yaz olur mu? Cok güzel kilo vermişsin sakın bırakma pes etme.malum yaz geliyor göbekleri saklamak istemiyoruz bol giyinmek istemiyoruz.başaracağına inanıyorum. Ben aralık ayında basladım devrim7779 ocak ayında. Ve bugune kadar her persembe yazdk tartılarımızı.birbirimizi hep takıp ettık onerilerde bulunduk. Yeri geldi motivasyonumuz düştü birbirimizi destekledik ve yeniden sıkı bir sekilde devam ettik. hedefimize az kaldı.zaten okumuşsundur mutlaka.kaçamak yapsan bile yaz buraya emi.

ayy cok tskler motiven icin.ins bu yaz zayif olmak istiyorum.evet okudum gecmisinizide.bu arada benimde 4 yasinda bebegm var

ayy cok tskler motiven icin.ins bu yaz zayif olmak istiyorum.evet okudum gecmisinizide.bu arada benimde 4 yasinda bebegm var
Oo sen büyütmüşsün yavrunu. Allah bağışlasın.Bizim iki tane ikiz canavarlarımız var.inşallah bizimkiler de buyuverirler.4 yas braz daha rahattr kesin :)

tskler yanlis yazmisim 3 yasindacok tskler sizinkileride Allah bagislasin Allah acilarini gostermesin ins.

Yeni gelen arkadaslar hepiniz hosgeldiniz.kesinlikle verdigimiz en dogru karar diyete girmemiz.vucudum eskisinden daha guclu daha saglikli ve esnek.giydiklerim yakismaya basladikca daha da gaza geliyorum.ilerleyen donemlerde yavaslama basladigi icin sıkılsakta birakamiyoruz diyeti cunku istedigimiz kiloya geldigimizde su ankinden de daha guzel saglikli olacak biliyoruz.hepimize kolay gelsin.

Ben daha adet olamadm bitürlü ya karnım davul gibi delircem.dün sporu da yapmadım boyle gıderse persembe tartılamayacagım ben ödem cayı da içiyorum ama nafile.parmaklarım bile şişti yani.

cok tskler ya korkuyorum gitmeyecek gibi bakalim ins gider.

Ben daha adet olamadm bitürlü ya karnım davul gibi delircem.dün sporu da yapmadım boyle gıderse persembe tartılamayacagım ben ödem cayı da içiyorum ama nafile.parmaklarım bile şişti yani.

yesil cay icmeni tavsiye ederim siskinligi aliyo adet zamaninda.

yesil cay icmeni tavsiye ederim siskinligi alio adet zamaninda.

yesil cay icmeni tavsiye ederim siskinligi alio adet zamaninda.
Yeşil çay aldım ama içmeye cesaretim yok ben siyah normal çayı 5 yasından beri içmiyorum.midem almıyor.1 yudumu midemdeki herseyı istifra etmeye yeter. Çayın tadını alır da kusarım dye korkuyorum.

Aktif biryerse Bende katilabilirmiyim araniza daha once 80lerdeydim bende 10 kilo civarinda verdim gecen hafta 70 i gordum ama suan reglim ve sanirim ondan dolayi 72.2 geldim .bugunde diyet sayimina basladim 332 kalorilik bir kahvalti ile basladim 1.5 ayım kaldi ve en azindan 5 yada 8 kilo vermek istiyorum ama 5 kiloda idare eder. O yuzden yarişmam lazim burdakiler de hırsliysa cok guzel olur

Bu hafta yuzum nihayet guldu tarti gununde.cok mutluyum.gecen hafta 66.8 dim.bu hafta 65.7 olmusum.1.1 kilo gitmis.esim burda degil diye sıkı saglam bir diyet yapmistim ise yaramis.daha bugun ve yarinda devam diyete.cmt.belki diyetisyende biraz daha dusmus olur.13 gun gecikmeyle 65 i yakaladim.moralim bozuluyordu bayaa cunku 2 haftadir cok dikkat ediyordum.bu iyi motivasyon oldu.

Ayyy süpersin yaaa. Cok sevindim.hadi gözünaydın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…