KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İlişki açısından evt haklısın canım ama doktor için de vardiyalı olmak avantajlı olabilir. Gündüz çalışmadığım ara gidilir. Bende doktora gidemiyorum patron izin alınmasından hiç hoşlanmıyor izin verirken gönülsüz söylenerek veriyor
Hım o da var ama herkes açısından zor bazen denk gelmiyor izin almak zorunda kalıyorum

Folikasit canım bu bebeğin sağlikli gelişimi için veriliyor..Gebeliğin olusmasinda etken olacağını sanmıyorum ayrıca bunun değeri çok yüksek farklı folikasit kullanmani tavsiye ediyorum bunu doktorlar önermiyor

Folik asit olduğunu biliyorum tabi ki. 5 yaşında çocuğum var yahu bilmemem mümkün mü? :KK45:
Alıntıladığım üye "folbiol 400mg dan fazla doktorlar önermiyor" dedi diye görseli paylaştım. Bu folbiol 5mg çünkü. İsimler aynı içerikler farklı mı yani diye sordum..

Ben bu paylaştığım folbiolu önce epilepsi için, sonra ilk gebeliğimde kullandım. Doktor sonra decavit isimli vitamini vermişti.

Kizlar benim bat 1-2 kasımdı henüz olamadım 3-4 gün önce test yaptım negatifti. Antibiyotik kullanmıştım boğazım için o gecikme yapar mı? İlaçin prospektüsünde öyle bir şey yazmıyor ama bilemedim ...

Folik asit olduğunu biliyorum tabi ki. 5 yaşında çocuğum var yahu bilmemem mümkün mü? :KK45:
Alıntıladığım üye "folbiol 400mg dan fazla doktorlar önermiyor" dedi diye görseli paylaştım. Bu folbiol 5mg çünkü. İsimler aynı içerikler farklı mı yani diye sordum..

Ben bu paylaştığım folbiolu önce epilepsi için, sonra ilk gebeliğimde kullandım. Doktor sonra decavit isimli vitamini vermişti.
Bizim gibi epilepsili ya da sürekli ilac kullananlara veriliyor zaten ama normali dediği gibu 400 mg alinması gereken miktar o..Folbiol dozaj olarak çok fazla..Değerlere bakilmadan alınirsa bebekte otizm, down sendromu gibi hastalıkların ihtimalini arttıriyor

Kizlar benim bat 1-2 kasımdı henüz olamadım 3-4 gün önce test yaptım negatifti. Antibiyotik kullanmıştım boğazım için o gecikme yapar mı? İlaçin prospektüsünde öyle bir şey yazmıyor ama bilemedim ...
Bende geçen ay 3 gün gecikme yaptirdi

Bi yerde okudum 3 4 aşılama fiyatı 1 tup bebek fiyatina bedelmiş..aşılama böyleyse tüp bebekte napıcaz bilmiyorum..İlkinde tutsa bari
Canım o da geçen yıl ilaçlarla 13 bin tutuyordu. Bunlar konya fiyatları tabi. Üni hastanelerinde yaptırabilirsin istersen. Orda ilaca da rapor çıkıyor 400 tl gibi bir şey ödeniyor sadece

Canım o da geçen yıl ilaçlarla 13 bin tutuyordu. Bunlar konya fiyatları tabi. Üni hastanelerinde yaptırabilirsin istersen. Orda ilaca da rapor çıkıyor 400 tl gibi bir şey ödeniyor sadece
Konyada mısınız hangi doktora gidiyorsunuz?

İleri hız yuzde 18, yerinde hareket 62, morfoloji 2, total sayı 105 milyon
Morfoloji çok zor düzeliyor diyorlar ama bilmiyorum. Doktor eşime büyük bir radyasyona maruz kalmışsın büyük ihtimal diyor. Ama işi öylr Bi iş değil. Yeni doğduğunda havale geçirmiş 10 gün küvezde kalmış sadece onu hatırlıyor doktorda olabilir demiş.

Merhaba ben de eklenmek istiyorum BAT 30 Kasım. Ekim 3 gün gecikmenin ardından 👎🏻 Bakalım kısmet kasıma🥰

Konyada mısınız hangi doktora gidiyorsunuz?
Şuan bir doktora gitmiyorum ama şubat gibi medicana da hüseyin hocaya gitmiştim. İlgisiz ve saçma bir tutumu vardı. Ondan önce ali acara gittim. Onun da sıra mantığı beni yorduğu için devam etmedim. Şimdi de üni hastanesinde kazım gezginçe randevu aldım. Uygun olursa aşılamaya doğru yol alıyorum

X