KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Keseyi çok yeni belki ğörürsün cnm..1500 den sonra görülüyor..ben 5+² de görmüştüm ama böyle şeyleri bunda cevaplamak zor oluyor arkadaşlarımız için
Başka bir konuda sorcaktım silinmediği için burada kaldı canım sonra orada sordum temmuz annelerine kopyalayıp yapıştırdım yanlış anlaşılma olmaz inşallah teşekkür ederim cevapladığın için

Çok şükür allahima binlerle kere şükür çok kosturdum gercekden rapor alcam edicem vs diye Allahım güldü yüzüme darısı hepinizin başına inşallah

S Simge3421 canım bat tarihini alabilir miyim listede yoksun ? Bat tarihinden 4 5 gün önce test yaptıysan testini adet günü yenile

Ayy canım maşallah gözlerim dolarak okudum, sağlıklı al kucağına inşallah

CANIM PAZARTESİ SALI SADECE LEKE GELDİ .ODA PEÇETEYE SİLİNCE ÇARŞAMBA YANİ DÜN VE BUGÜM PIHTİILI ŞEKİLDE AMA YİNE KAHVERENGİ LEKE .

Yaaa bu yolda en çok dertlestigim arkadaşım nasıl mutlu oldum nasıl Inşallah rabbim banada mucize verir ❤❤❤❤❤

Ayyy kendim hamile kalmis gibi sevindim yaaa gözlerim doldu regl beklerken en büyük düşman bize stres kuzum yaaa rabbim sevincini daim eylesin

Amin canım rabbim sanada versin mucizeni inşallah çok teşekkür ederim

S Simge3421 canım bat tarihini alabilir miyim listede yoksun ? Bat tarihinden 4 5 gün önce test yaptıysan testini adet günü yenile
Size de sormak istiyorum ben 2 aydır deniyorum eğer bu seferde olmadıysa iki aydır olmamış olacak ben 2 ay önce kan tahlili jinekolojik muayene gerçekleştirdim bir sıkıntı yok dedi iki ayrı doktor da biri 4 bir taraf ta 4 bir taraf da yumurtan var gayet iyi görünüyor dedi. Ben sizde hormon testi amh falan baktırmalı mıyım düzenli regl de oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…