KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@Feyzaakncc1 KASIM
@lazkdn1 KASIM
@Mavera20481 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
SevimliKedii SevimliKedii 2 KASIM
mavibeyazzz mavibeyazzz 2 KASIM
esergry esergry 3 KASIM
@Hayalimvarr4 KASIM
@Yusra305 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@Zennep11 KASIM
C Cansinn10 11 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@ejce16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
M mucizeanne20 17 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
Mavigrill Mavigrill 25 KASIM
@defne4586625 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
Benide ekler misin canım. Bat 2 veya 3 Kasım. İnşallah bu ay hepimiz miniklerimize kavusuruz

Hastanede yumrutlama takibi nasıl yapılıyor ben uvulasyon takipçi yapmiyorum ama 2 günde bir düzenli ilişkim var adetlerim düzensiz 😞 iki adet arasi illaki yurmutlama oluyormu kızlar kesin

Hastanede yumrutlama takibi nasıl yapılıyor ben uvulasyon takipçi yapmiyorum ama 2 günde bir düzenli ilişkim var adetlerim düzensiz 😞 iki adet arasi illaki yurmutlama oluyormu kızlar kesin
3 ay üst üste yumurtlama olmayınca doktora gitmek gerekiyormuş

Benim hafif başladı canım kanamam :KK43: ne kadar zor şeymiş umutlanıp hayal kırıklığı yaşamak.
Bende regl oldum az önce.
6.ayıma giriyorum denemede.
Ben bu ay şey denicem.
Bal çörek otu tarçın karışımı.
Reglin 2.günü başlanıyormuş. Çok olumlu yorum okudum. 12 gün kullanılıyormuş. Bakalım inşallah bu ay olur.

Herkese merhaba 🥰 BAT 4 Kasım. 1,5 yıldır deniyoruz. Son 2 aydır ilaçsız devam ediyorum. Bu ay da ovülasyonla takip ediyorum. Umarım bu ay hepimize uğurlu gelir, bolca mutlu haberler almayı diliyorum 🙏❤️

Benim regl de 3 Kasım. Ovulasyon takibinde pik oldu mu?

Bende regl oldum az önce.
6.ayıma giriyorum denemede.
Ben bu ay şey denicem.
Bal çörek otu tarçın karışımı.
Reglin 2.günü başlanıyormuş. Çok olumlu yorum okudum. 12 gün kullanılıyormuş. Bakalım inşallah bu ay olur.

Bunu yaparken korunuluyor mu? Yoksa oluşabilecek gebeliğe sakıncası yok mu?
Bazı bitkiler sakıncalıdır ya o yüzden soruyorum..

Bunu yaparken korunuluyor mu? Yoksa oluşabilecek gebeliğe sakıncası yok mu?
Bazı bitkiler sakıncalıdır ya o yüzden soruyorum..
Yok canım korunmuyosun. Reglin 2. Gününden itibaren 10-12gün kullanıp bırakıyosun zaten.Yumurtlamaya denk geliyor. Yumurtaların sağlıklı büyümesini sağlıyormuş. Kullandıkları ilk ay hamile kalan çok okudum pcolu olmasına rağmen falan da bilemiyorum.

Yok canım korunmuyosun. Reglin 2. Gününden itibaren 10-12gün kullanıp bırakıyosun zaten.Yumurtlamaya denk geliyor. Yumurtaların sağlıklı büyümesini sağlıyormuş. Kullandıkları ilk ay hamile kalan çok okudum pcolu olmasına rağmen falan da bilemiyorum.
Görünce ufak bir uyarıda bulunmak istedim naçizane karar sizin tabiki ama bu karışım kist yapabiliyor bilginiz olsun.dongunuz normalde yunurtlamaniz olup catliyorsa bu karışım fazla geliyor ve yumurtayı fazla büyüterek liste cevirebiliyor.he ama yumurta tembelliğiniz varsa belki iyi gelir o kısım farklı tabiki.bende ve çevremde gördüğüm bu kaç kiside aynı şeyi yasadik.o ay haricinde de hiç liste denk gelmedim kendimde.

Günaydınlar herkeseee bir sorum olacak.. Ovülasyon testi gebelik varsa en yakın ne zaman koyulaşır benim bat a 1 hafta var da ovülasyonla takip edeyim diye düşündüm var mı benim gibi yapan.. Bugün yaptımda t çizgisi hafif silik çıktı

Günaydınlar herkeseee bir sorum olacak.. Ovülasyon testi gebelik varsa en yakın ne zaman koyulaşır benim bat a 1 hafta var da ovülasyonla takip edeyim diye düşündüm var mı benim gibi yapan.. Bugün yaptımda t çizgisi hafif silik çıktı
3 4 gün kala koyulaşiyormus ama doğruluk payi yok canım çünkü ikinci yumurtlamada olabiliyormuş gebelik öğrenme konusunda ovü testlerine güvenme normal gebelik testleri bile yanıltıyor

X