KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kuzum benimde reglimin 2. Günü nasil bu karisim

Slm kızlar bugün doktor kontrolüm vardi letrol2.5 kullandım bugünde catlatma ignesi verdi ve iğneden bir gün sonra üç gün üst üste değerlendirin dedi benim gibi olursa hamile kalanlar var mi

Benim regl de 3 Kasım. Ovulasyon takibinde pik oldu mu?
Heyecanlı bekleyiş başlasın o zaman evet ben 2 aydır (ilaçla tedaviyi bıraktığımdan beri) erken yumurtluyorum. Adetin 10.günü pikti hatta 11i de devam etti bence ama en koyu halini 10.gün gördüm. Sen takip ediyor musun? Ne zaman oldu senin yumurtlama?

Slm kızlar bugün doktor kontrolüm vardi letrol2.5 kullandım bugünde catlatma ignesi verdi ve iğneden bir gün sonra üç gün üst üste değerlendirin dedi benim gibi olursa hamile kalanlar var mi
Merhaba ben de bu ay famara kullandım. Benim de yarın Dr kontrolüm. Sizde Picos var mı? Bir de kaç yumurtanız oluştu?

Benide alırmısınız bat 26 kasım

Ben hiç ovulasyon takibi yapmadım. Şimdiye kadar da yapmamak için direndim. O yüzden sordum sana da. Akıntı ve sızlama dışında fikrim yok yumurtlamamla ilgili. O da 13-14-15. günler hissedildi bu ay.
Herkesin farklı olabilir tabi. Regl aynı zamana denk gelince bir kıyas yapayım dedim.

4 ay oldu denemeye başlayalı. Bu ay da olmazsa genel bir kontrolden geçip sonra hiç istemesem de ovulasyon takibine başlarım galiba. Ovulasyon sanki daha çok stres yükleyecekmiş gibi geliyor bana..
Oğluma 2. denemede hamile kalmıştım. Yumurta tembelliği mi var nedir

Benden önce regl olmuşsundur sen. Beni strese sokmaktansa sanki daha da rahatlatıyor gibi çünkü o zaman emin oluyorum büyüyüp büyümediğinden. Öncesinde yumurta tembelliği vardı aylarca femara 1 düşük, 1 dış gebelik, hsg, genetik test, klomen vs derken 1,5 yıl geçti. Tedaviden ilaçlardan çok sıkıldığım için 2 aydır oluruna bıraktım ve en azından ilaçsız da gelişebildiğini görüp rahatladım biraz (ilaçların etkisi devam ediyor olabilir). Bu ay da olmazsa tekrar femaraya başlamayı düşünüyorum. Senin için daha erken evet ama sonra uzun süre olmadığında geriye dönüp baktığında boşa geçirilen zamana da üzülüyorsun. Stres en büyük etken tabii ki gerilme çünkü ne yaparsak yapalım biliyoruz ki bi zamanı var. Sağlıkla gelsin gelen

Kızlar benide alın benimde bat 10 kasım bu ay retrol kullandım bugun çatlatma iğnemi oldum 2 bucuk senedir deniyoruz bakalım inş bu ay tutar

Sat 8 Ekim'di..
Stres olurum dememdeki sebep ovulasyona sararsam regl beklemek daha zor olur diye aslında. O yüzden hiç başlamadım takip etmeye. Kendimi dinlemek istemiyorum..

Önümüzdeki ay belli olacak bakalım ak koyun kara koyun.
37 yaşımdayım. Zaten zor karar verdim ikinciye. Belki de Rabbim sen misin şimdiye kadar burun kıvıran biraz daha bekle diyordur. Belki yaşım artık müsade etmiyordur..
Allah büyük..

kızlar merhaba bende klomen kullandım bitti bugün çatlatma iğneini oldum doktor çok güzel birtane yumurtan var dedi hemen onu kullanmalıyız dedi iğneyi yaptı saat 13:00 gibi 2 günde bir ilişki dedi 2 kere 15 gün bekle duruma göre konuşalım dedi

Öncelikle inşallah guzel haberler alırsın canım.bende 3 defa üst üstte ilaç ve çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı.tek tüp ile olunca belkide ondan bu ay hsg çekildim bakalım bekliyorum ama inşallah senin tutar günleri iyi değerlendir.rabbim tez zamanda güzel haberler ile karşılaştırsın.

Canım daha çok erken ilk 6 ay ek bişeye başlamadan deneyin derim kafanın karışmasına gerek yok ki daha şimdiden ha folik asit hariç tabiii

Niye 2 günde bir genelde gün aşırı 4 5 gün veriyorlar ilginç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…