Kilo veriyorummm

Ooo süper cok sevindim ya sen kurtuldun 68den darısı başıma inşallah.benim de toparlamam lazm artık.sen ödülü haketmişsin. Ben haftasonu kaçamak yapma hakkım yok diyeti de biraz ağırlaştırmam gerekiyor.

Toparlaninca cok kisa surede gorecegine eminim.yeter ki moralini bozma.diyetini cok agirlastirma yaralarinin bir an once iyilesmesi icin iyi beslenmen lazim.biraz iyilessin ondan sonra sporu arttirirsin diyetini agir yaparsin dengelersin.ben mesela sporu arttirdigimi soyledim.bu hafta adet donemim oldugu icin cok yaptm.bu yuzden menumu cogaltti.sen de sporu arttirip diyeti agirlastirirsan olur bu is.ama once iyice toparla kendini.nasil olsa ay sonu 65 i goremeyecegiz ikimiz de.66-67 olsun ne olur ki.

Orası oyle canım da haftaya en azından 67nin başlarında yada 66nn sonlarında olmam lazım. Bugun spor yapmadım ıkızlerle otoparkın oraya ındık.peşlerınde koşturdum ayaklarım zonkluyor resmen.sporu ıkızlerle hallettm mekıge de basladım. Dıyetı de agırlastırdım.bunu yapmazsam kendme olan ınancımı kaybedicem.o yuzden hemen başladım kac gun kaybım oldu hatta 1 ay kaybım var.hastalık diş cocuklarn hastalıgı derken ay bttı elde var sıfır.hem dişim bugun bıraz daha ıyı sukır 1 kere agrı kesici aldm su ana kadar :)

Iyi iste bak iyilesiyorsun.bundan sonra eskisi gibi motivasyon tam bir sekilde diyetimize sporumuza devam ederiz birlikte.saglik gibisi var mi?o zaman ne diyelim kapisma baslasin tekrar:) bu arada kapisma diyorum da hic oyle hirsli biri olmadim.hatta sen ondeyken daha cok hosuma gidiyordu cunku yetismeye calistigim yakin bir hedef oluyordu.simdi biraz daha soyut kaliyor hersey.tekrar o gunlerimize donecegiz az kaldi.

Haha :) kapışalım tabiiii bu sefer d ben sana yetişeyin nolcak sen yetişcek diye hırslan :) sonunda sen mutlu ben mutlu :) temizlik şirketini çagırcM bu hafta içi ama persembeden sonra tartıyı bı gormem lazım. Dün cok cok az kactı.kayınvalidemgildeydim. Sana ne dicem kayınbabam ne dedı bılıyor musun az daha kilo verirsen babanın evıne yollayacagm dedı ben de niye dedim iyi bakmıyorlar dıye dusuncek herkes dıyor( tabı şaka olarak soyledı) motıvasyon yine yükseldi tabı.tam gaz devamm.yalnız şu mart bi çıksa rahatlayacagım çok ugursz geldi.dolunay mı carptı ay mı ters döndü bilmem :) :)

Sen simdi bir gaz baslarsin.beni gecersin:) ohhh eski usul.bu haftaici 2 gun kacti benim.ama pazar aksami yarim saat de olsa spor yaptim.diyetisyen de biraz cesaret verdi.etraftan oyle seyler duymak acayip motive ediyor zaten.abimin esi de bana popo kalmamis dedi.2 haftada acayip erimissin dedi.tabii cok hosuna gidiyor insanin.iyi edersin temizlik sirketi icin.cok zor buyuk temizlik yapmak bizim gibiler icin.dolunaydir dolunay:)

Ohhh popo mopo kalmasın gitsin bütün yağlar. Bu haftanın sonucunu cok merak ediyorum. Degsık bi diyet uyguluyorum spor yapamam artık halıları yıkamacıya gonderdim. Asagı kata ses gider kapıya dayanırlar.cmt de temizlikçiler gelcek.bi atlatsaydım şu temzlk olayını. İyice dert oldu. Sen yıne annene yarım saat bile olsa bırakıp yaparsın benım Kayınvalidem de uzak.hep üstünkörü yapabiliyorum.neyse temizletcez artık.mart da cıkıyor sonunda aman cıksın gitsin bi an önce.ugursuz piss ay :) dişim hala gecmiş degl sızlıyor cok olmasa da. Hep mart ayı yuzunden :)

Benim silkinip kendime gelmem lazim.haftaici hic bozmamistim.bugun simit yedim dayanamadim.surekli canim birseyler yemek istiyor.istahim cok acik.dun aksam basladi aslinda badem ve yabanmersiniyle bastirmaya calistim.ama bugun patladi artik.spora cok agirlik vermem lazim.bu kadar istahim acikken diyeti zorlayinca iyice uzaklasiyorum diyetten.Allahtan sporu son surat devam ettiriyorum.cocuklar uyurken ayaginin altina kilim falan serip oldugun yerde kossan.ben cocuklar varken mama sandalyesine baglayip baby tv yi acip oldugum yerde kosuyorum.en azindan sporu tamamen birakmamis olursun.simdi su aksam akssm yedigim simit icin yarim saat kossam yakar miyim acaba simiti.belki bu sekilde diyet sorumluluguma geri donerim.offff cok sıkıldim artik.bari 62-63 falan olsaydim.

Aksam kaçta yedin simiti? Ben aksam kacırınca su form kayısılı var onu ıcıyorum. hemen tuvalete cıkarıyor.ben de diyetten değil de spordan sıkıldm hc yapasım gelmiyor ya hem de hiç. Diyette sıkıntı yok ama işte spor havaar ısındıkça bir gevşeme geliyor.ama bırakmamz lazım daha yolumuz var 65i goremedik bile.salma kendini. hemen toparlan.canın bısey cektgnde sekersiz tarcınlı süt iç sıcak sıcak. Bak anında nasıl kapanıyor iştahın.mutlaka dene. Su nisan ayını sıkı tutmamız lazm. Ben dw sklyrm zaman zamn hatta bı ara bırakasım geldi ama su an hala istedgm fiziğe sahıp deglm ben bu kilo için başlamadım. Su an kı durum cok ara bır durum ne kiloluyuz ne zayıfız. Bız bunu istemiyoruz biz zayıf olmak her istedgmz kıyafetn ıcınde guzel gorunmek istiyoruz.o yuzden bırakmak yokkkk.

Aksam 8 de yedim maalesefama sonra kendimi dag gibi birikmis utuye verdim.simdi de yatacagim.beni bu caylar etkilemiyor artik.2-3 gundur yine bagirsaklar iptal.dogru soyluyorsun.cok arada bedenimiz.yazin giyecegim kiyafetlerim hala olmuyor.yeni yeni olan kiyafetler var ama yeterli degil.benim tam tersi.spordan yana sorunum yok diyet zorluyor.hani adet oncesi yeme krizi olur ya oyle bir durumdayim.psikolojik sanirim.bu aralar asabiyim de biraz.cocuklara karsi hic sabrim yok.surekli kizip duruyorum sonra vicdanim sizliyor.bu arada sporda degisiklik yaptim.20 dak.kosuyorum.10 dak.platesin gobek hareketlerini yapiyorum.sonra da 40 dak.falan zumba yapiyorum.acayip terletiyor hepsi birarada.bu sporla diyete de dikkat etsem cok guzel giderdi kilolar.neyse yarin dikkat edecegim.motivasyon böcügüm diyesim geldi sana:)hizaya gelelim soyle:)

Hahha diyebilirsin tabikisi :) ama öyle değil mi biz bu kilo ıcın başlamadık diyete.sporu da yarın ben de spor yapacagım baya ara verdim. Ama etki etmiyordu artk vücut alşmş gıbıydı bıraz da iyi oldu ara vermem.sçpersembe gunu 67yı gormem lazım en azından artık.of off ccukları hc deme zaten sabır taşı oluyor ınsan. Bde 2 yas sendromu yaklasıyor sanırım belirtilerimiz başladı.bacaklarım ısırık izi hep sinirleniyor gelip bni ısırmaya calısıyor.hıc boyle huyzsuz bır cocuk değildiler. Kendi isteklerini yaptrmaya calısıyorlar. Yandık yandık.

Benim oglanda basladi.kizim neyseki daha uyumlu ama o da asabi.oglum kardesini ve babasini isiriyor.gecen gun celik termosu kizimin kafasina atti.odum koptu birsey olacak diye.surekli birseyler firlatiyor uzerimize.zarar verebilecek seyler olunca kotu.daha once yazmistin ya halilar gidince spor yapamam diye alt komsu gelir dedin.alt komsun dua etsin biz oturmuyoruz uzerinde.herseyi yere firlatiyorlar gidip toplayipbir daha firlatiyorlar.gun icinde durun yspmayin demekten kendi sesimden tiksindim artik.ellerinden alinca hic susmadan agliyorlar cildiracak gibi oluyorum bazen.evde surekli deli gibi kizip bagiriyorum durun yapmayin diye.kisaca oglumla hic anlasamiyoruz herseyi inadima gozumun icine baka baka yapiyor.off bunlarin ustune diyet spor artik biktirmisti ki bugun yeniden silkindim.biraz sonra sporuma baslayacagim.aksam is bulacagim kendime ya da yatacagim birsey yemek istedigimde.

Offff tam bir kaos :) ilerde sen kızının elinden bir kahve içer unutursun sımdıkı yaramazlıklarını da ben napcam ıkısı de erkek :) kaldık mı gelinin eline :) çocuklarla uğraşmaktan insan kendini unutuyor evet ama biz de kendimizi iyi hissetmedikten sonra onlara da iyi olamayabiliyoruz.ilk bebeklik zaanlarını düşünüyorum da yıne sükrediyorum o zamanlar benm için çok zordu.6 ay süt alerjısı yuzunden gaz sancıları cektk gece gundz uyumazlardı.ağlarlardı.kahvaltıyı ayakta yapardm aksam yemek yapamazdm kapıya bakardm bir Allahın kulu gelse de yardım etse diye bütün komşular ağlamalarını duyardı. İşin çok zor nasıl bakıyorsun demektn baska brsey yapmazlardı.Sonra annemlern yanına gttım 6 ay kaldm oylelkle geldim bu günlere o yüzden çok şükür şimdi ısırmalarına razıyım.sağlıkları yerınde olsun bugunler de gelip gecici ilerde hatrlayıp güleceğimiz şeyler.Biz ikiz anasıyız hangi zorluk yıkabilir ki bizi.Rabbim o dayanma gücünü bizde gormus ki ıkız vermiş. Ha bak hıc belli olmaz ilerde bakarsn dünür oluruz be :) dünürümü zayıf isterim ben :) haha

:) cok guldum son kismina da benim kiz uyumlu falan ama cok fena.yazik olur ogluna:) kizini kotuleyen bir ben varim sanirim.gecen gun ne yapti benim kiz .isigi acip sonduruyorlar kardesiyle bakmis isigi sondurunce aferin aliyor.isigi acma kisminda kardesini one atiyor sondurme kisminda kendi sonduruyor ki butun ovguleri o alsin.babasinin agzi acik kaldi bu ne fena bir kiz oldu diyor.buna benzer o kadar cinlikleri var ki hayret ediyorum.yeni nesil cok akilli gercekten.ben ilkokul cagimda bile afedersin mal gibiydim.bunlar simdiden boyle ilerde parmaklarinda oynatacaklar bizi:)Allah vicdanli merhametli gelinler damatlar verir insallah.insallah bizim cocuklarimiz da oyle olur.simdi guluyoruz da aslinda ne kadar cabuk gececek bugunler.bir bakmisiz buyumusler.simdi bile ne kadar cabuk gecti zaman.hastanedeki zamanlar cok eskimis gibi.Allaha emanet olsun kuzularimiz.acilarini gostermesin.

Aminnn aminnn. Rabbim inşallah o günleri de gösterir.Ne güzel bir duygu hergün biraz daha büyüdüklerini gormek emeklerinin karsılığını almak. Kurban olurum onlara ben. Bu arada yarın sabahı iple cekiyorum şimdi istemeyerek de olsa spor yapacagım biraz. 67yi gorurum insallah.sen de 66yı.

66 yi ruyamda gorecegim sanirim haftasonu ve sali gunu bozmanin sonucu 67.6. Cmt.gunu diyetisyende 67.7 cikmistim.100gr.cik.acilen kendime gelmeliyim.5 kilo daha versem yazin giydigim kiyafetlerim olacak.bu kadar yaklasmisken bikmamaliyim.bu hafta sonu bozmazsam tekrar toparlayabilirim.bunun icin kararli olmaliyim.keske sen gorsen bari 66.9 bile olsa.birimiz girelim bari 66 lara.

67.3 de benimki. Benim gecen hafta cumartesi günü 68.8di.1.5 kg vermişim.sonunda 68i kırdım.1 aydr kurtulamamstm su 68den.ben sevindim açıkçası.66yı da yakında gorcez bırakma bak az kaldı hedefe. ilk hedef 62 yapalım 58 düşününce vermemz gereken kilo cok görünüyor.62ye bi gelelim.sakın moralini bozma.74lü rakamlardayken 69.9u hayal ediyorduk düşünsene. Ya Hiç başlamasaydık bu diyete.67bile hayaldi.yeterki azmimiz kaybolmasın.

Cok sevindim canim.hemde baslarindasin.sen cmt.falan 66 yi gorursun.yok canim pes etmeyecegim.hatta bu haftasonu cmt.kahvaltisi disinda kacamak yapmamaya calisacagim.bari gelecek hafta 66 nin baslarina gelelim.ne zamandir 1 kilo uzerinde kilo veremiyorum.100gr. 200 gr.oldugum yerde sayiyorum.hep yagdan gidiyormus gibi gorunuyor.cm.olarak incelme de var neden tartida gidim gidim gidiyor anlamis degilim.neyse diyete spora son surat devam edelim bakalim haftaya nasil olacak.

Cmt günü de temizlikçiler gelcek eve.bakalm spor yapamasam da yıne bır hareket olur duramam ben de girişirim heralde :) once incelme oluyor sonra birden düşüyor sanırım benım de oyle oldu ya.1 ay oldgm yerde saydım.belim baya ınceldi ama.zayıfladıgımı gordkce daha da hırslanıyorum bu aralar moral bozmak yok

Iyi cmt.gunu evin tertemiz olacak ne guzel.ben de ilaclama firmasi bulmaliyim.cocuklar yedikleri herseyi yerlere dokuyorlar.yetisemiyorum artik temizligine.yazin bizde karinca cok oluyor.busekilde yazin her yeri bocek basar.bakalim ilac firmasiyla konusacagim ise yarar mi diye.insallah yine oyle olur once incelme sonra kilo verme.hamilelikten once giydigim kotum bol gelmeye basladi.29 beden de oluyor artik.sadece cok az beli sıkıyor.1-2 kilo sonra rahat bir sekilde olur artik.ve 38 beden olacagim sanirim 1-2 kilo sonra.bunlar insana moral oluyor zaten.ve sundan emin oldum artik.ben pzt.sali cars.gunleri haftasonu kacamagini dengeliyorum.persembe sabahi 100-200 gr.olarak yeniden eksiye dusmeye basliyorum.persembe cuma veriyorum sonra tekrar haftasonu oluyor.beni 3-4 haftadir bu durum yavaslatti.bu haftasonu dikkat etsem demek ki ne guzel gider kilolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…