KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Dışarı çıkmasının bir önemi yokki zaten sperm dediğimiz şey hücre, akan şey ise meni. Rahim orgazm olunca kasılma gerçekleştiği için spermleri yukarı itiyo, fazla olan geri akıyor tabiki. Sizin dediğiniz gibi olsa ben gebe kalamazdım ☺️ Tabiki işin sonunda her şey nasip de
haklısın ben arastırmadan kendı fıkrımı belırttım yazdıktan sonra okudum dogruymus arkadasım kusura bakmayın yanlıs fıkır sundugum ıcın arkadaslar

haklısın ben arastırmadan kendı fıkrımı belırttım yazdıktan sonra okudum dogruymus arkadasım kusura bakmayın yanlıs fıkır sundugum ıcın arkadaslar
Yok canım benim zaten gikir alışverişi yapmak için bu grup ☺️ Ben de aklıma gelen işe yarabilecek şeyleri yazmaya çalışıyorum inanki. Herkesin gönlünden geçen olsun istiyorum.

günaydın kızlar, regle kaldı iki gün🤭 henüz kan vermedim reglimin geçmesini bekliyorum ama koyulaşmayı takip ediyorum. Üstteki resim 5 gün kala alttaki de bugün yani iki gün kala ☺️
Kan vermek için regli nin geçmesine gerek yokki neden boşuna bekliyorsunuz?

Yok canım hala decavit 🙂 eğer kişi hamile ise ve hiç folik asit kullanmamissa folbiol verilebilir bence çünkü o yüksek mg ye vücudun ihtiyacı olduğunu düşünmüştür ama folik asite 3 ay önce başlamıştır günlük dozu olan 0.4 mg yeterlidir şahsi bnm fikrim

Decavit pronatal olmuş adı sadece :KK48:

Bana folbiolu zaten epilepsi yüzünden kan değerlerime bakıp düşük değere şok olunca vermişti nöroloji doktorum. Hamile kalınca decavite geçtim..

Baya süre kullanmayınca yine folbiol alayım dedim yine nasıl olsa hamile kalırsam komplike bir şeye geçerim diye. Zaten gebelik yok regl oldum diye ara verdim folik asite. Doktora gidicem ona sorarım artık

Ya bende hayali çizgi cıktı ama şimdiden ümitlenmek istemiyorum 9 gün kala da cıkmaz ki testte sanki gibi geliyor
Canım çıkabiliyor. Ben geçen pazartesi reglime 10 gün kala yaptım hayali çizgi gördüm. Hemen kan testi yaptırdım. Beta hcg 0.1 çıktı. Tabi hüsrana uğradım. Sonra geçen pazartesi dayanamayıp kaset test yaptım ce çift çizgi gördüm yine. Tabi geçen seferden tedbirliyim hemen inanamadım. İkinciyi yaptım. Oda çift çizgi :) Arkasından kan testi yaptırdım çok şükür oda pozitif çıktı. O nedenle kimse umutsuzluğa kapılmasın derim

Hanımlar sizinle bir bilgi paylaşmak istiyorum ne kadar doğru sizin bilginiz ne.
Sağ tarafta ki yumurta erkek solda kız olduğu söyleniyor.
Sağda erkek olasılığı yuksekmiş.
Örneğin yengem sadece soldan yumurtluyor 5 kızı var. Erkek çocuğu yok.
Ben ilk kızımda sağ tarafımdan hamile kaldım.
Kız oldu.
Sizin bilginiz varmı. Yada sol tarafından hamile kalıp oğlan çocuğu olan varmı.
Yanlış anlamayın beni kız erkek fark etmez ama benim kıızm var birde erkek kardeşi olsun istiyorum

Merhaba kızlar benim cuma cumartesi pikti pazar çatladı pazardan beri kasık ağırısı çekiyorum bacağıma vuruyor sağ kasığımda sizdede ağrı oluyor mu

Kan vermek için regli nin geçmesine gerek yokki neden boşuna bekliyorsunuz?
Biliyorum canım bu benim ikinci gebeliğim ilkinde de çok erken öğrenip sürekli kan verniştim ve bu beni strese sokmuştu rakamlara takılıyor olmak. O yüzden en azından regl günümü beklemek istedim ve mümkünse bir yada iki sefer kan vermek 🙄
Hanımlar sizinle bir bilgi paylaşmak istiyorum ne kadar doğru sizin bilginiz ne.
Sağ tarafta ki yumurta erkek solda kız olduğu söyleniyor.
Sağda erkek olasılığı yuksekmiş.
Örneğin yengem sadece soldan yumurtluyor 5 kızı var. Erkek çocuğu yok.
Ben ilk kızımda sağ tarafımdan hamile kaldım.
Kız oldu.
Sizin bilginiz varmı. Yada sol tarafından hamile kalıp oğlan çocuğu olan varmı.
Yanlış anlamayın beni kız erkek fark etmez ama benim kıızm var birde erkek kardeşi olsun istiyorum
Doğru değil bence çünkü benim kızımda sağ taraftan yumurtlamıştım yani hep sağ kasık ağrısı çekmiştim kese de sağ yumurtalığımın yanındaydı.

X