Kayınvalidem bana ablam diyor

Sadece size karşımı yoksa diğer kadınlarda mi ablam diye hitap ediyor kuzenim var (erkek) hemen hemen bütün kadınlara konuşurken ablam diye hitap ediyor aynı yastayiz benden 2 ay büyük daha bana ismimle seslenmemistir

Bana karşı böyle. Başkasına abla dediğini duymadım.

Hahxhshd çok güldüm. Bana da aşkım der kayınvalidem. Telefonu hep nasılsın aşkım diye açar. Ama ablam baya değişikmiş

Sormak istiyorum ama ilk zamanlarda anne demiyorsun diye laf eden de kendisiydi tuhaf bi durum.
O sana anne demiyorsun diye laf ederken, sen hiç sormadınmı bana neden ablam diyorsun diye. O tepki gösterdiği için sen anne demeye başlamışsın. Rahatsız olduğunu söyleseydin belki oda ablam demekten vazgeçerdi? Sormadan nasıl duruyorsunuz asla anlamıyorum

Bir buçuk yillik evliyiz esimin annesi bana hala ablam diyor. Ben anne diyorum ama içimden gelmiyor. Beni istemiyormu acaba.
Kız ben kv ye teyze diyorum,eşim de anneme abla derdi genç olduğu için annem. Bir de anne baba demek bize saçma geliyor diyenlere saygı duyuyorum ama bana göre değil. Yani normal kv gençmiş daha zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…