KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM❌
@Emine19901 KASIM❌
@yoncakolyembenim1 KASIM👼😊👼
]@Feyzaakncc[/S]1 KASIM ❌
@lazkdn1 KASIM
@gulayseT1 KASIM❌
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM👼😊👼
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
SevimliKedii SevimliKedii 2 KASIM
@mavibeyazzz2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
esergry esergry 3 KASIM
@Pimpiriklianneee3 KASIM❌
@Hayalimvarr4 KASIM
@Random334 KASIM
@Duygu_064 KASIM👼😊👼
@Hly554 KASIM👼😊👼
@Yusra305 KASIM
@dofh5 KASIM👼😊👼
@Senbilirsiniz5 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM❌
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM👼😊👼
@sz969 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@greengirl110 KASIM
@Seyma9410 KASIM
@defne4586610 KASIM
@Yusrackfatma10 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
M mavili_yeshll 13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
MaviliGizem MaviliGizem 13 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@Melikeben13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
A ayisigi-28 14 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Drybgtr14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@mboncuk15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Bencebuarkadas16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@Princess9117 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@mysteryhrn18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@suksuk19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@marymine23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
- Janna - - Janna - 24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@Egeveefeninannesi24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Annesiyim12326 KASIM
@Gunes Ay ve Yildizlar26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
@Emine199027 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
A R Y A A R Y A 28 KASIM
Mavigrill Mavigrill 28 KASIM
@busrayln28 KASIM
@gulayseT29 KASIM
@Mavera204829 KASIM
@Lavinya5830 KASIM
@RAU30 KASIM
7 Kasım benide ekler misiniz 🌼🌼🌼🌼🌼

Göğüslerimin şişi indi, ağrısı geçti 😂 belirtilere göre artık hamile olma ihtimalim hiç kalmadı 😂
M mavili_yeshll göreceğim tek çizgi ama artık sözleştik yine de yapacağım 😂
Yarın sabah yapıyoruz demi testi Bnde alcm bugün eczaneden hangi testi alsam acaba benim de hiç belirti yok ama bi umuttur yaşamak😁

Yarın sabah yapıyoruz demi testi Bnde alcm bugün eczaneden hangi testi alsam acaba benim de hiç belirti yok ama bi umuttur yaşamak😁
Trendyoldan aldım bekliyorum bakalım. Bugün gelirse yarına erken gebelik yapacağım gelmezse normal kaset test 😂 alınca da 12 tane almam 😂

Eklentiler

• Screenshot_20211103_093931_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20211103_093931_trendyol.com.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 51
Yahu ben yarına doktor randevusu aldım regl başlamışken hormon testlerimi yaptırırım sonraki regli beklemem diye. Bat 3 kasım ama hala tam başlamadı.
Halbuki 3 gün önceden renkli akıntı gelmişti. Neden böyle başlar gibi yapıp bir kaç gün durur ki?

Regl döngüm başladığı için testler doğru sonuç verir diye düşünüyorum. Doğru muyum?

Trendyoldan aldım bekliyorum bakalım. Bugün gelirse yarına erken gebelik yapacağım gelmezse normal kaset test 😂 alınca da 12 tane almam 😂
Bu yalancı çizgi çıkaran değil mi bn mi yanlış hatırlıyorum bn şimdi eczaneden bi tanecik erken gebelik testi alayım da sabaha. Hazır olsun benimkinden dipköşe saklamam lazım 😂😂yine başladın diyip durur yoksa

Bu yalancı çizgi çıkaran değil mi bn mi yanlış hatırlıyorum bn şimdi eczaneden bi tanecik erken gebelik testi alayım da sabaha. Hazır olsun benimkinden dipköşe saklamam lazım 😂😂yine başladın diyip durur yoksa
Yeminle bu kocaları dövmek Lazım sorsan bizden daha çok meraklılar daha çok isterler

Canım çıkabiliyor. Ben geçen pazartesi reglime 10 gün kala yaptım hayali çizgi gördüm. Hemen kan testi yaptırdım. Beta hcg 0.1 çıktı. Tabi hüsrana uğradım. Sonra pazartesi dayanamayıp kaset test yaptım ce çift çizgi gördüm yine. Tabi geçen seferden tedbirliyim hemen inanamadım. İkinciyi yaptım. Oda çift çizgi :) Arkasından kan testi yaptırdım çok şükür oda pozitif çıktı. O nedenle kimse umutsuzluğa kapılmasın derim

Bende yalancı çıkaran test diye düşünmüştüm. Kanda 0.1 çıktı bunda hayali çizgiyi gördüm 10 gün önce :)) Kandan daha hassas diye düşünüyorum artık:KK48:

Çok detaylı açıklamışsın canım teşekkür ederim. 😘😘 Çok para gerçekten. Birde sonuçta kesin değil 😔
Sebepsiz infertilite de başarı oranı çok yüksek, erkek infertilitesinde de.. Kadınsal sorunlarda düşğk. Bir de eğer embryo ilk tedavide oluşursa sonraki denemelerde sadece transfer ücreti ödüyorsun. O yüzden de değiyor gerçekten..

Ya kız öyle olduğunu bilsem almazdım. Boşa umutlanır dururum şimdi

Hanımlar sizinle bir bilgi paylaşmak istiyorum ne kadar doğru sizin bilginiz ne.
Sağ tarafta ki yumurta erkek solda kız olduğu söyleniyor.
Sağda erkek olasılığı yuksekmiş.
Örneğin yengem sadece soldan yumurtluyor 5 kızı var. Erkek çocuğu yok.
Ben ilk kızımda sağ tarafımdan hamile kaldım.
Kız oldu.
Sizin bilginiz varmı. Yada sol tarafından hamile kalıp oğlan çocuğu olan varmı.
Yanlış anlamayın beni kız erkek fark etmez ama benim kıızm var birde erkek kardeşi olsun istiyorum
Cinsiyetin yumurtalarla alakasi bile yok canım cinsiyeti belirleyen erkeğin spermi bizdeki zaten x kromozomu her türlü erkekdeki de x olursa kız yani xx birleşirse.bizdeki x ile erkekdeki y birleşir yani xy olursa erkek 🤭 bizim cinsiyette en ufak bir rolumuz yok anlayacağın 😅

Evet

daha öncede gitmiştim. Çok beğenmedim. Bütün doktorlar ya intern ya da asistan.. uzmana hiç denk gelmedim..
Evet bende beğenmedim. Ama istenilen evrakları topluyorum ben özelde bir defa aşılama yaptırmıştım tek bir aşılama ile rapor çıkarta biliyorum o yüzden aşılamayı tamamlamaya çalışıyorum zaten aşılamanın tutma oranı çok düşük özelde gerçekten çok masraflı oluyor. Siz anladığım kadarıyla tüp bebek araştıyorsunuz aklınıza yatan iyi olduğunu düşündüğünüz yer neresi peki banada fikir verirseniz çok sevinirim.

Evet bende beğenmedim. Ama istenilen evrakları topluyorum ben özelde bir defa aşılama yaptırmıştım tek bir aşılama ile rapor çıkarta biliyorum o yüzden aşılamayı tamamlamaya çalışıyorum zaten aşılamanın tutma oranı çok düşük özelde gerçekten çok masraflı oluyor. Siz anladığım kadarıyla tüp bebek araştıyorsunuz aklınıza yatan iyi olduğunu düşündüğünüz yer neresi peki banada fikir verirseniz çok sevinirim.
Kizlar nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama Zeynep kamile gttiginize göre sanki karsidasiniz.bu tarafta cam sakura hastanesi var basaksehirde imkanınız varsa öneririm ben memnunum çok ilgililer devlet olmasına rağmen. MaviSasa234 MaviSasa234 bgm21 bgm21

Göğüslerimin şişi indi, ağrısı geçti 😂 belirtilere göre artık hamile olma ihtimalim hiç kalmadı 😂
M mavili_yeshll göreceğim tek çizgi ama artık sözleştik yine de yapacağım 😂
Canım ya benimde 5 gün var ama göğüslerim sis halen inmedi açıyor normalde iniyor evet acıma falan kalmıyor bellide olmaz tabi hayırlısı hakkımızda bide test yapım dedim bir şey çıkmadı ama belirtiler devam ediyor ay beklemekde yoruyor dime insanı bakalım ne olacak senin kaç gün kaldı regl

Ben 32 yaşındayım. Yaklaşık 3.5 yıllık evliyim, 6 aydır deniyoruz. Ama tüp bebek sayfalarında okuduğum kadarıyla doktor da aynısını söyledi takviyeler sadece miktar ve hız da değişim yapıyor morfolojik değişim çok zor ve çok beklemeli.. O yüzden zaman kaybetmemin anlamı yok gibi geliyor.. ZihnimiZ iş yaşantımızda bu kafa dağınıklığını kaldırabilecek düzeyde değil.. Para elbetteki önemli ama para kazanılır ama zaman geçiyor.. Yumurta kalitesi düşüyor. Sperm iyi edeceğim derken kendi yumurtalarımı feda ediyorum. Kabullendik biZ ya😌
Haklısın canım, inşallah herşey gönlünce olur 🤲

Canım ya benimde 5 gün var ama göğüslerim sis halen inmedi açıyor normalde iniyor evet acıma falan kalmıyor bellide olmaz tabi hayırlısı hakkımızda bide test yapım dedim bir şey çıkmadı ama belirtiler devam ediyor ay beklemekde yoruyor dime insanı bakalım ne olacak senin kaç gün kaldı regl
aynen ya. beklemek yoruyor insanı

Kızlar adet oldum sabah 3 Kasım son adet tarıhim konu sahibi beni de ekler mısın beklenen adet tarihim 1 Aralık

günaydın kızlar, regle kaldı iki gün🤭 henüz kan vermedim reglimin geçmesini bekliyorum ama koyulaşmayı takip ediyorum. Üstteki resim 5 gün kala alttaki de bugün yani iki gün kala ☺️
Günaydın canım hayirli olsun bence var bebiş bu net belli Allah tamamını erdirsin bizede dua et canım hayırlısı olsun hakkımızda ❤️

X