KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Şöyle kopyalayım onceki yorumlarda vardıda..

eski adı preseed idi suan ki adı prefert. Spermi direkt yumurtaya tasımasyla ünlenmiş bir jeldir kendisi efenim ilaveten beraberlikten once vajina içine aplikatorü yardmyla sıkılır sonra beraberlik olur. Her beraberlıkte kullanmstm ben. Bana doktorum onermisti normal jel kullanıyordum onlar spermi yavaslatr dıye onu onermstı. Sonra arastrdgmda gordum ki bu jel vesilesi ile gebe kalan cok kişi var. Hatta burada topikler bile acılms arastrabılrsnz sizde 😘
mutlaka bakıcam canım . doktorun ilişki esnasında orgazm olamayan kuruluk yaşayanlaramı önerdi acaba. bende öyle bir sorun yok çünkü.

A R Y A A R Y A kuzu ben bugün pik yakaladım. Zaten dün 17 mm idi, bugün herhalde 18-19 mm oldu. Pikim koyu oldu baya..Premom 1.25 diye hesapladı. İlk defa böyle oldu. Klomen içtiğim için geçen ayda böyleydi. Ama bu ay sadece hayıt suyu içiyorum, bir de inofolic combi kullanıyorum. Onların etkisi olmuştur diye düşünüyorum.. Senle benzer gidiyordu ya sana da söyleyeyim dedim. Çatlama da hemen olmazsa 2 gün sürerse sana gene söylerim :)

Üroloji miydi bu gittiğiniz Kadın doğum doktorumuydu
Kadın doğum doktoru.. Tüp bebek doktoru... Bizim çok ürolog ile işimiz yok. Ki ürolog vereceği tedaviyi ben zaten eşime uyguluyorum... Daha önce gitmişti. varikosel gibi bir durum yok bizde.. Doğuştan geçirdiği rahatsızlıktan ötürü..

ay neden giymiyor zaten gorunmuyo sinir etti

Eklentiler

• IMG_20211106_160440.jpg
    IMG_20211106_160440.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 73
Evet erken deniliyor ama özel e gitmiştim doktor yaptı ama benim tavsiyem hayıt otu incir falan yapmayın bir tanıdığım proloktini yükseldi ve daha zorlaştı gebelik size söylediğim takviyeleri deneyin pco varsa prowomen alabilirsiniz
Prowomen takviye mi

Yalnız ben 30 adet laboquick ovu testi nasıl 53 tl oldu ondayım hala ya 80-90 dan aşağı yok:KK70: bizede söyleyin bizde alak:KK70:
Valla öyle aldım indirimde..n 11 den almışım pardon şimdi 8 kasım indirimi olacak ekleyin sepete hemen alın..buraya ekleyim

Eklentiler

• IMG-20211106-WA0008.jpg
    IMG-20211106-WA0008.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 69
Kendi sitesinde var. Her halde ismini kirletmişlerdir kendi sitesinden satıyor. Bende daha önce araştırmıştım ama unutmuşum. Sabah sipariş verdim. Hemen kargolamışlar..
Hep tükenmiş bi tane var 40mllik😬
Neyse sen dene bu ay ben bi kere daha klomen deniycem ondan sonra jele yüklenirim😬 bu ayı es geçtim çünkü

X