KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar merhabalar
Yarın reglimin üçüncü günü
Aslında sene sonuna kadar doktora gitmeyip kendimiz takip etmeyi düşünüyoduk ama ben dayanamadım yine
Normalde takip edildiğim merkezden ayrı bi hastanede ilk defa infertilite bölümüne randevu aldım
2 senelik evliyim bu arada
Yapılan testlerde çekilen hsg eşimin testleri vs bi problem yok
Yaşım 31 eşim 32
Ben doktordan aşılama talep edebilir miyim, yoksa illa bi sebep mi olması gerekiyor gebelik olusmaması için
1 klomen 2 femara ile 3 ay ilaç kullanmıstım
Yine ilaç mı talep etsem ne yapsam, böyle boşa zaman geçiyor gibi geliyo bişey yapmadan bekleyince🤦‍♀️
@Esrakcshn @yeshll @Yusra30 @Sasa234
Sizleri hep takip ediyorum
Sizler ve diğer kızlar fikirlerinizi bekliyorum ❤️
Canım sen aşılama talep edebilirsin artık çünkü normal rutin prosedürü geçmişiniz ilaç ve sene olarak

Kızlar ben galiba bu ay yumurtlama flan görmedim 😭gördüysemde adetten sonraki hafta görmüşümdür ozamanda eşim yoktu bende ovülasyon testi yapamamıştım 🥲 kendimi hatrlatıyım pcoluyum ve testler deki T cizgisi koyu cıkıyor sürekli ama tam koyu bi şekilde görmedim 😭 sizcede yumurtlama görmemişim demi 🚶🏻‍♀️
Merhaba ben de aynı bu testten kullanıyordum ve benim de sürekli böyle çıkıyordu sonrasında doktora gittiğimde yumurtlama olduğunu ama çatlamadığı öğrendim yani çatlamayı nca bu şekilde çıkıyor bir doktora gidin isterseniz

Kizlar sizce varmı?
Bak bak burdaki sana merhaba diyen bebişin 🥰🥰🥰🥰 hayırlı olsun kuzu allah sağlıkla kucağına almayı da nasib etsin( koyulaştırınca daha net belli oluyor gölgeler

Eklentiler

• IMG_20211103_004626.jpg
    IMG_20211103_004626.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 114
X