Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hızlı çıktınız ☺ Kitabın üzerinizde bıraktığı etkiyi yazmışsınız daha ne olsun. Hiçbirimiz bir diğerinden panel sunumu beklemiyor merak etmeyin.☺ Aktif devam etmek isterseniz ilk sayfaya gidip bildirim topigi ve kitap özetleri bağlantılarına tıklayarak bitirdiğiniz kitabın ismini ve yorumunu oralara yazabilirsiniz.
İskender pala in kervan diye bı kitapi vaemis cokbegeniyo herkes bende onu okumak istiyorum severim iskender Pala'nın od katre matem itirafı okumuştum güzeldi .
Yazdığınız kitapları ben de okuyup sevdim. Siz Nazan Bekiroğlu da okuyordunuz değil mi ,sizinle iyi anlasacagiz sanırım
Herkesten önce günaydın deyip uyuyayım bugün
Ben tam uyanırken sen uyumaya gitmişsin 4 saatlik uykuyla zombi gibiyim. Iyi uykular sana

Evvet Nazan bekiroguluna okudum severimmm anlaşırız tabikkkiide

Günaydın
Sefiller'de savaş kısmını geçtim. Bundan sonrası akıp gidecek diye umuyorum. Bugün okul da tatil işlerimi halledip yaklaşık 100 sayfa okumayı hedefliyorum.
Sefiller bu ya her koşulda okunur.
Savaşın son bi iki sayfasını oku canım orda iki isim geçiyor onların bağlantısı ilerleyen sayfalarda lazım olacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…