Karataylı Günlüğüm...

oohh afiyet olsun cnm benim :)

bende gidiimmm bi leslie ablamla koşayım anca paklar muhallebiyi

Son düzenleme:
Bende kesinlikle size katılıyorum. Hatta birileride bana şu kadar günde şu kadar kilo verdiren bir diyet buldum falan bende sizin yaptığınız yorumları yaparım. Ama benimkini biraz detoks biraz diyete hazırlık giibi düşünün. Bi 5 gün vücudumu diyete alıştırıyorum. Zaten yarından sonra ben de normal bir diyete başlayacağım.

Spor olarakta evde zumba yapmaya başladım. Her gün yarım saatlik zumba yapıyorum. Haftada 3 günde 1-2 saat dışarıda tempolu yürüyorum

sen bilirsin canim

Spor olarakta evde zumba yapmaya başladım. Her gün yarım saatlik zumba yapıyorum. Haftada 3 günde 1-2 saat dışarıda tempolu yürüyorum

cok iyi o zamaaannn :)

ben gelmişeeemmm :)
sporumu yapttıımmm oohhh kendimee geldim valla :)
leslie yapamadım ama cd mi bulamadım maalesef
bende 35 dakka merdiven indim çıktım
yeme işlemimde 5.30 da bitmişti zaten bundan sonra yatana kadar sadece sssuuuuu :)

masallaah
bende suan yattigimj yerden kilo veriyoruuuumm

ben de dün bir dilim pasta yedim kendimi ödüllendirmek için
bu akşam tavuklu salata ve zeytinyağlı kabuska yedim :=)
bugün spora gittigimde tartıldım başlayalı bugun tam ıkı hafta oluyodu 2 kilo vermişimm yaaa ne kadar çok sevindimmm
bi iki hafta sonra da 2 kilo verirsem ayda 4 kilo vermiş oluyorum tam gaz devam durmak yok kızlar .heheheh

ooo süpersiinnn ama o pasta olmamış yaa çok kalori cıs onlarrr
yinede giden 2 kilo için kocaman alkış sana
darısı benim başıma ya

darısı benim başıma ya

evett o pasta olmadı ama bı daha yapmıcam yaa gaza geldim yemiycemm
teşekkür ederim tatlım umarım hızlı bi şekilde kilolarını verirsin
bende bugun gittim iki buçuk saat sporumu yaptım ..spor ve diyette o kadar kararlıyımki bir haftadır evdeyim final sınvlarımaa bile çalışmadım hep aklım zayıflamakta
artık hep son gün çalışıcam

benim finallerim bitti yaaa şükürr ondan rahatım böylee oohhh ama tabi daha 2 dersim açıklandııı büte kalmazsam iidir
bence önce finaller ondan sonra tam gaz devam edersin haa tabiikiii sporu diyeti bırak demiyorum ama finallere daha çok zaman ayır ki başın ağrımasın sonunda

ohhh afiyet olsun canim ye tabi yaa pasta candir caaann

darısı benim başıma ya
pofuuu sen yemiyon diye millete de yedirmiyosun

kkıızzzzz kanına girmeeee kulaklarını çekeriimmm

hahah ben cok kötüyüm o konuda yaa okuldada kizlara ay canim kestaneli pasta cekti ay kizarmis dondurma olsa ne iyi olurdu aman simdi waffle yemek vardi diyip diyip akillarina sokuyorum sonra onlara yemege giderken ben eve gidiyorum yememis oluyorum

ayy ne kadar güzel yaa gerçi benim çoğunluğu çizim oldugu için çalışmam gereken sadce 3 tane ders var onlarada bır gun oncesınden çalışırım dıye dıye vaktımı sporlaa öldürdüm :26:
yok yaaa yapcamm bırakmam bu hafta her gün sınav var :18::18:

evett kötüssüüün çookk köttüü heee

çizim mii?bölümün ne ?
valla yanmışsın sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…