Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de böyle düşünüyorum canım:)
Ama çare bulma konusunda çözümsüzüm
Beni o kadar çok yoruyor ki bu durum normal birinin anlamasını asla beklemiyorum bile:)

Beni o kadar çok yoruyor ki bu durum normal birinin anlamasını asla beklemiyorum bile:)
Diyorum ya benim çok yakınım biri
O yüzden seni anlıyorum
Sadece çözümsüz kaldığınız için üzülüyorum ciddi anlamda. Çok yufka yürekliisiniz

Bizden uzak olsun tabi ama çevremde hassasligindan üzüntüden agir hastalık çekip çok fazla yıpranan insan var .Ben de gamsiz biri değilim o yüzden seni anlayabiliyorum . Gerekirse bu konuda terapi alırsın. Ablam mesela terapi gördü o kadar faydasını gördü ki kullerinden yeniden doğmuş gibi oldu hatta simurg demeye başladık ona

Aslında bu konuda bende çok büyük hata yapıyorum; sürekli bu kadar düşünmek beni hasta edecek der dururum Dememek çekmemek lazım. Terapi bi süre aldım ama bu konuda değildi buna ayrıca değinmek lazım.

Terapi almak istiyorum ben de ama çok pahalı seans ücretleri ya

Bugün düşünmekten artık başım çok feci ağrımaya başladı, arkadaşım kendine gel diyor bugün, ama bilmiyorm olayın ağırlığına da bağlı biraz. Bazı olaylarda insan toparlanamıyor. 1 haftadır kitap okumama sebebim de bu durumumdan dolayı, etkiden çıkamıyorum.

Hayal gücün çok geniş midir? Ben olayları sürekli kafamda canlandırıyorum. Bir kisinin çektiği acıyı içimde hissediyorum sonra. Olaylar sürekli beynimde canlanıyor, film sahnesi gibi.

Hayal gücün çok geniş midir? Ben olayları sürekli kafamda canlandırıyorum. Bir kisinin çektiği acıyı içimde hissediyorum sonra. Olaylar sürekli beynimde canlanıyor, film sahnesi gibi.
Evet olay bi kere olur ben milyon kez içimde tekrar ederim. Bizi çok yoran bi kalbimiz kafamız var ama bizim yani yapacak birşey yok

Ayy kaçırdım ben canım belli mi oldu tarih
Istanbula gitme tarihim belli oldu simdilik pazar gunu insallah. Dogum ne zaman olur hic bilmiyorum. Erken dogum olabilir. 3 4 hafta daha kizcem durursa sukretcem

İskender pala in kervan diye bı kitapi vaemis cokbegeniyo herkes bende onu okumak istiyorum severim iskender Pala'nın od katre matem itirafı okumuştum güzeldi .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…