Karataylı Günlüğüm...

merhaba arkadaşlar kk de yeniyim aralığın 28 inde spor ve diyete başladım uzun zamandır burayı takip ediyordum dedim bende üye olayım ve sonunda başardım .p
dün bu konuyu gördüm ve başladım okumaya hemen atladım yoruma .d daha önceleri hep diyete başlıyordum ama bırakıyordum çünkü tatlı manyağıyım .d bi türlü devam ettiremedim.neyse bir anda karar verdik arkadaşım ben ve kardeşimle zayıflamaya hemen gidip spor salonuna yazıldık o gün bugündür diyete devam ağzıma tatlı bile sürmedim şeker un hayatımdan çıktı zaten tuz sevmem. her gün spora gidiyoruz aksatmadan bu arada kilom 62 boy 1.64 hedefim 55 olmak .aslında benim amacım birazda karın bölgesinde kas yapmak hoca beslenme programı verdi sizinde düşüncelerinizi öğrenmek istedim ve beslenme programım söyle

sabah: 3 yumurta beyazı
2 dilim kepek ekmeği
domates-salatalık-biber
2 tane ceviz
1 bardak light süt

ara öğün: 1 yeşil elma

öğlen: 200 gr yağsız tavuk göğsü(ızgara veya haşlama)
6-7 kaşık yağsız pirinç pilavı veya makarna
salata(sadece bir yemek kaşığı zeytin yağı)

ara öğün: Probiyotik mayalı yoğurt
1 kuru kayısı 1 kuru incir

akşam: 150 gr yağsız tavuk göğsü veya balık
1 porsiyon sebze yemeği zeytin yağlı

yatmadan iki saat önce bir tane mevsim meyvesi

günlük 3 litre su içiyorum bu arada .gerçekten sporun faydasını gördüm göbek küçüldü ve vücudum sıkılaştı .spor olmadan olmuyormuş onu anladım.biraz uzun oldu ama kusura bakmayın .

hoş geldin cnm
kilon ve boyun bence gayet orantılı tabi daha da ince ve kaslı olmayı herkes ister

menün normal klasik diyet menüsü :) benimde spordayken aldığım bi liste var ama seninki kadar 6 öğün değil 4 öğün hatta 3 öğün şeklinde
tabi spor hocan daha iyi bilir ama bana çok geldi belkide uzun zamandır 6 öğün yapmadığım içindir..
sporu bırakma kesinlikle ve plates yap derim kas için ii gelir

işte orantılı değil canım benim bacaklarım kalın ve sıkılaşmaları lazım kilo alıp vermekten çatlaklar oluştu her yerimde ve göbek aldı başını gidiyor .fit görünmek ilk amacım zaten yeme alışkanlığımı düzeltmeye de başladım.bundan iki sene önce 70 kilo geliyordum aman allahım düşüncesi bile garip o zamanda spora gittim ama bırakmıştım sonra evde devam ettim her akşam dans felan ediyordum yaza 60 kilo girmiştim ama yine kilolu gözüküyodum.bu sefer kararlıyım ama o tartıda 5 rakamını görmek istiyorum...yok sporu bırakmayı düşünmüyorum zaten önce kardiyo yapıyorum ve sonrasında ağırlık çalışmaları felan kas yaptım kollarımda

aman bizim halimiz nedir böyle 1 grm alsak oramız buramız doluyor
inşallah görürsün cnm benimde hedefim 52 olmak onu başarıncada 48 :) biz her zaman burdayız senide bekleriz :)

Akşam
Çığ köfte yedim marulla
1 kepçe sulu köfte
yarımdan az. Biber dolması

Yeme işlemim 7.30 da bitmiştir :)

kahvalti(08:30)
1 bardak süt (icine sade nescafe koydum azicik seker yok)
yarim elma,
1 muz,
1 minik portakal,
2 kuru incir (meyvelerin üzerine toplamda 1 tatli kasigi tahin döktüm )
1 dilim sepet peyniri,
1 dilim kasar

saat(13:30)
1 bardak double espresso (sekersiz ve kremasiz oldukca aciydi )

aksam(21:10)
6 yk kadar kavrulmus havuc (tuzsuz ve azicik yagda, biraz yogurtlu)
avuc ici kadar ton balikli marul salatasi,
2 dilim sepet peyniri,
1 lokma otlu peynir,
1 tatli kasigi cemen.

bugun aksam yemegi cok gec saate kaldi farkindayim o yüzden kahvaltilik gibi yaptim. masada kruvasan , simit ve sarelle vardi ama yemedim
spor olarak bugun sadece 75 tane mekik cektim
squat in bugun mola günü ama plank yapamadim ya cok üsendim gec geldim eve ondan

bu arada yarinin en güzel yani haftasonu olmasi :) haftasonu demek gec yapilan ama harika yapilan kahvalti demek! :) börekler cörekler demek. tabiki yenecek ama abartmadan iyi bir kahvalti yapilacak hic bir seyde gözümüz kalmadan :)

Son düzenleme:
aman bizim halimiz nedir böyle 1 grm alsak oramız buramız doluyor
inşallah görürsün cnm benimde hedefim 52 olmak onu başarıncada 48 :) biz her zaman burdayız senide bekleriz :)

aynen ya her yerden fışkırıyor etler:)saol cnm inşallah sende başarırsın.
ben ilk hedefimi 55 yaptım o kiloya bi geliyim sonrasında bi 3 kilo daha vericm allah nasip ederse :)
senin kilon kaçtı 52 düşmek istiyosun cnm ?

herkese koosskocamann günayddııınn :)

ayyy anneemmm o kahve acı içilirmii bööögghhh hayattaa ağzıma sürmemmm
çemen de var menünde onuda yiyemiyorum ben ya
bu arada nedennn o kadar geç yedin akşam yemeğinii çaabıııkk hesap ver bana

cnm ben şuan 72.5 kiloucuğum :))))) inşallahh bunun bi kısmını yaza kadar vericemm

sporun etkisinden ve hamlamaktan sanırım dünden beri bacaklarım kasılıyor :18::18::18: bugün akşam yapıcam sporumu biraz masaj falan ii gelir sanırımmm ooff yaniii

ayyy anneemmm o kahve acı içilirmii bööögghhh hayattaa ağzıma sürmemmm
çemen de var menünde onuda yiyemiyorum ben ya
bu arada nedennn o kadar geç yedin akşam yemeğinii çaabıııkk hesap ver bana

annem o cemen degil aslinda ya yagli biber salcasiydi bende cemen diyiverdim kisaca
yaa bagirsak calistirsin diye ictim ama bi gram etki etmedi
ya öyle gerekti :) ondan gec yedim yani-
bugun nefis bi kahvalti yaptimmmm herseyden yedim canim istedigi. aksam yazarim ama merak et

taabii yedin börekleri çörekleri yazmazsın şimdi

taabii yedin börekleri çörekleri yazmazsın şimdi

yok kiiz börek yoktu kahvaltida yufkayi buzluktan cikarmayi unutmusuz yalan oldu

2 haslanmis yumurta (tuz bile yok)
1 kk kasar,
6 yk kuru fasulye salatasi (azicik patatesli ve marullu)
2 bucuk dilim ananas yuvarlak dilim-üstüne toplamda 1 tatli kasigi tahin döktüm sekersiz.
2 dilim tam bugday ekmeginin üstüne 1 er tatli kasigi bitter sarelle sürdüm

günahimi aldi bak simdi bunlari yedim sadece az yememisim gerci

Son düzenleme:

maşallaaahh yavrum daha ne olcaktı

maşallaaahh yavrum daha ne olcaktı

bak yaa yok haklisin saka yapiyorum he.
iyi kahvalti hafif aksam yemegi düsüncesiynen hareket ediyorum bakalim nolcakk.regli oldum bugun plank yaparken kaslarim cok agriyor o yüzden yarim yarim yaptim plank i

bak yaa yok haklisin saka yapiyorum he.
iyi kahvalti hafif aksam yemegi düsüncesiynen hareket ediyorum bakalim nolcakk.regli oldum bugun plank yaparken kaslarim cok agriyor o yüzden yarim yarim yaptim plank i

haklıyım tabiii aaaa

ooyy geçmiş olsun cnm :) benimde yakındırr olurum bugün yarın aaammaaannnn çekilir dert değilll

yaaa bu beğen tuşuda yok sinir oldum valla he hiç bişeyi beğenemiyorum

haklıyım tabiii aaaa

ooyy geçmiş olsun cnm :) benimde yakındırr olurum bugün yarın aaammaaannnn çekilir dert değilll

yaaa bu beğen tuşuda yok sinir oldum valla he hiç bişeyi beğenemiyorum

var ya kiiz begen tusu sol tarafta bak altta her yazdigimiz yorumun orda yildiz gibi bisey var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…