KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Evet bitti ayın sonunda bir şeyler yakaladım denedik ama pekte umutlu değilim bu aydan belki kısmet Aralığa İnşallah eski topraklar olarak hep beraber uğurlanırız artık burdan yenilere yer vermek lazım
Ben zaten hiç değilim bu ay, adetimin 11. Günü doktora gittiğimde yumurtanın 32 mm’lik bir kiste döndüğünü söyledi. Adet de olmadım olsam yumurta takibi için doktora gidicem ama adet de olmuyorum önceki 2 aylık 25. Günde adet olma rutinim de şaştı anlamadım
Bekliyoruz bakalım Aralık ayından umutluyum

Canım senin adetine 2 gün var..38.nci hatta 39.ncu gün olacaksın..Aklında bulunsun son 3 ayın toplamını al, 3 e böl bir sonraki ayı yaklaşık olarak bulursun
Yaa tesekkur ederim bilgi icin sanirim ayin 23 unde yumurta aki gibi bi akintim olmustu ama iliskiden sonra olunca emin olamadim belki de yumurta akintisiydi

Canım senin adetine 2 gün var..38.nci hatta 39.ncu gün olacaksın..Aklında bulunsun son 3 ayın toplamını al, 3 e böl bir sonraki ayı yaklaşık olarak bulursun
Gebelik olsa cikardi heralde degil mi sabah test yaptim negatifti

Gebelik olsa cikardi heralde degil mi sabah test yaptim negatifti
23 üne yumurtladığıno düşünüyorsan üstüne 14 gün sayınca adet tarihindir . Ayrıca adet düzensizliğiniz varsa bence bir doktora görünmelisiniz hayıt otu diyen arkadaşlar olmuş ama doktorların önermesini bir şeyi yapmayın değerlerinizi etkileyebilir ve sizi daha zor duruma sokabilir . Propolis polen bal arısütü omega 3 folik asit ve d vitamini kullanmayı deneyin derim . Ben reglimin 3. Günü az önce doktordan geldim 2 aydır deniyorum bende hormon testi falan yaptırdım değerlerim gayet iyi çıktı doktor yumurta sayım da yeterliydi ve iyi görünüyordu ama her ay çıkan yumurta sağlıklı olmayabilir dedi sperm gibi değil yumurta bilmiyoruz içeriğini dedi her kadının her ay gebe kalma şansı yüzde 15 . 3 ay daha deneyelim dedi sonra ilaca başlarız gene olmazsa rahim filmi ama sağlıklı görünüyor dedi sperm testi de istedi ayrıcq

ne jeli canım b

Şöyle kopyalayım onceki yorumlarda vardıda..

eski adı preseed idi suan ki adı prefert. Spermi direkt yumurtaya tasımasyla ünlenmiş bir jeldir kendisi efenim ilaveten beraberlikten once vajina içine aplikatorü yardmyla sıkılır sonra beraberlik olur. Her beraberlıkte kullanmstm ben. Bana doktorum onermisti normal jel kullanıyordum onlar spermi yavaslatr dıye onu onermstı. Sonra arastrdgmda gordum ki bu jel vesilesi ile gebe kalan cok kişi var. Hatta burada topikler bile acılms arastrabılrsnz sizde

Kızlar ben iğne olalı 5 gün oldu ovulasyon testi ile takip ediyorum elimde bir tane erken gebelik testi var onu 14 güne saklıyorum inşallah iğne etkisi geçmeye başlamış sanki bana öyle geldi ama birde siz bakarmisiniz lütfen

Eklentiler

• IMG_20211106_154849.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 44

Gebelikte oluşuyor olabilir adetde geliyor olabilir canım.iki durumdada lh yükseliyor benim adetten hep 2 gün önce lh yükseliyor..bak biraz dan yapıcamcözelden yaz atıyım

Sanki t daha az koyu olmaya başlamış gibi

Ben gittim doktora ama sadece polikistik over oldugunu soyledi 3 aydir deniyoduk o zaman cok erken oldugunu soyledi hic bi test bisey yapmadi aslinda bende baktirmak istiyorum ama genelde daha erken deniliyo

Ay hiçbir yerde yok tükenmiş hepsi nasıl bir jelse millet stoklamış galiba
Teşekkür ederim açıklama için
Kendi sitesinde var. Her halde ismini kirletmişlerdir kendi sitesinden satıyor. Bende daha önce araştırmıştım ama unutmuşum. Sabah sipariş verdim. Hemen kargolamışlar..

Ben gittim doktora ama sadece polikistik over oldugunu soyledi 3 aydir deniyoduk o zaman cok erken oldugunu soyledi hic bi test bisey yapmadi aslinda bende baktirmak istiyorum ama genelde daha erken deniliyo
Evet erken deniliyor ama özel e gitmiştim doktor yaptı ama benim tavsiyem hayıt otu incir falan yapmayın bir tanıdığım proloktini yükseldi ve daha zorlaştı gebelik size söylediğim takviyeleri deneyin pco varsa prowomen alabilirsiniz

kizlarr az once erken gebelik testi yaptim 2. cizgi gozle bakinca gorunuyor resim cekim dedim zumlamiyor yoksa gozlerim mi beni yaniltiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…