KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sat 8 Ekim'di..
Stres olurum dememdeki sebep ovulasyona sararsam regl beklemek daha zor olur diye aslında. O yüzden hiç başlamadım takip etmeye. Kendimi dinlemek istemiyorum..

Önümüzdeki ay belli olacak bakalım ak koyun kara koyun. :KK45:
37 yaşımdayım. Zaten zor karar verdim ikinciye. Belki de Rabbim sen misin şimdiye kadar burun kıvıran biraz daha bekle diyordur. Belki yaşım artık müsade etmiyordur.. :KK48:
Allah büyük..
Evet dediğim gibiymiş benim 11 Ekim. Tabii ki kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap 🥰 ben de 35 yaşındayım. Oğlum var 8yaşında ve ilk denemede tek ilişkiyle oldu. 9 yıl uzun bir zaman ve bizim yaşlarımızda her şey biraz daha zor tabii. Sağlıklı olacaksa, hayırlı olacaksa versin Allah tek duam bu 🙏

Öncelikle inşallah guzel haberler alırsın canım.bende 3 defa üst üstte ilaç ve çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı.tek tüp ile olunca belkide ondan bu ay hsg çekildim bakalım bekliyorum ama inşallah senin tutar günleri iyi değerlendir.rabbim tez zamanda güzel haberler ile karşılaştırsın.
Amin cnm sagol bekleyen bütün anneler güzel haberlerle karşılaşır inşallah

Evet dediğim gibiymiş benim 11 Ekim. Tabii ki kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap 🥰 ben de 35 yaşındayım. Oğlum var 8yaşında ve ilk denemede tek ilişkiyle oldu. 9 yıl uzun bir zaman ve bizim yaşlarımızda her şey biraz daha zor tabii. Sağlıklı olacaksa, hayırlı olacaksa versin Allah tek duam bu 🙏

Amin. Hepimiz hayırlısıyla sağlıkla yeni bebeklere kavuşalım inşallah.
Ben 32 yaşında doğurdum oğlumu. 5 yıl oldu. İkinci denemede oldu. Biz ne hissedersek hissedelim vücut saati biliyor durumu :KK45:

Ben hiç ovulasyon takibi yapmadım. Şimdiye kadar da yapmamak için direndim. O yüzden sordum sana da. Akıntı ve sızlama dışında fikrim yok yumurtlamamla ilgili. O da 13-14-15. günler hissedildi bu ay.
Herkesin farklı olabilir tabi. Regl aynı zamana denk gelince bir kıyas yapayım dedim.

4 ay oldu denemeye başlayalı. Bu ay da olmazsa genel bir kontrolden geçip sonra hiç istemesem de ovulasyon takibine başlarım galiba. Ovulasyon sanki daha çok stres yükleyecekmiş gibi geliyor bana..
Oğluma 2. denemede hamile kalmıştım. Yumurta tembelliği mi var nedir :işsiz:
Ben de bende mi gariplik var diyordum benim de ikinci bebeğim olacak rahat olurum sanıyordum ama şimdiden stres oldum ki bu daha ilk ay 🤭 hakkımızda hayırlısı gerçekten ☺️

Yusra-61 Yusra-61 yaa bizim bat aynı 🤭 hangi gündü yumurtlaman?? Ben normalde her ay anlarım ama bu ay hiç anlayamadım 🥺 reglim düzenlidir 26 ile 28 günde bir olurum

kızlar merhaba bende klomen kullandım bitti bugün çatlatma iğneini oldum doktor çok güzel birtane yumurtan var dedi hemen onu kullanmalıyız dedi iğneyi yaptı saat 13:00 gibi 2 günde bir ilişki dedi 2 kere 15 gün bekle duruma göre konuşalım dedi
Canım bana 12 saat sonra ilişki dedi sabah erken saatte bidaha dedi 36 saat sonra falan demedi sana neden öyle dedi acaba

Kizlar rahim filmi sonucumu yorumlayabilecek olan varmı ?
IMG_20211025_161547.jpg

Bugün ovülasyonun 6. Günü sabah erken gebelik testi yaptım valla çizgi var mı yok mu anlayamadım 🙄 bence birbirimiz için dua edelim

Canım bana 12 saat sonra ilişki dedi sabah erken saatte bidaha dedi 36 saat sonra falan demedi sana neden öyle dedi acaba
Ben 3 ay femara, 2 ay da klomen kullandım. 2 farklı doktor da hep iğneden 36 saat sonra dediler. Sonra da gün aşırı. Ama artık ben her gün ilişki deniyorum o günlerde.

Yusra-61 Yusra-61 yaa bizim bat aynı 🤭 hangi gündü yumurtlaman?? Ben normalde her ay anlarım ama bu ay hiç anlayamadım 🥺 reglim düzenlidir 26 ile 28 günde bir olurum

Ben aşılama oldum 🤩 o yüzden değişti günüm birazcık.
Düzenli ise aynı günler aralığında olacaktır yumurtlaman değerlendirdiysen inşallah güzel sonuçlar olur dilerim.

Ben 3 ay femara, 2 ay da klomen kullandım. 2 farklı doktor da hep iğneden 36 saat sonra dediler. Sonra da gün aşırı. Ama artık ben her gün ilişki deniyorum o günlerde.
Ya her doktor farklı bişey diyor bilemedim ki yani yumurtlamadan önce ilişkiyi öneriyorlar iğneyle beraber üç gün için

X