KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar çakşır kökü suyu bayanlarda ne işe yariyo ve nasıl kullanmamız gerekiyo yani ne zaman başlayıp ne zaman bırakcam.
Youtube de Gülbahar diye bir kadın anlatıyor canım adetten sonra başlıyorsun yumurtlama görene kadar ama bazıları kadınlara kötü geldiğini söylüyor benim eşim kullanıyor sperm arttırıcı özelliği var her sabah aç karnına çay bardağının 4/1 oranında koyuyorum üstüne su ekleyip veriyorum

Kızlar bata son 6 gün bugünü de sayarsam.
Adet olacakmış gibi karın ağrılarım basladı baya baya. Ovulasyon testim gene koyulaşmaya başladı devam. Gebelik testi niyetine ovu testi yapıyorum bolluktan
Hayırlı olsun bende bugn öğrendm kan verdiniz mi acaba

Muhteşem gözün aydın olsun hayırlı olsun

Muhteşem gözün aydın olsun hayırlı olsun

Sağol canım.
Ama kanda ve usg de görmeden içim rahat etmeyecek. Çünkü hiç dikkat etmedim. Hatta bugün baya iş yaptım.

Aklımın almadığı ben regl oldum diyerek 4 Kasım'da doktora muayene oldum. Vajinal ultrasonda görünmesi gerekmez miydi?

Hayır tabiki gerekmez canım saçmalama.o daha çok küçük sadece kandan anlaşılır.kandaki değer 3000 leri geçmeden vajinalda olsa hicbisey görünmez ultrasonda.benim dünkü değerim 184 cikdi doktor kese kontrolüne 10 gün sonra çağırdı.

Normalde çok erken karından görünmeyen keseyi vajinadan görebiliyorlar. Benim önceki gebeliklerimde de 1400 lerde karından görmüşlerdi. O yüzden emin olamadım.
Yarın kan verince anlaşılır..

Evet canımm benim kesinlikle öyle çok güzel konuşmuş eşin Umut hep var sen içini ferah tut. Adet zamabi benimde öyle oluyor ilk gün berbat. Sonra mecburen umutlaniyorum tekrar devam ediyorum

Amanın o bat nasıl öyle oldu şoktayım şuanda

Norrmalde çok erken karından görünmeyen keseyi vajinadan görebiliyorlar. Benim önceki gebeliklerimde de 1400 lerde karından görmüşlerdi. O yüzden emin olamadım.
Yarın kan verince anlaşılır..
Dediğin doğru vajinal daha düşük değerle görünüyor ama 3 kasımmış zaten batın kuzum 2 Kasım'da ki betan zaten 1400 den fazla değildir korkma o yüzden.

Doktor hakkaten iyiymiş yalnız. İnşallah devanızı bulursunuz

Peki bende bir şey danışayım. Bu ay klomen çatlatma iğnesi kullanım sonucu 3.5 mm kist oluşmuştu Dr ilaç vermedi. Adetle birlikte atılacak mı? Ya da adeti geciktirir mi bu kist? Yapmam gereken özel bir şey var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…