KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Özelde canım tavmergen de . Gebelik testi yaptın mı
Tavmargen egeye bağlı rapor çıkartılıp ordada işlem yapılıyor galiba emin değilim ama ücret ne kadar aşılama için yaptım negatifti canim en son daha yapmadım yarin giderim artık bakalim

Kızlar test yapmaya devam etmeli miyim sizce?

Eklentiler

• IMG_20211102_180441.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 54
Canım 3 yıl olmadan aşılama yapmıyo sanırım devlet hastaneleri ama sen yine de istediğini belirt belki doktor onaylarsa olabiliyordur

Selam kuzucum
Araştırmaları yaptırdık
Hormon testleri, hsg, spermiyogram, genetik testler pıhtılaşma testleri
Folikül sayımı
Yumurta takibi
Femara klomen çatlatma iğnesi
Her seferinde 21 22 mm yumurta olustu
Söylenilen zamanlarda değerlendirdik falan
Ama olmadı
En son işte eylülde son femarayı kullandım, aslında üç ay bekleyip ocakta aşılama yapalım dedi doktorum
Ama ben dayanamadım infertilite bölümünden randevu aldım devletten yarına, reglimin üçüncü günü yarın
İlk defa infertilite bölümüne gidicem

Normalde bende üç ay ara vermem lazım ocağa kadar =)
Yarın bi gidimde farklı bi doktor farklı bi göz ne dicek diye aldım randevu

Aminnn inşallah canım, evet barış hocaya gittim. Ama kontrolleri o yapmıyor ama hep onun takibinde. Ona danışıp ilaç veriyorlar ve kontrole çağırıyor lar
Aynne kuzu oda öyle demişti bizede
Ekibim ve ben takip ediyoruz diye
Hayırla sonuçlanır inaallah

Canım 3 yıl olmadan aşılama yapmıyo sanırım devlet hastaneleri ama sen yine de istediğini belirt belki doktor onaylarsa olabiliyordur
Bakalım kuzu, ilk defa infertilite bölümünden aldım randevu
Belki farklı bi önerisi olur mu diye heveslendim
Bu zamana kadar sadece klomen ve femara kullanmıstım
Normalde 3 ay ara verip ocakta aşılama düşünüyoduk zatende
Ne dicek bakalım yarın

Bende çalışıyorum ama olmuyo yapacak bi şey yok en fazla rapor alırım başka elimden bi şey gelmez çünkü

Hayırlı olsun canım bizim içinde dua et

Hiç belli olmuyor işte kuzum bazılarında da gerçektne çıkmıyorumuş İki gün kala fln yap istersen.
ayy çok sevindimm ama çok erken öğrenmek çok kötüü

Ben zaten ondan şüphelenmiştim senin için benim de sezeryan yerim ağrıyo ama korktum bişey mi var acaba diye. Demekki sezeryan olduğumuz için

Benim kasıklarımda var ya. Adet olacakmışım gibi ağrıyor
Hemen umudu kesme gebelik le adet çok benzer birbirine adet olacakmış hissi verir belki de yumurtanız çatlıyodur ben yaşadım öyle bi keskin ağrı Kİ yumurtalığın kaşıkların ağrı bi süre yürüyemedim bile herhelde adet olcam dedim ama adetim yeni bitti böyle bi şey olamaz dedi im kızlar hemen umudunuzu kesmeyin benim tuttu mu tutmadı ama en azından çatladığını gördüm

Her işin rast gitsin inşallah
Hayırlısı olsun kuzu bazen de böyle oluyor demek ki..

Dışarı çıkmasının bir önemi yokki zaten sperm dediğimiz şey hücre, akan şey ise meni. Rahim orgazm olunca kasılma gerçekleştiği için spermleri yukarı itiyo, fazla olan geri akıyor tabiki. Sizin dediğiniz gibi olsa ben gebe kalamazdım Tabiki işin sonunda her şey nasip de

Eklentiler

• C3BE0685-2880-46D5-AC5F-691293F40085.png
    248,2 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…