KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Evet dediğim gibiymiş benim 11 Ekim. Tabii ki kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap ben de 35 yaşındayım. Oğlum var 8yaşında ve ilk denemede tek ilişkiyle oldu. 9 yıl uzun bir zaman ve bizim yaşlarımızda her şey biraz daha zor tabii. Sağlıklı olacaksa, hayırlı olacaksa versin Allah tek duam bu

Amin cnm sagol bekleyen bütün anneler güzel haberlerle karşılaşır inşallah

Amin. Hepimiz hayırlısıyla sağlıkla yeni bebeklere kavuşalım inşallah.
Ben 32 yaşında doğurdum oğlumu. 5 yıl oldu. İkinci denemede oldu. Biz ne hissedersek hissedelim vücut saati biliyor durumu

Amin. Hepimiz hayırlısıyla sağlıkla yeni bebeklere kavuşalım inşallah.
Ben 32 yaşında doğurdum oğlumu. 5 yıl oldu. İkinci denemede oldu. Biz ne hissedersek hissedelim vücut saati biliyor durumu
Aynen öyle Allah bağışlasın hepsini, diğer minnoşlar da en doğru zamanı bekliyor

Ben de bende mi gariplik var diyordum benim de ikinci bebeğim olacak rahat olurum sanıyordum ama şimdiden stres oldum ki bu daha ilk ay hakkımızda hayırlısı gerçekten

Yusra-61 yaa bizim bat aynı hangi gündü yumurtlaman?? Ben normalde her ay anlarım ama bu ay hiç anlayamadım reglim düzenlidir 26 ile 28 günde bir olurum

Canım bana 12 saat sonra ilişki dedi sabah erken saatte bidaha dedi 36 saat sonra falan demedi sana neden öyle dedi acaba

Bugün ovülasyonun 6. Günü sabah erken gebelik testi yaptım valla çizgi var mı yok mu anlayamadım bence birbirimiz için dua edelim

Canım bana 12 saat sonra ilişki dedi sabah erken saatte bidaha dedi 36 saat sonra falan demedi sana neden öyle dedi acaba
Ben 3 ay femara, 2 ay da klomen kullandım. 2 farklı doktor da hep iğneden 36 saat sonra dediler. Sonra da gün aşırı. Ama artık ben her gün ilişki deniyorum o günlerde.

Yusra-61 yaa bizim bat aynı hangi gündü yumurtlaman?? Ben normalde her ay anlarım ama bu ay hiç anlayamadım reglim düzenlidir 26 ile 28 günde bir olurum

Ben aşılama oldum o yüzden değişti günüm birazcık.
Düzenli ise aynı günler aralığında olacaktır yumurtlaman değerlendirdiysen inşallah güzel sonuçlar olur dilerim.

Ben 3 ay femara, 2 ay da klomen kullandım. 2 farklı doktor da hep iğneden 36 saat sonra dediler. Sonra da gün aşırı. Ama artık ben her gün ilişki deniyorum o günlerde.
Ya her doktor farklı bişey diyor bilemedim ki yani yumurtlamadan önce ilişkiyi öneriyorlar iğneyle beraber üç gün için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…