KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim bak 21-22 kasım. Dün doktor yumurtan 17 mm olmuş dedi. Sizinki çatlamış olabilir. Benim ilk korunmayı bıraktıktan sonra düzenim bozulmuştu ama artık sabitlendi. O yüzden net söyledim size..
Çok teşekkür ederim🌸 normalde ovi testi kullanıyorum çünkü benim hiç akıntım olmaz bakıncada anlayamıyorum sanırım eşimde sayı ve hız da sıkıntı olunca her gün değerlendiremiyoruz umarım tutmuştur bu ay 🤩

Benim arkadaşın 14.ğünü testte yine görünüyordu kan verdi negatif çıktı
Pazartesi 11 gün olacak sağlık ocağında kan vericem 14. Gün hastaneye randevu almıştım bi de o zaman bakarım kandan belli olur heralde iğneden 15 gün sonra normalde adet olunması gerekiyomuş benim normelde de düzenliydi hiç gecikmem olmazdı bakalım inşallah müjdeli haber veririm bi daha gerek kalmaz klomene iğneye

Kızlar merhabaaaa 🌺
Ben bu ay ovulasyon testi ile takip ettim geç yumurtladım biraz normalde bat 6 kasımdı ama geç yumurtladığım için 12 kasıma uzadı
3 gündür tekrar ovulasyon testi yapıyorum koyulaşmaya başladı tekrar sizce gebelik olabilir miiiii? Tekrar yumurtladığımı zannetmiyorum ya
Ekliyorumm fotoğrafları yardımcı olabilirseniz çok sevinirimm yumurtlamamın 7. Günündeyim şuan ovulasyona göre
Tekrsr yumurtlama olabilir

İnsallah iste duzensiz olmasi cok sıkıntı belki yumurtlamadim bile hala en iyisi ovulasyonu da bi deneyeyim
Sunu soyliyim bende bir ay ovulasyon ile takip ettim gelecek ay doktoruma gittiğimde sende polikistik över olunca ovulasyon doğru göstermez onu yapma dedi

Yaa ee peki biz nasil ogrenicez yumurtladigimizi 😂
Adetin 4 günü doktoruma gidiyorum bı hafta femera kullanıyorum bı hafta sonrası kontrole gittiğimde doktor yumurtanın kaç mm olduğunu tahmini hangi gün de catlayacagini söylüyor.biz o şekilde takip ediyoruz

Hanımlar ben bugün tüp bebek doktoruna gittim. Doktoru eşimle beraber çok beğendik ve başka doktora gitmeme kararı aldık. Size de anlatayım faydası olur belki...
-Doktor eşimin sperm sonuçlarını beğenmedi. Morfoloji 0, çok insan hatası gibi duruyor dedi. 0 bulmakta çok zor dedi. Testi tekrarlatacağız.
-Baş anamolisini tanımlamamız gerekiyor genetik materyal burada. Kromozom analizi istedi. Kromozomal hasar yüksekse embryoları genetiğe göndermek gerekibilirmiş. Önden önlemimizi alacağız.
-Kullandığımız takviyeleri beğendi. Başka önerileri oldu. Bi doktorun hamile kaldığını söyleyen kadınlara sorduğu yöntemleri derlemişler. Onu paylaştı.
50 g zerdeçal, 50 gram ççörek otu, 50 gr üzümçekirdeği, 10 gram tarçını aktarda öğütüp karıştırın. 1 Kase hakiki bal içerisinde 5 tatlı kaşığı bu karışımdan atıp iyice karıştırın. Bu karışımdan her sabah 1 tatlı kaşığı,
Her sabah 1 omage-3 balık yağı tok karna
Akşam yemeklerden önce 1 kuru incir
Günde 2-3 litre alkali (ph 8 ve yukarı) su tüketin
Hergün 15 dj egzersiz
Alkali diyet.. Paketli gıdalar ve et ürünleri yasak
Ekmek tam buğday. Her akşam kırmızı lahana, havuç marul içeren salata
Sadece bayan için 3 aylık bitkisel kür. İlk adet sonrası 21 gün soğan kürü (ibrahim saraçoğlu), sonraki 2. adet 21 gün incir kürü uygulanacak. 3 ay kullanılamayacaksa bu kısmı uygulamayın..

-Eşinde morfoloji sıkıntısı olanlar önden kromozom analizi testlerini en azından yaparak ilerlerse, her ay yavaş yavaş kafasındaki sorulara tik atar.. Biz şimdi öğrendik bizi yavaşlatacak.. Mavigrill Mavigrill
-Bende herhangi bi sorun görmedi. Yumurtam 17 mm olmuş. Çatladı çatlayacak gün aşırı ilişki önerdi. Belki tüp bebeğe bu ay gerek bile kalmaz dedi Bakalım :) PKO görüntüsü var mı diye sordum. Yumurtalıklarımda yumurta sayısını sağda 8-9 folikül olarak saydı. Yok hayır dedi. pko yatkınlık olabilir diyebiliriz ama zorlama olur dedi.

Eşimin kromozom analizi sonuçları çıktıktan sonra tüp bebek için durumu değerlendireceğiz.
Üroloji miydi bu gittiğiniz Kadın doğum doktorumuydu

Adetin 4 günü doktoruma gidiyorum bı hafta femera kullanıyorum bı hafta sonrası kontrole gittiğimde doktor yumurtanın kaç mm olduğunu tahmini hangi gün de catlayacagini söylüyor.biz o şekilde takip ediyoruz
Ben henuz bi tedaviye baslamadim bu 4. Ayimizdi bakalim ben ovulasyonu yine de bi deneyecegim neyin vesile olacagi belli olmaz 😊

Benimde geldi bu gün kizlar bakalım önümüzdeki aya insAllah hayırla kısmet değilmiş bu ay ovu testlerimde geldi artık onunla başlarım ilk defa kullanacağım bu arada adetin kaçıncı gününden başlayacağım yani adet bitiminden kizlar yardımcı olur musunuz Mavigrill Mavigrill

X