KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yani ya yoksa ilk defa bu kadar geciktim 4.gun bugün umudum var şuan eğer değilsem çok üzülürüm ama hayırlısı olsun inşallah

Ayyy inşallah hamilesindir yaa. Allah hepimize nasip etsin. 1.5 yılı geçti hala bekliyoruz. Senin ne kadar olmuştu
İnsAllah canım benim ya 3 aydır deniyoruz bizde erken ama insan bir an önce olsun falan diyor çiçeğim olursa bakalım kan tahlili için erken bekleyim zaten bu gün gelir mi gelmez mi belli de değil değişik hissediyorum ama ya hayırlısı neyse o olsun zaten canım seninde insAllah olur da işte vakit saat canım rabbim hayırlı zamanda nasip etsin zaten

Bekleyelim canım görelim insAllah
Eşim görevde her sabah mesajı

Son durum nedir ? Bir belirti var mı ? Gelen giden var mı ? Ağrın sizin. Var mı ? Vakti gelmiştir belki ?

Adamı düşünüyorum daha çok benden çok üzülecek belki

Amin inşallah canım. Tez zamanda sağlıkla

Son durum nedir ? Bir belirti var mı ? Gelen giden var mı ? Ağrın sizin. Var mı ? Vakti gelmiştir belki ?

Bütün eşler aynı canım bizle birlikte bat bekliyor. Lu kadsr kaldı acaba bu ayda mı olmadı. Belirti varmı hiç mi bişey hissetmiyorsun. Ben hissetsem bile bişey yok aynı diyorum. Bat günü nüde Bi kaç gün geç söylüyorum

@ballgirlll

Tabikide onlarda uzuluyorlar bakmayin bizde gun içinde konuşuyoruz aynialrini soruyor inan ki yani işte ama dün benimde silik çizgi çıktı ya diyorum sevinmek istemiyorum dedim eşime oda olsun dedi bende sen umitlenme diye fazla yorum yapmak istemiyorum diyor aslında seviniyor ama bana belli etmemeye çalışıyor çok hassas oda yani sonuç insAllah güzel haberler veririz

Amin inşallah ilk defa geciktim ya eşimde bende bu yüzden umut ediyoruz inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bende geceye doğru belim kasığım başlıyor ağrımaya, biraz fazla iş görünce o yüzden sordum. Gerçi daha test yapmadım. Düşünüyorum belki regl gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…