Karataylı Günlüğüm...

anaaa noldu kız sana böyleee ?

bende bugün karatay+spora başladım valla akşam sporumu yapcam 15 dakka 30 dakka neyse artık dayanabildiğim kadar 1 ay içinde hiç olmazsa biraz eriririm ve düzen oturuncada devam ederim...yoksa varya şiştim çok piss

stresten yaa her sey üst üste geldi ondann. 4 subata kadar bende ne kadar verirsem artiikk

bizdeki kötü stres millet stresten yemez bide tam tersi
verirsin cnm sen aammaann kaç kilodan indin unuttunmuuu :)

ayy hic hatirlatmaa o degilde ben cok yedikce daha cok acikiyorum yaa az yiyince nedense daha az aclik cekiyoum

ayy hic hatirlatmaa o degilde ben cok yedikce daha cok acikiyorum yaa az yiyince nedense daha az aclik cekiyoum

o bende de öyleee
çookk yediğimde habire yiyesim geliyorr ama az yediğimde hiç açlık olmuyor çok ilginç
neyse neyse biz az yiyip bol spor yapak boşver

o bende de öyleee
çookk yediğimde habire yiyesim geliyorr ama az yediğimde hiç açlık olmuyor çok ilginç
neyse neyse biz az yiyip bol spor yapak boşver

aynen canim ya iyi bir kahvalti hafif bir aksam yemegi oldu bitti kilolar gitti lalala

aynen canim ya iyi bir kahvalti hafif bir aksam yemegi oldu bitti kilolar gitti lalala

süpersin cnm he bencede iyi bir kahvaltı (ben öğleni atlarsam kilo vermem duruyo) akşamda hafif bişeyler biraz da spor ekledikmi ü
stüneeee oldu bittti bu kadarrr

Günün özeti :)

Sabah
Zeytin-peynir-portakal-elma-biber-salatalik

Ara
Sütlü salep

Akşam
1 haşlama tavuk
4pazi dolması
1 kepçe çorba

Bol su,bi maden suyu,bi nescafe

Spor:15 dakka merdiven inip çıktım,çok kötü hamlamişim ya

kuzuumm bugun gec mi kalktin ondan mi 2 ögün oldu yoksa kendini mi deniyorsun

kahvalti(08:30) bol proteinli bir kahvalti ettim özellikle :)
1 bardak süt,
1 dilim kasar peyniri,
1 dilim sepet peyniri,
200 gr yogurt

aksam(18:30)
1 tabaktan biraz az (ortalama 7 8 yk) zeytinyagli bamya yemegi,
3 yk pirinc pilavi,
150 gr yogurt
ve 6 minik sisko biberler varya aci biber tursusu

günüm böyle gecti :) cok markete gidip oreo alip yemek gecti icimden ama hic kapisindan bile girmedim cünkü gitsem kesin alir yerdim sabah uyaninca 1 bardak sirkeli su.
spor a gelince
45 saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 8. günü tamamlamis oldum :) (saat 2 gibi)
80 tane squat cektim ve 7. günü tamamlamis oldum :) (saat 5 gibi)
birazdan da gidip, 70 tane mekik cekicem ve 5. günü tamamlamis olucam

kuzuumm bugun gec mi kalktin ondan mi 2 ögün oldu yoksa kendini mi deniyorsun
Yok kuzum bn denedim de 2 ogünde kilo veremiyorum 3 ogünde çok rahat veriyorum söyledim zaten biliyosun
Geç kahvaltı yaptım bi de dün yemekteydim biraz kaçırdım onun için midemi dinlendrdim :)

Oh gayet güzel olmuş cicim :)
Kız sakın yeme abur cubur yoksa bn seni yerimmm

seni kutlarım canım benim,alkışlar sanahayır diyebilmek,şeytana uymamak önemli(çikoya hayır demenikastettim)

bu arada menünü çokk başarılı buldum ,inan abartı hiçbirşey yok,hele kahvaltı on numaraprotein yağ yakımını hızlandırıyormuş

aslında sabredebilsem de bir iki gün dukan yapabilsem 55 direncimi kırsam süper olacak ama yapamıyorum

bir kez denedim çok kötü kalbim çarptı,korkumdan bir kilo mandalina yedim

başarılar kızlarrrr

spor yapman çok güzel tatlım tatlım,ordan bana da bir spor aşkı üfleyiver de ADANAYA kadar gelsin,ben de basayım bağrıma:44:

hehe sagol yaa :) Dukani ben pek desteklemiyorum ya bazi insanlarda cok fazla hasara yol acti ki cevremdekilerde bagirsaklari tikandi falan o yüzden baska bir seyle direnc kir canim

spor yapman çok güzel tatlım tatlım,ordan bana da bir spor aşkı üfleyiver de ADANAYA kadar gelsin,ben de basayım bağrıma:44:

ben hic spor yapmayi sevmem aslinda ya bunlar en fazla 5 er dk sürüyo ya ona da üsenme baloncuk kalk yap diyorum kendime onlari bile arka arkaya yapmiyorum baksana ama sende dene bu programlari hem hemen bitiveriyo hemde cok etkili plank cok zor ama yaa cok zorlaniyorum onu yaparken, bu arada senin günlügünde de menümü paylasmistim ama sen görmedin sanirsam sondan 1 önceki sayfada

Günaydın canlarimmmm :)) bugün erken kalktım tekrarda uyumadim,şuan kahvaltımin son demlerini yapıyorum,sporumu yapcm,bugün zorluycam 30 dakkaya,yavaş yavaş 1 saate çıkarcam :)))oohh gitsin kilolarrrrr )

kilom değişmemiş allahtan o kadar bozulmasına rağmen geçen hafta :)
72.5 güncel kilom
haftaya artık 70 lere düşmeyi umuyorum

günün özeti

sabah 1 koca bardak su

kahvaltı
siyah ve yeşil zeytin toplam 8 tane
az peynir
avuçum kadar fıstık
şekersiz çay
mandalina-elma-portakal dilimleri

öğlen:
1 tabak sebze yemeği sadece

arada 1 nescafe
bol su tabiki :)

spor:30 dakka merdiven inip çıktım :)

şimdilik bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…