KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Aboow bu ne liste yap yap bitmez özelde olursada mı dosya açılıyor acaba bilginiz var mı
Yok özelde direk yapıyorlar. Sadece özeldeki doktordan 2 aşılama yapıldıgına dair belge almanız yeterli oluyormuş..
Ama özellerde de 2 aşılama 1 tüp bebek fiyatına denk geliyor.. ilaçları katarsak 3 aşılama 1 tüp bebek.. başarı oranı da %10..

Canım aşılamayı özelde yatırmayı düşünüyorsan aklında bulunsun iğneli yaptır.ilacli aşılama olunca tüp bebek raporu yine çıkmıyor

Ne oluyor belge alınca canım hiç bilgim yok. Biz direk tüp bebek düşünüyoruz gerçi kaç bin tutar bilmiyorum ama Bi 15.000 vardır her halde

Doktoruna danış canım ezbere kullanıyorsan bırak kullanma bunu.dozaji fazla doktor kontrol edip özellikle onerdiyse o ayrı tabiki.
Yaa aslında doktoruma gitmedim yazdım oda gel muayene edip öyle soylim dedi kaldı öyle gitmedim de

Kızlar size birsey sorucam bilginiz varsa yazabilirseniz sevinirim smdi biliyorum tsh yüksekliği azda olsa gebeliğe
@gulayseT
Szrszr
@Bulut347
@hummy
@HAbibte
@Emine1990
@lazkdn
Kızlaarrrrr var mı müjdeli haber Bat 1 Kasım idi
Ben hala adet olmadim bel agrim var bi 10 gundur ama benim duzensiz bi dongum var gecen ay 28. Gun adet gormustum telefonumdaki uygulama ortalama bi tarih verdigi icin 1 kasim olarak bekliyordum ama gelen giden yok suan

Ya bende hayali çizgi cıktı ama şimdiden ümitlenmek istemiyorum 9 gün kala da cıkmaz ki testte sanki gibi geliyor
Bende umitlenmek istemedim ama dayanamadım yine yaptım.arastrdim ama öyle çıkıp hamile olan varmış erken yumurtlama olmuş olabilir dedi doktorum yarın bı kan vericem

Kızlar ben galiba bu ay yumurtlama flan görmedim gördüysemde adetten sonraki hafta görmüşümdür ozamanda eşim yoktu bende ovülasyon testi yapamamıştım kendimi hatrlatıyım pcoluyum ve testler deki T cizgisi koyu cıkıyor sürekli ama tam koyu bi şekilde görmedim sizcede yumurtlama görmemişim demi

Eklentiler

• CD116759-8F97-4F6D-A660-04197519F755.jpeg
    164 KB · Görüntüleme: 113
  • B12557A0-E596-47F4-8040-8EC50B2D7020.jpeg
    178,6 KB · Görüntüleme: 112
Canım bu kadar t çizgisi çıktığını görmedim koyulaşmamış ama baya günlerde var istersen sen bir gebelik testi yap bakalım

Ozaman siz aşılama yapmadan direk tüp bebeğe yöneliyorsunuz doğru mu anladım? Aslında eşinin değerleri düzelirse, senin hsg de de problem yok normal yollardan da olabilir kuzum. Sizin deneme süreniz ve evlilik süreniz neydi?

Canım bu kadar t çizgisi çıktığını görmedim koyulaşmamış ama baya günlerde var istersen sen bir gebelik testi yap bakalım
Sanmıyorum canım gebelik testinde bişey çıkcagını çünkü hiçbir belirti flan olmadı ama adet tarihimi geçerse yapıcam

Ya bende hayali çizgi cıktı ama şimdiden ümitlenmek istemiyorum 9 gün kala da cıkmaz ki testte sanki gibi geliyor
Ümitlendirmk istemem ama benim çıktı hemde normal gebelik testinde 8 agustos yumurtlama çatlamaydı 17 ağustosda silikte olsa gördüm ve hamileydim her gün sabah tekrarla bakalım cnm koyulaşacak mı

Hayırlısı olsun canım hakkında 7 gün kala erken test mi canım belli olmaz genelde ama erken gebelik testini yaptınız
Kasette de cikti zaten ama cookk silik ilk dakikada cikti hatta zar zor gorunuyo ama bunda net cikti
Merhaba hayırlı olsun hamisliğiniz adınıza sevindim kaset de belli olmuyor ama diğeri net belli oluyor kaç gün kala yaptınız bata

Yaa aslında doktoruma gitmedim yazdım oda gel muayene edip öyle soylim dedi kaldı öyle gitmedim de
O zaman bırak canım.dozaji çok fazla 0.400 gibi düşün alinmasi gereken senin aldığın 5000.yani 12.5 katı gibi.400 mikrogram olan bir folik asit al eczacıya danışıp daha iyisi doktora danışman tabiki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…