KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnanki artık bıktım sanki hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden yıllar geçince yoruluyorsun sanki 2.5yil oldu neredeyse
Denemekten bisey olmaz ilaç filan yok sadece ilişki günleri verilyo ve doktorun gün aşırısından iyi bence 🙈 ümidini kaybetme lütfen

Benimde 10 veya11 Kasım ama erken gelecek sanki kahverengi leke gelmeye başladı adetimde birkaç güne gelir hiç umudum yok bu ayda gelecek aylarda sanki hiç olmayacakmis gibi geliyor artık kendimi deli gibi ev temizliğine verdim kist vardı bu ay zaten her ay bütün belirtileri yaşardım nedense bu ay hiç hissetmiyorum
Üzülme canım..ama daha erken üdet için 1 haftamız car..benim şuan ğecenin 1 icmidem çok yanıyor uyuyamıyorum🙁

Denemekten bisey olmaz ilaç filan yok sadece ilişki günleri verilyo ve doktorun gün aşırısından iyi bence 🙈 ümidini kaybetme lütfen
Ben her zaman yumurtlama catladigini hissediyorum genelde 12.gunleri o günleri hiç kacirmiyom başka bir neden var diye düşünüyorum oysa ki 4 5 doktora gittim Hepside genelde aynı şeyleri söyledi hiç bir sıkıntı yok Muş bilemiyorum artık

Bat 11 kasim☺️ iki gün midem çok bulamıyordu öyle esti kafama yaptım dün yaptım erken gebelikte bugün sabah olan baya erken oldu yani
Var canım bencede..acaba kaçıncı günü yumurtladın.benim de bat 10 kasım..bende aşırı mide yanması var..sendede mi oldu?bende mi test yapsam..yumurtan kaçıncı ğün büyümüştü

Var canım bencede..acaba kaçıncı günü yumurtladın.benim de bat 10 kasım..bende aşırı mide yanması var..sendede mi oldu?bende mi test yapsam..yumurtan kaçıncı ğün büyümüştü
22 sinde hsg cektrdim ozman demişti doktorum bende mide bulantısı oldu canım birde 3 gündür yattigim yerde uyuyup kalıyorum.belirtimi bilmiyorum ama ben zaten sabirsizimdir ondan yaptım test🤭yumurtlaman erken olduysa yap tatlım ama olmadıysa bekle biraz daha

22 sinde hsg cektrdim ozman demişti doktorum bende mide bulantısı oldu canım birde 3 gündür yattigim yerde uyuyup kalıyorum.belirtimi bilmiyorum ama ben zaten sabirsizimdir ondan yaptım test🤭yumurtlaman erken olduysa yap tatlım ama olmadıysa bekle biraz daha
16.günü yumurtladım.bugün 23.günü..

Genelde hep böyle olur bu lekeler gelir bazen 3gun once nazende 8 9gun önce sonrası adet olurum.onun için bu zamana kadar hiç gebelik testi yapmadım hep erken gelir
Niye böyle oluyor ki..ben pkoluyum heman kormızılar çokca ğelir..kahveli leke olmiyor hiç..hayorlıso olsin oczaman

Ben her zaman yumurtlama catladigini hissediyorum genelde 12.gunleri o günleri hiç kacirmiyom başka bir neden var diye düşünüyorum oysa ki 4 5 doktora gittim Hepside genelde aynı şeyleri söyledi hiç bir sıkıntı yok Muş bilemiyorum artık
Hsg çekildi mi eşin ne durumda

arkadaşlar bazı msjlara tek tek yazamıyorum burdan toplu atayım dedim öncelikle saygılar sevgiler 😁🙈 polikistik over kist amh düşüklüğü vs. Gibi şikayetleriniz varsa en azından mfk yöntemini denemenizi tavsiye ediyorum bir çok kadın bu şekilde gebe kalmış saydığım ve sayamadığım bu tarz rahatsızlıklar gebeliğe engel değil diyor doktor
Teşekkürler 🤗🙈😁👏👏👏👏

X