Karataylı Günlüğüm...

günün özeti:

koca bi bardak su ile başladım güne :)

kahvaltı:
portakal-elma dilimleri
3 kayısı-2 hurma-1 incir
8 zeytin
peynir
fıstık-kavrulmamış taze kabak çekirdeği

öğlen:
2 kaşık sulu köfte
1 kepçe çorba

akşam:
3 kaşık ıspanak

ayyy az bişeyde muhallebi yedim :18::18::18: üzgünümmmm :KK50::KK50::KK50:

sporumu henüz tamamlamadım inşallah akşam yapcam :)

günün özeti:

koca bi bardak su ile başladım güne :)

kahvaltı:
portakal-elma dilimleri
3 kayısı-2 hurma-1 incir
8 zeytin
peynir
fıstık-kavrulmamış taze kabak çekirdeği

öğlen:
2 kaşık sulu köfte
1 kepçe çorba

akşam:
3 kaşık ıspanak

ayyy az bişeyde muhallebi yedim :18::18::18: üzgünümmmm :KK50::KK50::KK50:

sporumu henüz tamamlamadım inşallah akşam yapcam :)

aksam yemegi cok az degil mi ya? hatta baya az soruya bile gerek yoook :KK20::KK19:

sen bilirisn kuzuuum kilo vericem diye ac ac gezme de :KK1: bak beni örnek al :KK1:

:KK1: yok anacım beennn aç gezmeeekk aboooo :KK1: dün o kadar çiğ köfte yedim kiii sabah kalktığımda hala midem çiğ köfte vardı :KK1:
bugün cnm istemiyor sadece :) yemek yemekten bıktım :p

Ayy kızlarr burası ne tatlı bir topic. Bayadır takip ediyorum sizi bir ara bulsam da dalsam diye bekledim ama bulamadım. Direk dalıyorum vala. Benide alsanız ya aranıza :KK8:

Ayy kızlarr burası ne tatlı bir topic. Bayadır takip ediyorum sizi bir ara bulsam da dalsam diye bekledim ama bulamadım. Direk dalıyorum vala. Benide alsanız ya aranıza :KK8:

hg cnm :)
o senin tatlılığın..
buyur gel ne demek kızz baloncuk kay köşeye arkadaşı da alalım aramıza :):):)

Yok canım sıkıştırmayayım ben sizi. Biraz iriyim de :KK14:

bana olur öyle arada bunalımlar :KK1: napimm kızım yaa her gün aynı şeyler öögghh geldii beee yaaa :KK1:
eee kizim benim gibi her gün istedigini yiyip icmiyon ondaaan

:KK20:kendine haksizlik etmee, ben 86 kiloyu görmüstüm yaa. ve 15 yasinda falandim düsün yani. ama cok sükür karar verince yapamiycagi sey yok insanoglunun

aaa çok ayıppp ne irisi :KK43: öyle şeyler deme kendine bu kendi kendini rencide etmek olur
:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

yaaa ben yesem içsem herşeyi kendimi durduramıyorum bunun denedim ve gördüm :KK1: odan ii böyllee :KK1:

:KK20:kendine haksizlik etmee, ben 86 kiloyu görmüstüm yaa. ve 15 yasinda falandim düsün yani. ama cok sükür karar verince yapamiycagi sey yok insanoglunun

eveeett itiraff ediyorum bende bi ara 76 olmuştum ama 86 olsam anammm bildiğin duba gibi olurum :KK53::KK53::KK53:

İnşallah bakalım çabalıyorum. Umarım bu sefer başarılı olurum. Kendimden bahsedeyim ben. 158 cm boyunda 80.9 kiloyla diyete başlamış birisiyim. 21 yaşındayım. 11 şubatta mezuniyetim var. Çok güzel beyaz bir elbise aldım. Ama göbeğim bağımsızlığını ilan edecek kadar çok çıkıyor. 2 ay öncesine kadar 82 den 74 e kadar düşmüştüm ama aldım sonra bazı nedenlerden ötürü. Şimdi işte tekrar başladım. İlk hedefim mezuniyette 69 kilo olmak. Sonrası gelir zaten. 4 gündür 5 günde 5 kilo diyetini yapıyorum. Sonradan aldığım kilolar çabuk gitsin diye. Sonra tekrar düzenli bir diyete başlayacağım. Öyle işte hoşbuldum tekrardan :KK52::KK52:

İnşallah bakalım çabalıyorum. Umarım bu sefer başarılı olurum. Kendimden bahsedeyim ben. 158 cm boyunda 80.9 kiloyla diyete başlamış birisiyim. 21 yaşındayım. 11 şubatta mezuniyetim var. Çok güzel beyaz bir elbise aldım. Ama göbeğim bağımsızlığını ilan edecek kadar çok çıkıyor. 2 ay öncesine kadar 82 den 74 e kadar düşmüştüm ama aldım sonra bazı nedenlerden ötürü. Şimdi işte tekrar başladım. İlk hedefim mezuniyette 69 kilo olmak. Sonrası gelir zaten. 4 gündür 5 günde 5 kilo diyetini yapıyorum. Sonradan aldığım kilolar çabuk gitsin diye. Sonra tekrar düzenli bir diyete başlayacağım. Öyle işte hoşbuldum tekrardan :KK52::KK52:

cnm benim anladığım kadarıyla 1 ay sonra mezuniyetin var ve sen 11 kilo mu vermek istiyorsun????ama bu biraz zararlı değil mi?
öyle 5 günde 5 kilo falan çok da iyi değil yani sen bilirsinde...tabiki vermelisin mesela ayda mak 7 kilo daha fazlası yağ değil kas yada sudur bu bir gerçek..

cnm benim anladığım kadarıyla 1 ay sonra mezuniyetin var ve sen 11 kilo mu vermek istiyorsun????ama bu biraz zararlı değil mi?
öyle 5 günde 5 kilo falan çok da iyi değil yani sen bilirsinde...tabiki vermelisin mesela ayda mak 7 kilo daha fazlası yağ değil kas yada sudur bu bir gerçek..

Ya şimdi ben normalde 74 kilo falandım. Ama 1 ay fena saldım ve 80.9 oldum. Ya o 5-6 kilo zaten yerleşmemiş kilo. Onları zaten çok hızlı vereceğimi düşünüyorum. O yüzden bu 5 günde 5 kilo verme olayına giriştim. Yoksa bende kesinlikle senin gibi düşünüyorum. Aslında hedefim de 69.9 olmak

Ya şimdi ben normalde 74 kilo falandım. Ama 1 ay fena saldım ve 80.9 oldum. Ya o 5-6 kilo zaten yerleşmemiş kilo. Onları zaten çok hızlı vereceğimi düşünüyorum. O yüzden bu 5 günde 5 kilo verme olayına giriştim. Yoksa bende kesinlikle senin gibi düşünüyorum. Aslında hedefim de 69.9 olmak

valla senin kararın her zaman hızlı kilo vermeye karşı oldum..
spor yapıyor musun?belki onunda etkisi vardır?

5 günde 5 kilo diyetlerini ben cok denedim zamaninda 2 haftada 9 kilo diyeti yapmistim hee sonuc mu 2 katini geri aldim onun yerine az yiyerek 1 ayda rahatlikla 8 kilo verirsin hem de sagligin bozulmaz :)
valla senin kararın her zaman hızlı kilo vermeye karşı oldum..
spor yapıyor musun?belki onunda etkisi vardır?

pofuya katiliyorumm..

5 günde 5 kilo diyetlerini ben cok denedim zamaninda 2 haftada 9 kilo diyeti yapmistim hee sonuc mu 2 katini geri aldim onun yerine az yiyerek 1 ayda rahatlikla 8 kilo verirsin hem de sagligin bozulmaz :)

pofuya katiliyorumm..

bencede insanın sağlığını bozmaktan başka bişey değil onlar

kahvalti(10:45)
2 haslanmis yumurta (tuz bile yok)
1 kk kasar,
6 yk kuru fasulye salatasi (azicik patatesli ve marullu)
2 bucuk dilim ananas yuvarlak dilim-üstüne toplamda 1 tatli kasigi tahin döktüm sekersiz.
2 dilim tam bugday ekmeginin üstüne 1 er tatli kasigi bitter sarelle sürdüm

saat(17:15)
1 mandalina
yarim elma

aksam(18:30)
4 yk bulgur pilavi,
200 gr kadar tavuk (tavada kizartilmis derisiz)
biraz salata(tuzsuz)

sabah uyaninca 1 bardak sirkeli su
spora gelince
100 squat cektim ve 9. günü tamamladim :) kahvaltidan önce
2 hareket 60 sar saniye 3 hareket 30 ar saniyeden toplam 5 hareket plank yaptim (regliyim kol kaslarim cok agridi ondan yarim yaptim bazi hareketleri) kahvaltidan sonra)
ve 1 saat sonra falan da 80 mekik cekip 7. günü tamamlarim :)
not:eger plank a devam edemezsem ip atlayip bel inceltme aletinde spor yaparim bundan sonra belkimm

X