KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Günaydın arkadaşlar ben bu gün elendim adet oldum iyice dengem şaştı 11kasimdi bat zaten hiç umudum yok her ay ki gibi hamile Kalan arkadaşları tebrik ediyorum Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor artık

Yaaa ne kadar garip.. Neden kilolu olanlar çok kilo almıyor acaba.. Bende 100 kilonun üstüne çıkarım kapıdan geçmem diye korkuyodum Allah korusun tabi de.. Dediğin gibi olur inşallah canım sağol

Sagli

Günaydın cnm senin canın sağ olsun öyle düşünme asla umudunu kaybetme bak bı arkadasimiz tam tüp bebek tedavi baslayacakken kendi kednine gebe kalmış yani vakit saat gelmeden biz ne yaparsak yapalım olmuyor ama sen inancını yitirme yitirmeki her şey daha güzel olsun rabbim birde hayiırlısını versin ben inanıyorum ki seninde güzel haberini alacagız yakında sende beni etiket yapacksin hatta bu mucizeyi insAllah tadacaksın duamdasin hayırlısı olsun hakkımızda

Bilmiyorumki cnm e nabız dan baktık

M mavili_yeshll yaptım testi. Beklediğim üzere tek çizgi ama hayal kurmaya başlamadığımdan rahatım şuan. Oh bee ağlamadan bi test yaptım sonunda

Eklentiler

• IMG_20211104_074942.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 73
Sat 21 Eylül. Adetlerim düzensiz olduğu için kestiremiyorum ama 35 günden sayarsam 26 ekimde adet olmam gerekiyordu bugün 44. Gününde döngüm.
Ebru Ceylan’a bakayım teşekkür ederim.

Hangi hoca bu Instagram dan bı baksama çok mantıklı çünkü ilk defa duydum bu arada denemek lazım

Yalnız değilsin kuzum benimde aynı negatif olsundu en azından başka yollara yöneliriz artık biz elimizden geldiğince çabaladık gerisi takdiri ilahi
Aynen öyle kuzucum. Bir ay daha ertelesem mi diyorum bir yandan öbür yandan zaten gider gitmez aşılama mı yapacak diyorum. Kafam karman çorman

hayirli olsun kuzum Allah kucagina almayi nasip etsin insaallah saglikla

Benim tahminiydi gecen ay klomen kullandım kist olmus zaten kendi kendime adet olmuyorum söktürücü verdi bugün bitiyor tarlusal 5 güne adet olurum ümitliyim ama kasım ayı benim ayım olacak Tümmm güzel haber bekleyenler içinde dıa ediyorum ne olur sizde dua edin arkadaslar

Mavigrill geldim geldim işte geldim Bat 26 Kasım. Ekle kuzum.

Canım çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı da nasib etsin inşallah

Evet bu yöntemiherkesin denemesini tavsiye ederim bende bu ay denemeye başladım. Arı sütü bal polen ve propolis karışımınıda aldım ben dün geldi şükür. D.vit de aldım bu ay dr. Nin dediği gibi ilerlicem. Bu yöntem ve dr Nin tavsiyeleri ile çok fazla hamile kalmaya başlayan oldu. İnşaAllah bizimde bu yöntem ile yüzümüz güler kızlar. Deneyim derim. Birsey kaybetmeyiz.

Ben bu ay denemeye başladım canım. Arı sütü bal polen ve propolis karışımınıda aldım. Bide d.vit aldım kullanama başladık dr. Nin tavsiye ettiklerini bakalım İnşaAllah bu yöntem ile yüzümüz güler. Umutluyum açıkçası ben çünkü bu yöntem ile kalan çok kişi var.
Hanımlar mfk yöntemi deneyen oldumu acaba çok işe yaradığını söylüyorlar bu ay onu denicem hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…