KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben de bugün bat günüm sabah kaset test yaptım negatif çıktı. Bu ay elendim . Bu ay ovulasyon testi almayacağım mfk yöntemi deneyeceğim :)

Yalnız ben 30 adet laboquick ovu testi nasıl 53 tl oldu ondayım hala ya 80-90 dan aşağı yok:KK70: bizede söyleyin bizde alak:KK70:
Elimde 20 kusur var duruyor bende bı hafta kullanmıştım doktor sende göstermez diyince kaldı size 25 e vereyim olur mu o markaydı bende internetten almıştım

Benim de ilk gebeligimde bu kadar netti. Adetten iki gun once. Markadan markaya değişiyormuş ama bu net gibi duruyor. Obur türlü geldi gelmedi strese girersiniz dikkat etseniz sonra boşuna mi ettim diye üzülürsünüz. ben yerinizde olsam acıldeydım şuan 😁
Beş dakika sonra normal test böyle çıktı yarın kan vercegm inşlh 🙏

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 70
A R Y A A R Y A kuzu ben bugün pik yakaladım. Zaten dün 17 mm idi, bugün herhalde 18-19 mm oldu. Pikim koyu oldu baya..Premom 1.25 diye hesapladı. İlk defa böyle oldu. Klomen içtiğim için geçen ayda böyleydi. Ama bu ay sadece hayıt suyu içiyorum, bir de inofolic combi kullanıyorum. Onların etkisi olmuştur diye düşünüyorum.. Senle benzer gidiyordu ya sana da söyleyeyim dedim. Çatlama da hemen olmazsa 2 gün sürerse sana gene söylerim :)
Atsana bakiyim bi 🥰 ben bugün test yapamadım ama değerlendirme olmuştu gece...
Kontrole ne zaman çağırdı doktor? Ben çarşamba günü gidicem, döngümün 12.günü oluyor

X