KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

48 Hamişleee ayı kapatmak uzereyizzz yok mu testttt yapannnn gelll vatandaş geellll

Bende geceye doğru belim kasığım başlıyor ağrımaya, biraz fazla iş görünce o yüzden sordum. Gerçi daha test yapmadım. Düşünüyorum belki regl gelir
Ya grip oldum hatta covid oldum sandım Bi ara. Yani ilk defa böyle bir vücut ağrısı çektim. Ama iş yaptıktan sonra ya da ayakta kalınca benim de kasık ve sırtım ağrıyor

Ya grip oldum hatta covid oldum sandım Bi ara. Yani ilk defa böyle bir vücut ağrısı çektim. Ama iş yaptıktan sonra ya da ayakta kalınca benim de kasık ve sırtım ağrıyor
Beklicem daha bir hafta O zaman adetimden baya gecmiş olucak. Bakalım ne olucak. Gözüm bir kere kisten korktu. Akıntım azda olsa var cevapladığınız için çok teşekkür ediyorum

Beklicem daha bir hafta O zaman adetimden baya gecmiş olucak. Bakalım ne olucak. Gözüm bir kere kisten korktu. Akıntım azda olsa var cevapladığınız için çok teşekkür ediyorum
Rica ederim ne demek. Hakkınızda hayırlısı olsun İçinizi ferah tutun olur allahın izni ile ❤

Yumurtlama olmuş mu kızlar arkadaşım atmış bilemedim

Eklentiler

• 3EE3D5FC-62C0-4319-A4D9-C6A496B3CD91.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 50
Eşim görevde her sabah mesajı

Son durum nedir ? Bir belirti var mı ? Gelen giden var mı ? Ağrın sizin. Var mı ? Vakti gelmiştir belki ?

Adamı düşünüyorum daha çok benden çok üzülecek belk

Bende daha olmadım inşAllah sizinle beraber seviniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…