KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bat 17 Kasımdı ama hala adet olmadım. Bu ay 18 gün kanama oldu. o yüzden geç gelecek diye tahmin ediyorum. Hala test yapmadım negatif görmekten bıktığım için. Herhangi bir belirti de yok. Sadece uyku modundayım sürekli. Beyaz akıntım var o kadar. Hakkımızda hayırlısı kızlar 🤲🏻

Günaydın,
akşam beta HCG baktırdım 76.38 çıktı sabahki testim de hala silik ve reglime üç gün var bir problem var mıdır? Kasıklarım hala ağrıyor eşime de söylemedim henüz acaba ikinci kan testini ne zaman yapayım bilgisi olanlar yardım edebilir mi.
aaaaa sendemi hamilesin hayırlı olsun canım. 😍 2. kan testini yarın akşam verebilirsin. tebrik ederim tekrardan darısı bize

Allah'ım yarabbim isyan etmek istemiyorum ama biz bir evlada sahip olmak için harcadığımiz emek gözyaşı maddi ve manevi emek verirken anne baba bile demeye dilim varmayan yaratıklar kendilerin sahip olduğu evladına nasıl kıyar 😭😭😭😭

aaaaa sendemi hamilesin hayırlı olsun canım. 😍 2. kan testini yarın akşam verebilirsin. tebrik ederim tekrardan darısı bize
Evet canım benim çok şükür hamileyim 🤲 yarın akşama inşallah vermeyi düşünüyorum kanı. Sende tez vakitte böyle güzel sürprizle bizi şaşırt Allahım kimseyi paysız bırakmasın arkadaşlar 🥰

Evet canım benim çok şükür hamileyim 🤲 yarın akşama inşallah vermeyi düşünüyorum kanı. Sende tez vakitte böyle güzel sürprizle bizi şaşırt Allahım kimseyi paysız bırakmasın arkadaşlar 🥰
Amin canım Ne güzel konuştun. Ne kadardır bu anı bekliyorsunuz özel bişey yaptınız mı ilaç vs kullandın mı

Amin canım Ne güzel konuştun. Ne kadardır bu anı bekliyorsunuz özel bişey yaptınız mı ilaç vs kullandın mı
sadece 2 aydır folik asit kullanıyorum 4 ay oldu isteyeli ovülasyon testiyle yumurtlama öncesi ve yumurtlama günü ilişki yaşadık yumurtlamadan sonraki 11. günde kaset test ile öğrendim

Amin inşallah ❣️ ilk defa geciktim ya eşimde bende bu yüzden umut ediyoruz inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin
Aminnn canım insAllah gönlünüzce olsun umudunuz boşa çıkmasın hayırlı ise
sadece 2 aydır folik asit kullanıyorum 4 ay oldu isteyeli ovülasyon testiyle yumurtlama öncesi ve yumurtlama günü ilişki yaşadık yumurtlamadan sonraki 11. günde kaset test ile öğrendim
Canimmm gözün aydın olsun Allah tamamını erdirsin 🧿 çok sevindim kan sonucuna 🌼

Sağlık olsun canım hayırlısı olsun hakkinizda sanırım bu ay genelde herkes gecikiyor ama bi düzensizlik var hayır ola açıkçası bende kan vermeye korktum şimdi ya
Daha adet olmadim. Cumaya randevu aldım

Benimde yumurtlama dan sonra bugün 12. Gün adete 6 gün var bakalım. Bizim çok oldu yaa 1.5 yılı geçti. Bu ay bende arı sütü bal polen karışımı ve D vit kullandım bide kilo verdim. Çok kilolu oldugumu düşünmüyorum 😂 ama 8 kg kadar verdim. Sonradan öğrendim ki kilo vermek gebeliği kolaylaştırıyor muş

Benimde yumurtlama dan sonra bugün 12. Gün adete 6 gün var bakalım. Bizim çok oldu yaa 1.5 yılı geçti. Bu ay bende arı sütü bal polen karışımı ve D vit kullandım bide kilo verdim. Çok kilolu oldugumu düşünmüyorum 😂 ama 8 kg kadar verdim. Sonradan öğrendim ki kilo vermek gebeliği kolaylaştırıyor muş
ya ayıptır söylemesi elbette burda herkes bulduğu şifayı paylaşıyor bende etkisi olduğunu düşünmedim ama rahatlatmıştı beni diyeceğim bir önerim var. Balayında kana bulaşacak derecede enfeksiyon kaptım 6 ay kan işedim resmen ilaçlarla düzenlendi biraz annemin zoruyla süt maydanoz buharına oturdum bu ay mavibeyazzz mavibeyazzz kulanıcı adlı biri de yapmıştı. O da bu ay başında kaldı ben de regl den dolayı ay sonunda hamile kaldım. Bu yöntem ile hamile kalan çokmuş sonradan öğrendim.

Ümitlerim tükendi ve asko
Yok yok öyle deme dur sakın olacak vakti saati gelince hiç problem yok sonuçta o zaman beklenen vakit saat aşko sen Güzel düşün güzel olsun tamam mı dur bakalım cuma günü git ne diyecek doktorun güzelce anla dinle içinden gelen herşeyi sor bide bu mfk herkes deniyor ve hep pozitif masAllah canım ya dene bı istersen sende he

Yok yok öyle deme dur sakın olacak vakti saati gelince hiç problem yok sonuçta o zaman beklenen vakit saat aşko sen Güzel düşün güzel olsun tamam mı dur bakalım cuma günü git ne diyecek doktorun güzelce anla dinle içinden gelen herşeyi sor bide bu mfk herkes deniyor ve hep pozitif masAllah canım ya dene bı istersen sende he
Mfk yasaklı 🤐🤫

Bakalım cuma gidecem bu ay zaten rahîm filmi çekilecem doktor ne diyecek adet olacakmiyim olmayacakmiyim bilmiyorum

Adet olmamak gerdi beni ilk defa geciktim

X