Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuma şöleni yaşanacak canım. Senin listeni de merak ediyorum. 😍
Ben daha net birşey düşünmedim ama ;Sineklerin tanrısı ,Yeşil Peri Gecesi, istanbul istanbul ,bir tarih kitabı olabilir. Onların dışında sizlerden öneri bekliyorum. Beş altı kitabın altına düşmem inşallah

Bak sakın. Mayıs ayında uçtuğun gibi uçmalısın
O zaman hedefe yönelik bir hareket vardı. Standardın altına dusmem diye umuyorum ben de
Kayıp Tanrılar Ülkesi ni okurken de böyle olmuştu bana ,o da rüyama girmişti,nasıl kaptırıyorsam kendimi🤭
Ama çok güzel kitap keyifli okumalar sanada 🥰
Teşekkürler canım herkes kitabi konuştu bitirdi. Arada laf atarım sana 😄

Ben daha net birşey düşünmedim ama ;Sineklerin tanrısı ,Yeşil Peri Gecesi, istanbul istanbul ,bir tarih kitabı olabilir. Onların dışında sizlerden öneri bekliyorum. Beş altı kitabın altına düşmem inşallah
Kamelyalı kadını okumuş muydun. Ben çok beğenmiştim.

O zaman hedefe yönelik bir hareket vardı. Standardın altına dusmem diye umuyorum ben de

Teşekkürler canım herkes kitabi konuştu bitirdi. Arada laf atarım sana 😄
Çok iyi olur 👌
Sineklerin Tanrısı’nı okuyanlar bitirince onlardan da bekliyorum 😌

Eşekli Kütüphaneci çok güzel bir kitap ya. Fakir Baykurt'un son kitabıymış, benim yazardan okuduğum ilk kitap. Baya kitabı vardı kütüphanede. Çok şanslı hissediyorum kütüphane konusunda 😅
Diğer kitaplarını da okuyacam inşallah, yazarım kalemi hoşuma gitti.

Ben önce filmini izleyip sonra kitabı okumuştum. Filmi de güzel ama kitap daha etkileyici bence
Ben önce izlersem kitabı okuyamıyorum .Önce okuyup sonra izliyorum hepsini film olarak merak etmiyorum ama Körlük,Uçurtmayı Vurmasınlar,Aşk ve Gurur u izlemiştim okuduktan sonra .

Eşekli Kütüphaneci çok güzel bir kitap ya. Fakir Baykurt'un son kitabıymış, benim yazardan okuduğum ilk kitap. Baya kitabı vardı kütüphanede. Çok şanslı hissediyorum kütüphane konusunda 😅
Diğer kitaplarını da okuyacam inşallah, yazarım kalemi hoşuma gitti.
Yılanların Öcü nü oku. hatta onun birbiriyle bağlantılı üç kitabı var öyle de okuyabilirsin

1653979930479.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X