KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Merhabalar öncelikle rabbim bebeis isteyen tüm anne adaylarının kucağını boş bırakmasın inşallah.kisaca hikayemi yazmak istiyorum 1 buçuk sene önce dış gebelik geçirip sağ tüp tamamen alındı.sol tüp ile hamile kalmadım doktorum bu ay hsg filmi önerdi ve sonuç iyi çıktı çok şükür. Bu ay takip eden 3 ay şansın yüksek dedi.bugune kadar uygulamadan takip ediyordum ama doktorum bu kez ovulasyon testini denememi soyledi.ilkkez bugün başladım fotoğrafa bı bakıp fikir verirmisiniz rica etsem.

Hello helloo ben de varım bat 5 kasım 15 aylık bir kızım var ikinciyi istiyoruz

Bende oldum olucam stresten olamadım galiba. Bekle bence ya ben geçen hafta çok streslendim bir sürü test falan yaptım boşuna Kaç ay oldu sen deneyeli kuzum ?
8 aydır deniyoruz canım 6 ayda nöroloji doktorum izin vermedi epilepsi olduğu için ilacımı değistirip dozajımı ayarladı

Merhaba benim fsh değerim 5.38 lh 21 hamile kalabilir miyim acaba kasım ayında düşünüyorum bende

Bence bisey yapma 3 ay çok erken kendine 6 ay ile 8 ay süre ver sonra eşinle birlikte git belki eşinden kaynaklidir boş yere vücuduna ekstra şeyler alıp sağlikli bünyeni bozma..

Lh değeri 5 altına

düşerse gebe gelmek imkansız olur normal değer 1 le 18 arası adetin 3 günü 21 çıktı zaten adet döneminde yüksek çıkması geriyormuş
Anladım yanlış biliyormuşum demekki gebelik için 1 ile 5 arası diye biliyordum

Netten biraz araştırdım 1 18 arası diyor
Kafam çok karışık
Benim adetken bile 4 küsüru hiç geçmedi.Burda çogu kisininde değerleri o şekildeydi..bence netten araştırmak yerine sonucunuzu kadın doğum uzmanına gostermeniz daha iyi olur

Totem mi ne yapıyoruz acıklarmısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…