KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Eşini dinle zaten doktor o bilmicekte kim bilecek o gün eczacida eşinin söylediğini söyledi erken gebelik dediğine bakma adet döneminde yap dedi

Aa ciddi misin ? Bilmiyordum bunu. Yumurtlamam ayın 12siydi. 19unda kan testi yaptım. Birdaha öyle acele etmiyim o zaman.

Aa ciddi misin ? Bilmiyordum bunu. Yumurtlamam ayın 12siydi. 19unda kan testi yaptım. Birdaha öyle acele etmiyim o zaman.
Benimde yumurtlama seninle aynı gün oldu 21 inde gittim test yaptim ama çok erken..Gerçi ben bu ay istemiyorum çok fazla antibiyotik kullandigim için üzerine eşimden kaynakli olma ihtimalinin imkansız olduğunu biliyorum ama doktorun nedendir bilinmez gebelik beklentisi var diye yapmıştım

Ay bende ilaç kullanmıştım yaa negatif çıkınca kan testi.
Bekleyelim o zaman. Bide tam regl ağrısı var ondan hiç ihtimal vermiyorum. Birdaha ilaç kullanmiyim de nolur nolmaz. Senin bat ne zamandı bu ay canım ?

26 Ekim canim ama ilaçla müdahale oldugu için daha erken olur dedim ama olmadi o yuzden bekliyorum şuan belki yarın kan testi yaptıririm belki salıyı beklerim. Benim adet ağrisi, enfeksiyon hepsi birbirine girdi ne neyin belirtisi bilmiyorum

Bende oldum olucam stresten olamadım galiba. Bekle bence ya ben geçen hafta çok streslendim bir sürü test falan yaptım boşuna Kaç ay oldu sen deneyeli kuzum ?

Selam kızlar. Benim de bu ayın 19 unda yumurtam çatladı ve değerlendirdim. Dün kan sonucun 0.200 dü bekliyorum

Kızlar bu benim 3.denediğim aydı malesef yine olmadı geçen ay genel kontrol için kadın doğuma gittim her şey yolunda dedi sadece ultrasondan bakıp.Görünürde sıkıntı yok gibi. 3 aydır folik asit dışında hiç bir şey kullanmadım . Bu ay artık bir şeyler denemek istiyorum. Bal polen propolis karışımını övüyorlar ama prolaktin yükseltiyor diyorlar, incir kürünü öneriyorlar o da prolaktini yükseltiyor diyorlar. Sadece arı sütünü önerenler de var. Sizce hangisini kullanıyım, yumurta kalitesini artırmak için başka neler yapıyım

Canım gecikmeden dolayı bat tarihim değişti.Musait olunca 22 Kasım olarak güncelleyebilir misin? ☺

İyi akşamlar kızlar yumurtlama var ama pik değil sanki en son bugünün testi

Eklentiler

• 4DF257BD-F6D6-45DC-B64E-0860690A1305.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 50
Erken gebelik testi mi yaptınız. Bende iki defa rüyamda gördüm dün yaptım negatif 1 gün kaldı bata. Ama umudum yok bu ayda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…