KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hayıtı nasıl kullanıyorsunuz adetle beraber mi başlıyorsunuz acaba?
Bir de jel ne ola ki

Ay bu jeli önermekten artık reklam ucreti isticem firmadan eski adı preseed idi suan ki adı prefert. Spermi direkt yumurtaya tasımasyla ünlenmiş bir jeldir kendisi efenim ilaveten beraberlikten once vajina içine aplikatorü yardmyla sıkılır sonra beraberlik olur. Her beraberlıkte kullanmstm ben. Bana doktorum onermisti normal jel kullanıyordum onlar spermi yavaslatr dıye onu onermstı. Sonra arastrdgmda gordum ki bu jel vesilesi ile gebe kalan cok kişi var. Hatta burada topikler bile acılms arastrabılrsnz sizde

3 yıl once o jel ve hayt suyu kullandgm ay hamıle oldgumu ogrenmstm. Tabii ki Allah nasip etti ama vesilesi bunlardı.

Hayıt tohumu suyunu da şu sekılde hazırlıyordum.
1 tatlı kaşıgı tohumu biraz ezebilir ya da havanda da doveblrsnz. 1 su bardagı kaynatlms suda demleyerek hazırlıyorsun. Ilık olunca iç sabah akşam dıyordu okudugum forumda ama biraz acımsı oldgu için ben sadece 1 kez ıcıyordm

Adetin bittiği günden itibaren canim

Ay hiçbir yerde yok tükenmiş hepsi nasıl bir jelse millet stoklamış galiba
Teşekkür ederim açıklama için

ARALIK TOPIGI AÇILDI

Bizde bu şans varken Aralığa da uğramadık demeyiz kesin 12 kasımdan sonra ordayım muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…