KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

ya ayıptır söylemesi elbette burda herkes bulduğu şifayı paylaşıyor bende etkisi olduğunu düşünmedim ama rahatlatmıştı beni diyeceğim bir önerim var. Balayında kana bulaşacak derecede enfeksiyon kaptım 6 ay kan işedim resmen ilaçlarla düzenlendi biraz annemin zoruyla süt maydanoz buharına oturdum bu ay mavibeyazzz mavibeyazzz kulanıcı adlı biri de yapmıştı. O da bu ay başında kaldı ben de regl den dolayı ay sonunda hamile kaldım. Bu yöntem ile hamile kalan çokmuş sonradan öğrendim.
Canım yanlış bilgilendirme olmasın ben maydanoz kullanmadım ama evde yoktu sadece süt ve birazda karabiber koymuştum sadece 1 defa denedim yani etkisi var mı bilmiyorum bende insanlar dedi diye yaptım inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder

ya ayıptır söylemesi elbette burda herkes bulduğu şifayı paylaşıyor bende etkisi olduğunu düşünmedim ama rahatlatmıştı beni diyeceğim bir önerim var. Balayında kana bulaşacak derecede enfeksiyon kaptım 6 ay kan işedim resmen ilaçlarla düzenlendi biraz annemin zoruyla süt maydanoz buharına oturdum bu ay mavibeyazzz mavibeyazzz kulanıcı adlı biri de yapmıştı. O da bu ay başında kaldı ben de regl den dolayı ay sonunda hamile kaldım. Bu yöntem ile hamile kalan çokmuş sonradan öğrendim.
Evt duydum burda Bi kaç kişiden. Biride sen olabilirsin 😂 biri vardı annesinin zoruyla yapmaya karar veren. Bilmiyorum yaa güveneemdim bende zarar veririm hepten yumurtalıklara falan diye

Canım yanlış bilgilendirme olmasın ben maydanoz kullanmadım ama evde yoktu sadece süt ve birazda karabiber koymuştum sadece 1 defa denedim yani etkisi var mı bilmiyorum bende insanlar dedi diye yaptım inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder
iyi haatırlamışım buldum seni sayende araştırıp enfeksiyondan kurtulmuştum. Anneme güvenmeyip burdan duyunca güvenmem peki 😂

Evt duydum burda Bi kaç kişiden. Biride sen olabilirsin 😂 biri vardı annesinin zoruyla yapmaya karar veren. Bilmiyorum yaa güveneemdim bende zarar veririm hepten yumurtalıklara falan diye
yani ben yaptığımda gece ağzıma maydanoz kokusu geliyordu sen düşün iyi tütsüledim kendimi demek ki 😂
regl bittiği gece ve sonraki gece yaptım süt ve maydanoz yaptım bende karabiber koyanda varmış

Tamamen bitiriyor mu bende yapayim nasil yaptınız?
su içmeye devam ediyorum doktor tavsiyesiyle tamamen bitti şükür.
1 bağ maydanoz koca koca elimle doğradım sapıyla beraber yarım litre sütle pörsüyene kadar kaynattım.
annemin kullanmadığı tencereydi yere indirip belime de batanniyeyi etek gibi yapıp bağcılar oturuşuyla 40 dk bekledim.
üstüne iki defa idrarımı yaptım dururken beyaz akıntım da oldu. Kurtuldum üstüne de bebiş geldi

1 bağ maydanoz koca koca elimle doğradım sapıyla beraber yarım litre sütle pörsüyene kadar kaynattım.
annemin kullanmadığı tencereydi yere indirip belime de batanniyeyi etek gibi yapıp bağcılar oturuşuyla 40 dk bekledim.
üstüne iki defa idrarımı yaptım dururken beyaz akıntım da oldu. Kurtuldum üstüne de bebiş geldi
Çok ilginç miş yaa bu ay olmazsa aşılamaya igidicem ben aşılamada olmazsa ara verince deneyim bakalım bende

Bugun de boyle kizlar 28 i yumurtlama sanki dimi en koyu o gundu cunku 28 ve 29 kasim degerlendirdik

Eklentiler

• 20211130_171040.jpg
    20211130_171040.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 29
Allah'ım yarabbim isyan etmek istemiyorum ama biz bir evlada sahip olmak için harcadığımiz emek gözyaşı maddi ve manevi emek verirken anne baba bile demeye dilim varmayan yaratıklar kendilerin sahip olduğu evladına nasıl kıyar 😭😭😭😭
Sorma kahroldum En doğrusunu Rabbim bilir ama böyle insanlar anne baba olmasın ciğerim yandı nasıl kıyar o masuma

Ayyy bu ay gebe değilsem bende deniyim bağcılar oturusu nasil canim😅😅

Sütü kaynatıp üzerine mi durdunu yoksa direk oturdunuz mu

regl sonrası yollar açıkken yaptım gece maydonoz kokusu genzime kadar geldi o an anladım açıldığını. Ovülaston testiyle yumurtlama takip ettim. ilki gün öncesi ve pik günü beraber olabildik 11 gün sonra çizgiyi gördüm
Bende yeniden yanma başladida bide bunu deneyeyim ilaç içmek istemiyorum artık

X